Fritz Hansen

Fritz Hansen piedāvā unikālu, modernu un funkcionālu dizainu un vienmēr aktuālas mēbeles un apgaismojuma elementus, kas pilnībā mainīs jūsu interjera atmosfēru. Izvēlieties labāko dāņu dizainu un īstas dizaina ikonas!
53 items total
Galda lampa AQ01 45 cm, melna, Fritz Hansen
419 € –11 %
369 €
FH62699008
Griestu lampa AVION 85 cm, balta, Fritz Hansen
819 € –10 %
732 €
FH54402705
Griestu lampa CALABASH 21 cm, matēti melna, Fritz Hansen FH84720308
Griestu lampa CALABASH 30,5 cm, matēti melna, Fritz Hansen FH84720608
Griestu lampa CONCERT 55 cm, balta, Fritz Hansen
919 € –9 %
830 €
FH74003505
Griestu lampa CONCERT 55 cm, melna, Fritz Hansen
919 € –9 %
830 €
FH14721908
Up
More products

Fritz Hansen - moderns dizains mūža garumā

Fritz Hansen ir dāņu dizaina zīmols, kas dibināts Kopenhāgenā 1872. gadā, kad tika izgatavots tā pirmais krēsls. Tas ir zīmols ar senu vēsturi, kas radījis augstas kvalitātes, funkcionālas un pārlaicīgas mēbeles un apgaismojuma elementus. Zīmola uzsvars uz meistarību un kvalitāti ir padarījis to par līderi dizaina pasaulē, un tas ir ieguvis reputāciju, ražojot produktus, kas kalpo visu mūžu.

Fritz Hansenlieliskās sadarbības un ikoniskie dizaini

Fritz Hansen ir pazīstama ar savu moderno, vizionāro un unikālo dizainu, un tā ir sadarbojusies ar dažiem no visu laiku izcilākajiem dizaineriem, piemēram, Arne Jakobsenu, Poulu Kjērholmu un Hansu J. Wegner, lai radītu ikonisku dizainu, kas izturējis laika pārbaudi. Šo dizaineru darbiem raksturīgs glīts un minimālisma dizains, koncentrējoties uz funkcionalitāti un vienkāršību.

Viens no Fritz Hansen slavenākajiem izstrādājumiem ir ar rokām darinātais krēsls Egg and Swan, ko Arne Jakobsens 1958. gadā projektēja viesnīcai SAS Royal Hotel Kopenhāgenā. Egg krēsls ir modernā dizaina ikona, kam ir unikāla forma, kas nodrošina ērtu un mājīgu sēdvietu. Arī Jacobsen dizainētais krēsls "Swan" ir tikpat ikonisks, jo tam ir eleganti izliekumi un ērts dizains.

Daži no Fritz Hansen ikoniskajiem dizainparaugiem ir arī 7. sērijas krēsli, kā arī Poul Kjærholm PK22 krēsls un PK80 atpūtas gulta. Jaime Hayon krēsls Ro un Cecilie Manz lampa Caravaggio arī ir populāri laikmetīgi dizaini, kas atspoguļo Fritz Hansen's apņemšanos radīt modernu, vizionāru un unikālu dizainu.

Fritz Hansen"produktu klāsts

Fritz Hansenproduktu klāstā ir plašs mēbeļu un apgaismes ķermeņu klāsts, sākot no klasiska dizaina līdz mūsdienīgiem mūsdienu atzītāko radošo mākslinieku darbiem.

Fritz Hansen's lampas raksturo to funkcionālais un pārlaicīgais dizains, kā arī augstas kvalitātes amatniecība. Zīmola uzsvars uz ilgtspēju atspoguļojas arī tā lampās, kas ir izgatavotas no ilgtspējīgiem materiāliem un paredzētas ilgam kalpošanas laikam.

Viena no Fritz Hansen slavenākajām lampām ir Caravaggio lampa, kuras dizainere ir Sesīlija Manca. Caravaggio lampa ir pazīstama ar savu gludo un minimālistisko dizainu, kam ir vienkāršs cilindra formas abažūrs un īpatnēja piekaramā iekārta. Lampas nosaukums ir iedvesmojies no itāļu baroka laikmeta gleznotāja Karavadžo, kura izmantotā gaismas un ēnu tehnika ir ietekmējusi Manca dizainu.

Fritz Hansen piedāvā arī virkni citu lampu, tostarp galda lampas, stāvlampas un sienas lampas, kuras raksturo moderns, vizionārs un unikāls dizains. Zīmola lampas bieži tiek izstrādātas sadarbībā ar dažiem pasaulē atzītākajiem dizaineriem, piemēram, ar Džeimiju Hajonu (Jaime Hayon), kurš izstrādāja lampu Ro, kas ir mūsdienīgs klasiskās galda lampavariants.

Fritz Hansen un ilgtspēja

Fritz Hansen's uzsvars uz ilgtspēju ir vēl viens iemesls, kāpēc ir vērts ieguldīt līdzekļus viņu mēbelēs un apgaismes ierīcēs. Zīmola apņemšanās ievērot ilgtspēju atspoguļojas tā ražošanas procesā, kurā tiek izmantoti augstas kvalitātes materiāli un nodarbināti prasmīgi amatnieki, lai radītu produktus, kas kalpo visu mūžu. Viņi arī veic pasākumus, lai samazinātu oglekļa dioksīda emisijas nospiedumu, izmantojot ilgtspējīgus materiālus un ražošanas procesā samazinot atkritumu daudzumu.

Jāsecina, ka Fritz Hansen ir zīmols ar bagātu vēsturi un reputāciju kā augstas kvalitātes, funkcionālu un pārlaicīgu mēbeļu un apgaismojuma izstrādājumu ražotājs. To izstrādājumus raksturo moderns, vizionārs un unikāls dizains, kas padara tos par lielisku papildinājumu jebkurai telpai. Zīmola uzsvars uz meistarību, kvalitāti un ilgtspēju atspoguļojas tā produktos, padarot tos par vērtīgu ieguldījumu ikvienam, kas meklē skaistas un funkcionālas mēbeles un apgaismojuma elementus, kas kalpos visu mūžu.