tējas kanniņas

85 items total
Tējkanna ar sietiņu NICOLAS 750 ml, stikls, Viva Scandinavia VS70400
Tējas kanniņa JANG 0,8 l, melna, Bredemeijer
40 €
BREDG001Z
Tējas kanna BLACK SCROLL 450 ml, keramika, MIJ
49 €
MIJC1376
Tējas kanna I-WARES 23 cm, dzeltena, Seletti
60 €
SLT09856GIA
Tējas kanna METALLIC 550 ml, keramika, MIJ
55 €
MIJC0036
Tējas kanna PILAR 1 l, haki, porcelāns, Blomus
52,99 €
BM63997
Tējas kanna PILAR 1 l, krēmkrāsa, Blomus
52,99 €
BM63996
Up
More products

Kāpēc ir vajadzīga tējkanna?

Lai gan nav tā, ka bez tējkannas nevar pagatavot tēju, tā ir neaizstājama, ja vēlaties pagatavot vislabāko tēju un izmantot lapu tēju, ko visi tējas cienītāji novērtē tās izteiktās garšas dēļ. Iespējams, jūs varat pagatavot ciešamu tējas tasi, izmantojot tējas maisiņu, taču visaugstākās kvalitātes tējas un īpaši tējas dzērāji ir pelnījuši labāku.

Tējkanna ievērojami uzlabos jūsu tējas dzeršanas pieredzi, it īpaši, ja patiešām novērtējat tējas garšu. Pagatavot uzreiz vairāk tējas ir vienkāršāk, ja jums ir ūdens vārīšans ierīce un apjomīga tējkanna, kas ļaus vienlaikus pasniegt 4 vai 5 tases tējas.

Ar ko tējkannas atšķiras no ūdens vārīšanas ierīcēm?

  • Elektriskās ūdens vārīšanas ierīces vai ūdens vārīšanas ierīces uz plīts virsmas ir vienkārši ierīces, ko izmanto, lai pilnībā uzvārītu ūdeni. Savukārt tējkannas ir trauki, ko izmanto tējas pagatavošanai un pasniegšanai, ieliekot tējas sietiņā iekšā kaltētu tēju vai tējas lapas un uzlejot virsū karstu ūdeni.
  • Kamēr tējkannas bieži ir izgatavotas no porcelāna, stikla vai keramikas, elektriskās ūdens vārīšanas ierīces ir izgatavotas no metāla, tērauda un plastmasas. Tomēr dažas tējkannas (izgatavotas no nerūsējošā tērauda vai čuguna) var novietot uz plīts, lai tēja ilgāk saglabātu siltumu.
  • Tējkannām, tāpat kā ūdens vārīšanas ierīcēm, ir dažādi izmēri, formas un stili, taču to izskats ir daudz svarīgāks, novietojot tās uz galda kopā ar tējas krūzēm, cukura traukiem un piena krūzēm.

Lai padarītu tējas pagatavošanas pieredzi vēl labāku, izlasiet mūsu visaptverošo iepirkšanās ceļvedi par tējas pagatavošanu.

Kādas ir vissvarīgākās tējkannu īpašības?

Tā kā lai pagatavotu tēju izmanto tējkannu, šķiet, ka tējas sietiņš ir vissvarīgākais šī piederuma elements. Kad tēja ir gatava, to vajadzētu izņemt un novietot uz apakštasītes. Dažām tējkannām vāks kalpo kā šķīvis tējas sietiņam, kas visu padara vēl labāku. Tējkannām jābūt arī ar ērtu rokturi, kas nesakarst, un vāku, ko nav pārāk viegli noņemt. Dažām tējkannām ir arī snīpis, kas novērš pilēšanu, uzturot galdu tīru. Varat arī izvēlēties stilīgu tējas sildītāju vai tējkannu sildītāju, lai novērstu jūsu tēja pārāk ātri atdziest.

Kulina jūs atradīsiet plašu tējkannu piedāvājumu no stikla, porcelāna, smilšakmens, keramikas, čuguna un nerūsējošā tērauda. Jūs varat izvēlēties tējkannas dažādā stilā - skandināvu, minimālistisku, Āzijas, klasiskā, vienkāršā vai mazliet traku un varat pielāgot to ietilpību savām vajadzībām. Izvēlieties 0,5 l vai mazāku, ja jums nepieciešama tējkanna tieši jums vai lielāka jūsu ģimenei un jūsu pēcpusdienas pulksten 17:00 tējai.

Izvēlieties kādu no visaugstākās kvalitātes tējai veltītiem zīmoliem, piemēram, “Viva Scandinavia”, “MIJ” vai “Bredemeijer” vai meklējiet kaut ko citu un pārbaudiet piedāvājumu no “Seletti”, “Blomus” vai “Kahler”.