galda piederumu organizatori

15 items total
Galda piederumu organizators 35 x 30 x 7 cm, koks, Continenta CONT30741
Nažu organizators, 5 nažiem, koks, Continenta
34,50 €
CONT30518

Galda piederumu organizatori - obligāts priekšnoteikums ideālai virtuves organizācijai

Kas ir galda piederumu organizatori?

Galda piederumu organizatori ir piederumi, kas ļauj uzglabāt galda pieder umus un traukus glīti sakrautus un ērti pieejamus. Tie ir pieejami dažādās formās un izmēros, sākot no maziem paliktnīšiem līdz lielākām atvilktnēm, un ir izgatavoti no dažādiem materiāliem, piemēram, plastmasas un koka.

Galda piederumu organizatoriem bieži vien ir dažādi nodalījumi vai nišas katram galda piederumu veidam, kas neļauj tiem savērpties vai sajaukties. Tas ne tikai palīdz ātri noteikt vajadzīgo instrumentu, bet arī pasargā galda piederumus no bojājumiem.

Ar galda piederumu organizatoru jūs varat uzturēt visus galda piederumus perfekti sakārtotus, padarot maltītes gatavošanu un galda klāšanu patīkamu. Vietnē Kulina ir pieejami labāko zīmolu produkti, piemēram Joseph Joseph un Continenta. Un, ja meklējat organizatoru virtuves piederumi , apskatiet mūsu virtuves organizatoru piedāvājumu.

Kādus piederumus var glabāt galda piederumu organizētājos un galda piederumu atvilktnēs?

Galda piederumu organizatori ir paredzēti dažādiem virtuves piederumiem, tostarp:

  • Naži: Piemēram, virtuves naži, maizes naži vai japāņu na ži, aizsargājot to asmeņus no noasināšanas. Varat arī glabāt nažus nažu nažu bloks vai uz nažu statīva.
  • Galda naži, karotes un dakšiņas: Galda piederumu organizatori bieži piedāvā atsevišķus nodalījumus nažiem, karotēm, dakšiņām un tējkarotēm, kas atvieglo piekļuvi un organizēšanu.
  • Lielākas servēšanas karotes vai dakšiņas , kā arī visu citu veidu servējamos galda piederumus varievietot arī galda piederumu organizētājā, lai tie būtu kārtībā un ērti pieejami.
  • Ēdiena gatavošanas piederumi: Uz galda piederumu organizētājiem var novietot arī mazākus kulinārijas pieder umus, piemēram, lāpstiņas, pavārnīcas un spailes.
  • Mērkarotes un krūzes: Mērkarotes un krūzītes var vienkārši ievietot galda piederumu organizētājā, nodrošinot, ka tās ir ātri pieejamas pēc vajadzības.
  • Korķskrūves, pudeļu atvērēji un citi bārmeņu rīki: bārmeņu rīkus, pudeļu atvērējus un korķskrūves var glabāt arī galda piederumu organizētājā, lai tos varētu viegli atrast, kad nepieciešams atvērt vīna vai alus pudeli.
  • Salmiņi un maisītāji: Ja bieži lietojat salmiņus vai bāra karotes un maisītājus, to uzglabāšana galda piederumu organizētājā palīdzēs tos labi sakārtot.