Māksla

14 items total

Māksla un amatniecība - atraisiet savu radošumu

Jautra un interesanta metode, kā izpaust savu radošumu un dot dzīvību iztēlei, ir māksla un amatniecība. Ir bezgalīgas iespējas nodarboties ar mākslu un amatniecību, neatkarīgi no tā, vai meklējat jaunu nodarbošanos vai vienkārši vēlaties pavadīt laiku kopā ar draugiem vai ģimeni.

Viens no praktiskākajiem un pieejamākajiem mākslas instrumentiem ir krāsainie zīmuļi. Krāsainie zīmuļi piedāvā dažādas iespējas, lai radītu skaistus mākslas darbus neatkarīgi no jūsu mākslinieciskās pieredzes līmeņa.

Kulina, mums ir plaša kolekcija Printworks rāmīšu grāmatas un krāsainus zīmuļus. Ierāmēta grāmata ir lielisks veids, kā izstādīt savus mākslas darbus un saglabāt atmiņas, un mūsu krāsainie zīmuļi ir izgatavoti no vislabākajiem materiāliem.

Kā kopt krāsu zīmuļus?

Lai saglabātu krāsojamos zīmuļus labā formā un nodrošinātu to ilgāku kalpošanas laiku, ir svarīgi tos kopt. Turpmāk sniegtie padomi palīdzēs jums saglabāt krāsainos zīmuļus teicamā stāvoklī:

Kad krāsainie zīmuļi netiek lietoti, glabājiet tos futrālī vai zīmuļu kastītē, lai pasargātu no putekļiem un iespējamiem bojājumiem. Zīmuļu vasku var sabojāt, turot tos augstā temperatūrā, piemēram, saulē vai aukstumā.

Pareizi uzasiniet krāsainos zīmuļus, izmantojot augstas kvalitātes asināmais un pārliecinoties, ka asmeņi ir tīri un asi. Zīmulis var salūzt vai tā gals var būt raupjš un nevienmērīgs, jo asmeņi ir blīvi.

Regulāri notīriet krāsainos zīmuļus, viegli noslaukot putekļus vai netīrumus ar maigu birstīti vai lupatiņu. Nedrīkst lietot ūdeni un citus šķīdinātājus, jo tie var bojāt zīmuļu vasku.

Esiet uzmanīgi, lai krāsu zīmuļi netiktu nomesti vai notriekti, jo tas var sabojāt to iekšpusē esošo svinu. Lietojot zīmuļus, izvairieties tos pārāk spēcīgi spiest, jo tas var arī sabojāt svinu.

Kādas ir priekšrocības, izmantojot rāmju grāmata?

Māksliniekiem, kuri vēlas sakārtot un saglabāt savus darbus, var noderēt rāmju grāmata . Pirmkārt, rāmju grāmata aizsargā mākslas darbus, izolējot tos no tādiem piesārņotājiem kā mitrums, putekļi un citiem iespējamiem apdraudējumiem.

Otrkārt, tā ļauj organizēt darbu, jo mākslinieki var grupēt savus darbus pēc perioda, medija, tēmas vai jebkura cita sev piemērota kritērija. Treškārt, dažām ierāmētām grāmatām ir caurspīdīgas uzmavas vai kabatas, kas atvieglo mākslas darbu eksponēšanu.

Visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi, grāmatu ierāmēšana var palīdzēt ilgtermiņā saglabāt mākslas darbus, īpaši nenovērtējamus vai personiskus priekšmetus.