Nachtmann

Nachtmann piedāvā elegantu un greznu kristāla stiklu, kas noteikti kļūs par jūsu galda dekorāciju - gan ikdienā, gan īpašos gadījumos. Glāzes, karafes, bļodas, vīna un viskija glāzes, vāzes - izvēlies vienmēr aktuālu klasiku.
135 items total
Ūdens krūze BOSSA NOVA 1,2 l, Nachtmann
31,60 €
NM92074
Degvīna glāze NOBLESSE 55 ml, 4 glāžu komplekts, Nachtmann NM100694
Viskija glāze TRAUBE 250 ml, Nachtmann
168,20 €
NM35889
Up
More products

Nachtmann - labākais Bavārijas kristāls

Nachtmann ir plaši pazīstams zīmols kristāla stikla izstrādājumu pasaulē, kas slavens ar savu izcilo kvalitāti un unikālo dizainu. Šis zīmols jau vairāk nekā 180 gadus ražo izsmalcinātus kristāla izstrādājumus, un tas ir pazīstams ar savu precīzo izgatavošanu un uzmanību detaļām.

Zīmola Nachtmann vēsture

Zīmola Nachtmann saknes meklējamas Bavārijas mežā Vācijā, kur tas tika dibināts 1834. gadā. Stilizētais N logotipā NACHTMANN apzīmē uzņēmuma dibinātāja Joh. Michael Nachtmann. Zīmols ātri kļuva slavens ar saviem augstas kvalitātes kristāla izstrādājumiem un drīz vien paplašināja savu darbību starptautiskajos tirgos.

2004. gadā zīmolu Nachtmann iegādājās Riedel, kas ir pazīstams Austrijas kristāla stikla izstrādājumu uzņēmums. Šī apvienošanās ļāva Nachtmann paplašināt savu produktu klāstu un vēl vairāk nostiprināt savu reputāciju par izcilu kvalitāti.

Ražošanā izmantotie materiāli

Nachtmann kristāla stikla trauku ražošanā izmanto tikai visaugstākās kvalitātes izejvielas. Zīmola stiklu izgatavo no īpaša veida kristāla, kas ir slavens ar savu dzidrumu un mirdzumu. Šis kristāls ir arī ļoti izturīgs, nodrošinot, ka Nachtmann's izstrādājumus varēs lietot gadiem ilgi.

Nachtmann"produktu klāsts

Nachtmann piedāvā plašu kristāla stikla izstrādājumu klāstu, tostarp dažāda veida glāzes - vīna glāzes, alus glāzes, šampanieša flautas un viskija glāzes, kā arī bļodas, uzkodu servīzes un kūku šķīvjus. Katrs produkts ir izstrādāts, lai uzlabotu dzēriena baudīšanas pieredzi un uzlabotu tā noformējumu.

Kas ir īpašs Nachtmann viskija glāzēs un Punk sērijā?

Nachtmannviskija glāzes ir īpaši ievērības cienīgas ar savu drosmīgo dizainu. Zīmola dizaineri ir radījuši viskija glāžu klāstu, kas ir ne tikai funkcionālas, bet arī estētiski pievilcīgas. Šīs glāzes ir izstrādātas tā, lai pastiprinātu viskija aromātu un garšu, radot patiesi izcilu dzeršanas pieredzi.

Nachtmann Punk sērija ir kristāla stikla trauku kolekcija ar pārsteidzoši unikālu dizainu. Kolekcijā ir viskija kausiņš, gara dzēriena kausiņš un alus krūze, un katram no tiem ir kristālā iegravēts drosmīgs, panka iedvesmots raksts. Punk sērijas dizains ir savdabīgs un moderns, tāpēc tā ir populāra izvēle tiem, kas vēlas papildināt savu dzērienu trauku kolekciju ar savdabību. Neraugoties uz netradicionālo dizainu, Punk sērija joprojām ir izgatavota tikpat precīzi un ar tādu pašu uzmanību detaļām kā visi Nachtmann produkti, nodrošinot, ka katrs glāze ir augstākās kvalitātes.

German Design Award Nachtmann 's SPHERE stikla sērijai

2016. gadā Nachtmann's SPHERE stikla sērija tika apbalvota ar prestižo German Design Award (sērija tika apbalvota kategorijā "Special Mention"). Pirms tam 2015. gadā tas ir saņēmis Red Dot dizaina balvu, bet 2014. gadā - Bayerischer Staatspreis par izcilu dizainu. Šajā sērijā ir dažādi skaisti darināti stikla izstrādājumi, tostarp viskija glāzes, šampanieša flautas un vīna glāzes. Katram sērijas produktam ir raksturīga unikāla sfēriska forma, kas ir gan vizuāli pārsteidzoša, gan funkcionāla.

Kāpēc cilvēki novērtē Nachtmann dizainu?

Cilvēki novērtē Nachtmann dizainu, jo tas ir gan elegants, gan funkcionāls. Šī zīmola kristāla stikla trauki ir izstrādāti tā, lai uzlabotu dzēriena baudīšanas pieredzi un izceltu dzēriena noformējumu. Turklāt Nachtmann izstrādājumi ir pazīstami ar savu izcilo kvalitāti un izturību, tāpēc tie ir saprātīgs ieguldījums tiem, kas novērtē izsmalcinātus kristāla stikla izstrādājumus.

Tātad Nachtmann ir zīmols, kas jau vairāk nekā 180 gadus ražo izcilus kristāla stikla izstrādājumus. Pateicoties augstas kvalitātes materiāliem, precīzai izgatavošanai un drosmīgam dizainam, šis zīmols ir kļuvis iecienīts kristāla stikla trauku entuziastu vidū visā pasaulē. Neatkarīgi no tā, vai meklējat vīna glāzes, alus glāzes, šampanieša flautas vai viskija glāzes, vietnē Nachtmann atradīsiet produktu, kas uzlabos jūsu dzeršanas pieredzi un uzlabos jūsu dzēriena noformējumu.