Dāvanas viņam

Dāvana vīrietim

Ko viņš vēlētos? Lidojumu uz Mēnesi? Jaunāko Ferrari? Uzkāpt Everesta kalnā? Patiesībā jebkura dāvana, kas apliecina, ka esat par viņu padomājis, viņu sajūsmina. Dāvana, kas liek viņam justies īpašam. Gan sev, gan jums.

 

Vīriešu potenciāla atbrīvošana

Vairums sieviešu piekritīs, ka vīrietis virtuvē ir seksīgs. Tāpēc padomājiet par viņu, bet padomājiet arī par sevi. :-) Atbalstiet viņu tajā, kas viņam patīk. Veiciniet viņa aizraušanos. Nē, šāda veida dāvanu nenovērtēs vīrietis, kurš prot tikai pagatavot tēju, taču lielākajai daļai mūsdienu vīriešu patiešām patīk gastronomija. Mēs, Kulina, par to zinām ne mazums...

 

MASTERCHEF

Kas viņa pavārmākslas iemaņas izšauj līdz zvaigžņu augstumiem? WMF Profi Resist panna. Un kurš tad varētu viņam pretoties?

?

GADA TĒTS

Vai jūs zināt mīloša tēta laimes recepti? Priecīgi bērni. Ar de Buyer pankūku pannu viņš iegūs supervaroņa spējas. Saplēstajām kreppēm nav nekādu izredžu.

ROMANTISKI

Brokastis gultā? Tas prasīs laiku, bet būs tā vērts. Nebūs kafijas pēc pogas nospiešanas. Galu galā viņam patīk sīkrīki un viņš zina, ka labām lietām vajadzīgs laiks. Sviras kafijas automāts iekaros viņa un jūsu sirdi.

INDULGER

Viņš viņam patīk tikpat labi kā dzīve. Liela vīna pudeles atvēršana ir kā 13. kameras atvēršana. Vai viņam ir pareizā atslēga?

Katram īstam vīrietim vajag nazi!

Vai varbūt uzreiz saberžs? Viņš to izvelk divas reizes gadā, un daudzas pudeles tiek izniekotas treniņiem. Taču prieks būs nenovērtējams. Vai sabrage nav viņa "burbuļu glāze"? Esiet droši, ka viņa acis garantēti iedegsies par kādu no šiem darbiem.

FORGED KNIVES

Savienojiet japāņu meistarību un holandiešu acs uz skaistumu un detaļām, lai radītu nazi, kas griež ledus gabalus un ir skaists skatam. Populārākais komplekts ir Brute sērija īstiem skarbiem puišiem.

LAGUIOLES ROŽI

Nīderlandiešu zīmols Laguiole specializējas luksusa dāvanu komplektos vīriešiem. Asie steiku naži, izsmalcināti komplekti siera cienītājiem ar smalkiem koka rokturiem.

POCKET naži

Viņš, iespējams, ir menedžeris, bet iekšienē viņš glabā mežabrāļa dvēseli. Vai vienkārši zina, ka ultraviegls nazis pieder uzvalka kabatā kopā ar vizītkaršu turētāju. Funkcionāls aksesuārs uzņēmumam vai brīvā dabā, kas neiet tālu pēc asa asmens un liecina, ka tā īpašniekam ir gaume.

STEIKU ROŽI

Vai viņam tie ir vajadzīgi? Visu gaļēdāju vārdā mēs sakām: JĀ! Nekad vairs nevajadzēs sasmalcināt steikus ar dulliem galda nažiem. Un pat pupiņām ir, ko par to teikt. Steiku galda piederumus vienkārši novērtēs ikviens gardēdis.

 

57 items total
Alus glāze NOBLESSE 600 ml, Nachtmann
18,90 € –6 %
17,70 €
NM95635
Anti-stresa dekors BALLANCE 15 cm, melns, Philippi
79,90 €
PHP193283
Blašķe MANHATTAN 200 ml, WMF
40,30 €
WM0603519990
Dēlītis VLAJKA L 25 x 40 cm, ozolkoks, UBRD
179 € –39 %
109 €
UBRD114LDU
Desu nazis 11 cm, F.Dick
45,74 € –5 %
Desu nazis 11 cm, F.Dick
Pieejams (4 pcs)
43 €
FDCK8200111
Grila cimds, lins, Höfats
44 €
HO030201
Japānas šefpavāra nazis SUJIHIKI 24 cm, Dellinger DNGRSXL9309
Kokteiļu piederumu komplekts MATRYOSHKA, WMF
70,50 €
WM0636836030
Korķu viļķis WINE, WMF
46,99 € –15 %
Korķu viļķis WINE, WMF
Pieejams (2 pcs)
39,90 €
WM0658257920
Metāla dzēriena dzesētāji LOUNGE, Blomus
30,55 €
BM63539
Naudas saspraude THREESOME 6 cm, sudraba krāsa, Philippi PHP193308
Up
More products

Labākās dāvanas viņam

Kā es varu saņemt viņam ideālu dāvanu?

Meklējat ideālu dāvanu vīrietim savā dzīvē? Neatkarīgi no tā, vai viņam patīk sports, tehnoloģijas vai vienkārši viņš novērtē pārdomātu dāvanu, mēs esam parūpējušies par jums.

Lai kas interesētu jūsu dzīvesbiedru, viņam noteikti atradīsies ideāla dāvana. Tātad, pavadiet kādu laiku, apsverot viņa intereses un to, ko viņš varētu novērtēt, un jūs noteikti atradīsiet ideālu dāvanu, lai izteiktu savu mīlestību pret viņu. Pirmais solis, lai izvēlētos ideālu dāvanu, ir padomāt par saņēmēja hobijiem un interesēm un apdomāt, ko viņš varētu novērtēt šajā laikā.

Tas var būt kaut kas ekstravagants, piemēram, jauns kulinārijas rīks, ar ko eksperimentēt ar jauniem ēdieniem šefpavāra nazis, steiku nažu komplekts vai jauni grilēšanas rīki.

Nākamais uzdevums ir noteikt budžetu. Plānojot dāvanu, nosakiet cenu, ko varat atļauties. Iespējams, ka jūsu partneris novērtēs jūsu rūpību un pūles, kā arī to, ka neesat iztukšojis savu bankas kontu. Jūs varat ērti iepirkties, ņemot vērā savu budžetu, šeit, Kulina, no plaša cenu klāsta.

Kā izvēlēties perfektu dāvanu? Kādi aspekti jāņem vērā, iegādājoties dāvanu?

Izvēloties ideālu dāvanu, ir rūpīgi jāizvērtē saņēmēja intereses, vēlmes un gadījums. Šeit ir galvenie aspekti, kas jāņem vērā, pērkot dāvanu:

 • Saņēmēja intereses: Pielāgojiet dāvanu saņēmēja hobijiem, kaislībām un aktivitātēm. Dāvana, kas saistīta ar kādu viņu mīļu lietu, liecina, ka esat pielicis pūles, lai izvēlētos kaut ko nozīmīgu.

 • Par godu: Vai tā ir dzimšanas diena, jubileja, svētki vai kāds īpašs notikums. Šis gadījums var palīdzēt jums atrast piemērotas dāvanu iespējas.

 • Attiecības: Jūsu attiecības ar saņēmēju ir svarīgas. Dāvana tuvam draugam var atšķirties no dāvanas kolēģim vai ģimenes loceklim.

 • Vecums: saņēmēja vecums var ietekmēt piemērotas dāvanas veidu. Dāvanas bērniem, pusaudžiem un pieaugušajiem var ievērojami atšķirties.

 • Personalizēts pieskāriens: Personalizētas dāvanas ar saņēmēja vārdu, iniciāļiem vai īpašu datumu var piešķirt unikālu un sentimentālu pieskārienu.

 • Praktiskums: Pārdomājiet, vai dāvana būs noderīga saņēmēja ikdienas dzīvē. Praktiskas dāvanas, kas atbilst viņu vajadzībām, var būt pārdomātas un novērtētas.

 • Kvalitāte: Izvēlieties kvalitatīvu dāvanu, kas atspoguļo jūsu rūpes un uzmanību. Labi izgatavoti priekšmeti parasti kalpo ilgāk un atstāj pozitīvu iespaidu.

 • Pārsteiguma faktors: Ja iespējams, pievienojiet dāvanai pārsteiguma vai jaunuma elementu. Kaut kas negaidīts var padarīt dāvanu vēl neaizmirstamāku.

 • Sentimentālā vērtība: Dāvana, kurai ir sentimentāla vērtība, piemēram, mīļas atmiņas vai iekšējs joks, var radīt dziļu emocionālu saikni.

 • Kultūras jutīgums: Lai nodrošinātu, ka jūsu dāvana ir atbilstoša un cieņpilna, ņemiet vērā saņēmēja kultūras izcelsmi un uzskatus.

 • Ētiski apsvērumi: Ja saņēmējam ir stingra ētiska pārliecība, izvēlieties dāvanu, kas atbilst viņa vērtībām, piemēram, ilgtspējīgus produktus vai produktus bez cietsirdības.

 • Budžets: Nosakiet sev pieņemamu budžetu un izvēlieties dāvanu, kas iekļaujas šajā diapazonā. Pārdomātība ir svarīgāka par cenu.

 • Izvairieties no stereotipiem: Izvēloties dāvanu, izvairieties izmantot klišejas vai stereotipus. Padomājiet par indivīdu, nevis paļaujieties uz vispārinājumiem.

 • Dāvanu kartes: Ja neesat pārliecināts par saņēmēja vēlmēm, dāvanu karte uz viņa iecienītāko veikalu vai restorānu ļauj viņam izvēlēties, ko viņš vēlas.

 • Prezentācija: Apsveriet, kā dāvana tiks pasniegta. Pārdomāts iesaiņojums vai iepakojums var uzlabot kopējo pieredzi.

Atcerieties, ka labākās dāvanas liecina, ka esat veltījis laiku, lai izprastu un ņemtu vērā saņēmēja personību un vēlmes. Galu galā dāvanu padara patiesi nozīmīgu tās doma un pūles, kas ir tās pamatā.

Kāda ir laba Tēva dienas dāvana?

Nav tikai viena veida Tēva dienas dāvanu, kas būtu vispiemērotākās, jo katrs tētis ir atšķirīgs. Izcila dāvana ir kaut kas ar personisku pieskārienu. Nosūtot tētim dāvanu, kuru jūs zināt, ka viņš dievinās, parādāt, ka esat informēts par viņa gaumi un interesēm.

Jūs varat uzdāvināt dāvanu, lai godinātu kādu īpašu atmiņu vai neizrunātu ģimenes joku. Meklējiet alternatīvas pielāgošanai, piemēram, iespēju personalizēt pudeļu attaisāmais vai dāvanu grozā iekļaut glāzi dzērienam, ko viņš izvēlas.

Neatkarīgi no gadījuma, veltot laiku pārdomātas un jēgpilnas dāvanas izvēlei, jūs neapšaubāmi iepriecināsiet ievērojamas sievietes savā dzīvē.