Gaļas maļamā mašīna

2 items total

Elektriskie gaļas maļļi - jūsu spēcīgais virtuves palīgs

Kas ir elektriskā gaļas mašīnaīna?

elektriskā gaļas mašīna īna ir virtuves ierīce, ko izmanto gaļas malšanai, kā jau norāda nosaukums. Salīdzinot ar manuālo gaļas maļamo mašīnu, tās ir praktiskākas un efektīvākas. Gaļu samaļ, izmantojot ar motoru darbināmu rotējošu asmeni, un pēc tam samalto gaļu savāc bļodveidīgā traukā.

Kā tīrīt gaļas mašīnu?

Nav nekāds pārsteigums, ka dzirnaviņas ir pienācīgi jāiztīra uzreiz pēc katras lietošanas reizes, jo jūs strādājat ar jēlu gaļu, lai novērstu krustenisko piesārņojumu un pārtikas izraisītas slimības. Sāciet ar vienas līdz divu maizes šķēļu padevi iekārtai.

Tas palīdzēs atbrīvoties no gaļas gabaliņiem, kas iesprūduši iekšā. Pēc tam, atvienojot sistēmu no tīkla, uzmanīgi demontējiet to. Pārbaudiet lietošanas pamācībā, vai kādu no detaļām var ievietot tieši trauku mazgājamajā mašīnā. Lai mazgātu ar rokām, vispirms uz dažām minūtēm iemērciet visas noņemamās daļas siltā, ziepjūdens ūdenī, lai atbrīvotos no eļļām un citām atliekām, un pēc tam maigi notīriet ar sūkli.

Elektriskā modeļa motora pamatne nekad nedrīkst būt iegremdēta, taču tajā nedrīkst būt arī gaļas detaļu. Motora korpusa iekšpusi un ārpusi var notīrīt ar mitru drānu. Lai novērstu rūsas un citus agrīnus bojājumus, pēc tīrīšanas ātri nosusiniet visas detaļas ar trauku dvieli. Nekad nesamontējiet slīpmašīnu, kamēr detaļas nav 100% sausas.

Vai gaļas mašīnā var sasmalcināt kaulus?

Daudzos smalcinātājos var sasmalcināt vistu, pīļu, citu mazu putnu un trušu mīkstos kaulus. Arī tītara gaļai ir mīksti kauli, taču, tā kā tās gaļa ir ievērojami blīvāka, gaļas mašīnai var būt ļoti grūti to pārstrādāt.

Daudzas mājsaimniecībā lietojamās gaļasmašīnas nespēj sasmalcināt lielu dzīvnieku, piemēram, liellopu, cūku, jēru, briežu un citu, kaulus. Vienmēr ņemiet vērā, ka ir ļoti svarīgi pārbaudīt ierīces lietošanas pamācību, lai uzzinātu, ko tā var un ko nevar malt, un nekādā gadījumā nevajag dzīt cauri dzirnaviņām saldētu gaļu, jo tas var sabojāt tās detaļas.

Mēs piedāvājam arī vairāk virtuves piederumu, tostarp rokas mikserus, statīvos blenderus, smalcinātājus, rīvētājus un citas ierīces vietnē Kulina.