Bredemeijer

Bredemeijer ir holandiešu speciālists tējas gatavošanā, kas piedāvā kvalitatīvus čuguna, stikla un porcelāna tējas traukus, tradicionālās kanniņas un tējas piederumus. Tasi tējas?
54 items total
Kaste tējas maisiņiem, 6 nodalījumi, bambuss, Bredemeijer BREDTBC06BN
Tējas kanniņa PUCHENG 1,3 l, Bredemeijer
53,99 € –11 %
48 €
BRED153001
Tējas kanniņa TIBET 1,2 l, čuguns, Bredemeijer
53,99 € –8 %
49,50 €
BRED153012
Tējas krūze ar sietiņu 400 ml, melna, Bredemeijer BRED142009
Up
More products

Laiks dzert tēju? Laiks Bredemeijer

Bredemeijer ir Nīderlandes uzņēmums, kas jau vairāk nekā gadsimtu ražo augstas kvalitātes tējas un kafijas piederumus. 1914. gadā dibinātais uzņēmums ir kļuvis par vienu no vadošajiem zīmoliem šajā nozarē, kas pazīstams ar saviem stilīgajiem un funkcionālajiem izstrādājumiem. Gadu gaitā Bredemeijer ir ieguvis reputāciju kā izcils dizaina, inovāciju un meistarības uzņēmums.

Bredemeijermisija un vīzija

Bredemeijer misija un vīzija ir piedāvāt klientiem augstas kvalitātes produktus, kas uzlabo viņu mirkli pie tējas vai kafijas tases. Uzņēmums uzskata, ka šo dzērienu pagatavošanas un pasniegšanas rituāls ir svarīga ikdienas dzīves sastāvdaļa, un tā produkti ir izstrādāti tā, lai šo pieredzi padarītu labāku. Bredemeijer"mērķis ir radīt gan funkcionālus, gan estētiski pievilcīgus aksesuārus, lai klienti varētu baudīt skaistu un praktisku produktu, kas papildina viņu ikdienas gaitas.

Bredemeijerprodukti un bestselleri

Vietnē Kulina var atrast plašu Bredemeijer's produktu klāstu, tostarp tējkannas, tējas infuzorus, kafijas un tējas krūzītes, krūzītes, piena krūzes, paliktņus un daudz ko citu. Tās produktu līnijas raksturo gludas līnijas, minimālisma estētika un moderns dizains. Šis zīmols ir pazīstams arī ar augstas kvalitātes materiāliem, piemēram, nerūsējošo tēraudu, porcelānu, čugunu un stiklu. Bredemeijerprodukti ir izgatavoti tā, lai kalpotu ilgi, uzsverot izturību un ilgtspēju, tāpēc tie ir ideāli piemēroti lietošanai visdažādākajos apstākļos - mājās, birojā vai restorānā.

Bredemeijeruzņēmuma apņemšanās sasniegt dizaina izcilību ir novērtēta ar vairākiem apbalvojumiem. Uzņēmums ir saņēmis vairākas Red Dot dizaina balvas, kas tiek piešķirtas produktiem, kuri tiek uzskatīti par izciliem dizaina kvalitātes un inovāciju ziņā. Bredemeijerzīmola produkti ir bijuši iekļauti arī dizaina izstādēs un publikācijās visā pasaulē, tādējādi vēl vairāk nostiprinot zīmola kā nozares līdera reputāciju.

Bredemeijerpopulārākie produkti ir dažādu izmēru un stilu tējkannas, sākot no tradicionāliem, japāņu stila čuguna modeļiem līdz minimālisma un vienkāršam stikla dizainam.

Cilvēki novērtē Bredemeijer produktus to dizaina, kvalitātes un izturības dēļ. Tie ir izstrādāti tā, lai tējas un kafijas pagatavošanas un pasniegšanas rituālu padarītu patīkamāku un ērtāku, tāpēc lietotāji ir uzticīgi šim zīmolam.