Virtuves kombaini

22 items total
Statīva mikseris ARTISAN 5KSM195 4,83 l, sarkans, KitchenAid KA5KSM195PSEHI
Statīva mikseris ARTISAN 175, balts, KitchenAid
819 € –6 %
763 €
KA5KSM175PSEWH
Statīva mikseris ARTISAN 175, ledus zils, KitchenAid KA5KSM175PSEIC
Statīva mikseris ARTISAN 175, matēti zils, KitchenAid KA5KSM175PSEIB
Statīva mikseris ARTISAN 185, karaliski sarkans, KitchenAid KA5KSM185PSEER
Statīva mikseris ARTISAN 185, lašu krāsa, KitchenAid
1 183,20 €
KA5KSM185PSEPH
Statīva mikseris ARTISAN 5KSM175PSEAC, mandeļu krāsa, KitchenAid KA5KSM175PSEAC
Statīva mikseris ARTISAN 5KSM175PSEER, karaliski sarkans, KitchenAid KA5KSM175PSEER
Statīva mikseris ASSISTENT ORIGINAL AKM6230 krēms, Ankarsrum ANKRSAKM6230K
Statīva mikseris ASSISTENT ORIGINAL AKM6230, antracīts, Ankarsrum ANKRSAKM6230A
Statīva mikseris ASSISTENT ORIGINAL AKM6230, sarkans, Ankarsrum ANKRSAKM6230CE
Statīva mikseris AKM6230 ASSISTENT ORIGINAL, melns, Ankarsrum ANKRAKM6230C
Virtuves kombains ASSISTENT ORIGINAL AKM6230, zaļš, Ankarsrum ANKRAKM6230Z

Stacionārie mikseri - sajauciet receptes bez netīrībs un stresa

Kāda ir stacionārā miksera funkcija?

Stacionārais mikseris ir lieljaudas elektriskais mikseris dažādu maltīšu sajaukšanai, saputošanai un samīcīšanai. Parastie ēdieni, ko var apstrādāt stacionārajā mikserī, ir mājās gatavota kūku mīkla, picas un makaronu mīkla, maltā gaļa un kotletes, glazūras, dipi, maizes, cepumi. Lietojot to kopā ar citiem stacionārajiem mikseru piederumiem, piemēram, mīklas āķiem un plakanajām putojamajām lāpstiņām, pārtiku ir vienkāršāk pārstrādāt.

Kā izvēlēties sev vispiemērotāko mikseri?

Var būt sarežģīti izvēlēties stacionāro mikseri, tāpēc katram mūsu Kulina produktam ir apraksts, kas palīdz informēt potenciālos klientus. Tirgū ir pieejams plašs modeļu un zīmolu klāsts dažādos cenu līmeņos.

Kā izvēlēties savām vajadzībām vislabāko stacionāro mikseri? Vispirms nosakiet budžetu un pēc tam izlemiet, kas jums nepieciešams no miksera, un cik bieži to izmantosiet. Ja nolemjat, ka jums nav nepieciešama šāda uzlabota iekārta, varat izvēlēties stacionāros blenderus, rokā turamus blenderus vai rokā turamus mikserus. Treškārt, pārbaudiet mūsu piedāvājuma augstākās kvalitātes stacionāro mikseru funkcijas un tehnisko informāciju.

Izvēlieties mikseri sev tūlīt! Mūsu piedāvātie augstas kvalitātes stacionārie mikseri ir īpaši izturīgi, un ar tiem var sagatavot daudzas jūsu iecienītākās receptes.

Kulina pārdod stacionārus mikserus, kas izgatavoti no izturīgiem, augstas kvalitātes materiāliem, tostarp metāla, nerūsējošā tērauda un alumīnija. Šīs kolekcijas izcilākie stacionārie mikseri ir no slaveniem ražotājiem, tostarp KitchenAid, “Eta”, Smeg, Ankasrum” un “Tefal”.

Kāpēc stacionārais mikseris pirmo reizi darbinot ir jāieslēdz zemā līmenī?

Nekad nav ieteicams iedarbināt stacionāro mikseri lielā ātrumā neatkarīgi no izvēlētā zīmola vai modeļa. Tā vietā izmantojiet viszemāko iestatījumu. Šis ieteikumam ir vairāki pamatojumi. Pirmkārt, ir mazāka iespēja, ka mīklas šļakatas radīs netīrību. Otrkārt, jūs pagarināsiet savas iekārtas kalpošanas laiku.

Kā novērst iekārtas pārkaršanu?

Daudziem stacionārajiem mikseriem tirgū tagad ir iekļauta automātiskās izslēgšanās iespēja, kas pasargā iekārtu no pārkaršanas. Ja jūs saskaraties ar mikseri, kuram nav šīs funkcijas, ir dažas lietas, ko varat darīt, lai izvairītos no šīs problēmas. Vienmēr ievērojiet lietošanas instrukcijas un izslēdziet ierīci, kā norādīts. Regulāri veiciet arī ierīces apkopi.

Kulina jūs atradīsiet daudz noderīgas informācijas un dažādus stacionāro mikseru piederumus.