Putnu barotavas

19 items total
Putnu barotava DE LUXE 25 cm, varš, Eva Solo
119,95 €
ES571013
Putnu barotava L, uzstādāma uz loga, Eva Solo
59,90 €
ES571024
Putnu barotava SUET, novietojama pie logiem, Eva Solo ES571017
Putnu barotava SUET, piekarama, Eva Solo
49,50 €
ES571016
Putnu barotava, dubultā, stikls, Eva Solo
39,90 €
ES571019
Putnu būrītis, iekarināms, Eva Solo
39,90 €
ES571018
Putnu barotava un ūdens dozators FUERA, Blomus
179 €
BM65033

Putnu barotavas un mājiņas - dodiet saviem spalvainajiem viesiem pienācīgu barību

Stilīga putnu barotava kā mūsdienīgs dārza rotājums? Kāpēc ne?! Putnu barotavas jau sen vairs nav tikai bērnu un viņu vecāku paštaisītas konstrukcijas, lai ziemas sezonā pabarotu putnus. Gan putnu barotavas, gan putnu būrīši gadu gaitā ir mainījuši savu formu, un tagad tie bieži vien izskatās kā futūristiskas skulptūras vai noslēpumaini objekti, kas izkaisīti pa dārzu.

Vēl viena lieta, kas ir mainījusies, ir vieta, kur mēs varam piekārt vai uzstādīt putnu barotavu. Agrāk mēs tos piekarinājām pie kokiem, bet tagad tos varam piestiprināt pie logiem, lai vērotu putnu ikdienas gaitas pie galda.

Mums ir plaša augstas kvalitātes dārza putnu barotavu kolekcija par saprātīgām cenām, kas ir arī lieliska dāvana ikvienam dārza mīļotājam, un, ja meklējat papildu idejas par dāvanām, ko varat uzdāvināt dārza mīļotājam, iepazīstieties ar mūsu dāvanu ceļvedi.

Kas jāņem vērā, iegādājoties putnu barotavu?

  • kādus putnus vēlaties piesaistīt savam dārzam?
  • kur vēlaties piekārt savu putnu barotavu
  • kāds dizains ir vispiemērotākais ēdiena veidam, ko vēlaties piedāvāt saviem lidojošajiem draugiem
  • kāds dizains un krāsa vislabāk saderēs ar jūsu mājas ārpusi un dārza stilu

Kuras putnu barotavas ir labākās?

Putnu barotavas ir pieejamas dažādos izmēros un formās, lai apmierinātu dažādas prasības, un tās ir izgatavotas no dažādiem materiāliem, tostarp nerūsējošā tērauda, plastmasas un stikla.

Eva Solo piedāvā lielisku stilīgu putnu barotavu un ūdens dozatoru putniem, kas izgatavoti no pārstrādātiem materiāliem, lai ziemas sezonā ne tikai palīdzētu putniem atrast ko ēst, bet arī saglabātu ekoloģiskumu.

Turklāt Eva Solo's putnu barotavas piedāvā dažādas to izvietojuma iespējas. Varat izvēlēties tradicionālās barotavas, ko var piekarināt pie koka, piestiprināt pie loga vai izvēlēties barotavu uz staba.

Tos var arī mazgāt trauku mazgājamā mašīnā, lai tos varētu visu laiku turēt tīrus un drošus. Tas ir ļoti svarīgi, jo putnu barotavas vai faktiski putni izplata slimības, no kurām visizplatītākā ir salmonella. Tāpēc ir svarīgi regulāri tīrīt putnu barotavu, un, to darot, pārliecinieties, ka esat izmetuši vecās sēklas un pēc tīrīšanas piepildījuši barotavu ar svaigām sēklām.