6 items total

Bērnu zona – kā to labāk iekārtot?

Bērniem vajag a drošu vidi  jeb telpu, kurā viņi var paslēpties, spēlēties un atpūsties. Un jūsu bērnu istabai noteikti vajadzētu būt tādai telpai. Bet kā to labāk iekārtot? Kā veidot bērnu istabas interjeru, lai tas būtu draudzīgs gan bērniem, gan vecākiem? Kā panākt, ka istaba ir vieta, kurā bērni vēlas uztur;eties, mācīties, attīstīties un vienlaikus var nomierināties?

Apskatiet mūsu sagatavoto bērnu istabai nepieciešamo lietu sarakstu, lai jums būtu viss nepieciešamais!

Protams, rotaļlietas! Rotaļlietas ir ļoti svarīgas pareizai bērna attīstībai. Tās palīdz bērniem attīstīt sociālās un saskarsmes prasmes un sīko motoriku, veicina koncentrēšanās līmeni un uzlabo uzmanību un atmiņu. Mācīšanās caur rotaļām ir būtiska bērna attīstības sastāvdaļa, tāpēc iegādājieties bērniem dažādas rotaļlietas. Ja vēlaties, lai rotaļlietas būtu videi draudzīgas un kalpotu ilgu laiku, labākā izvēle būs koka rotaļlietas, un, ja vēlaties, lai jūsu bērni attīsta sociālās prasmes, neaizmirstiet par rotaļlietām, kas ļauj spēlēt dažādas lomu spēles. Izvēlieties dažādas rotaļlietas atkarībā no bērna vecuma, bet vienlaikus nepārslogojiet viņu ar pārāk daudz mantām!

Bērnu tekstils un paklāji - bērniem patīk mīļošanās un viņiem nepieciešams fizisks pieskāriens, apskāvieni un skūpsti. Tāpat viņiem vajadzīgs mierinājums un droša vieta, kur atpūsties, ja viņi jūtas sabijušies vai nervozi.Bērnu tekstils, piemēram, spilveni, segas vai paklāji, līdzīgi kā mīkstās rotaļlietas, palīdz radīt šo mājīgo un bērniem draudzīgo vidi, tāpēc bērnu istabā to nekad nebūs par daudz.

Bērnu lampas palīdzēs telpā radīt intīmu atmosfēru. Meklējot lampas bērna istabai, papildu griestu lampai iegādājieties arī galda lampas vai sienas apgaismojumu, kas kalpos kā akcenta apgaismojums. Šāda veida apgaismojums radīs noskaņu un palīdz;es telpā radīt nomierinošu, siltu, drošu atmosfēru.