56 items total
Dušas gumijas birste LAVEA, Blomus
40,75 €
BM68846
Dušas gumijas birste Modo, melna, Blomus
40,75 €
BM68845
Dušas gumijas birste RENEW, maigi bēša, Brabantia BRAB223303
Dušas gumijas birste VIPO, balta, Blomus
38,71 €
BM66313
Up
More products

Vannas un dušas zonas iekārtošana

Domājot par vannasistabas iekārtojumu, neaizmirstiet par dušas un vannas zonas sakārtošanu. Tas ir ļoti svarīgi, jo mēs bieži vien koncentrējamies uz izlietnes zonu kā vannasistabas centrālo daļu un aizmirstam par dušu vai vannu. Un beigās? Beigās mūsu dušas plaukts ir pilns ar dažādu kosmētiku, no kuras vairums stāv uz grīdas, jo tās vienkārši ir pārāk daudz vai arī tāpēc, ka tā ir pārāk liela, lai ietilptu dušas plauktos.

Vannas un dušas piederumi

Kulina jūs atradīsiet dažādus produktus, kas palīdzēs sakārtot jūsu dušas telpu, piemēram, funkcionālus plauktus un dušas piederumu statīvus,  kuros varēsiet sakārtot vannai nepieciešamos kosmētikas līdzekļus. Pārliecinieties, ka to stils un skaits atbilst jūsu ģimenes lielumam, kosmētikas līdzekļu daudzumam, ko parasti lietojat, un jūsu interjera stilam. Daudziem dušas organizatoriem, ko piedāvājam, nav nepieciešama urbšana - tiem ir pašlīmējoši montāžas piederumi vai arī tos var uzstādīt uz dušas stieņa. Tas nozīmē, ka jūs varēsiet tos lietot desmit minūšu laikā pēc Kulina pasūtījuma piegādes.

Starp vannas un dušas piederumiem jūs atradīsiet arīpraktiskus piederumus vannas tīrīšanai, kas vienlaikus ir gan skaisti, gan droši. Tāpat piedāvājam kvalitatīvus neslīdošus paklājiņus un radošu dizainu dušas aizkarus, izturīgus dušas tīrītājus, kas palīdzēs jūsu vannasistabā izveidot greznu SPA un padarīs jūsu 10 minūšu garo dušošanos par īstu baudu - jo viss vajadzīgais būs pa rokai.