Ziepju dozatori

63 items total
Šķidro ziepju dozators ARA, pelēkbrūns, Blomus
53,90 €
BM68856
Šķidro ziepju dozators SONO, tumši pelēks, Blomus BM69039
Šķidro ziepju dozators 150 ml, melns, silikons, Eva Solo ES530672
Šķidro ziepju dozators 150 ml, pelēks, Eva Solo
29,60 €
ES530676
Šķidro ziepju dozators 180 ml, matēti balts, Eva Solo ES530669
Šķidro ziepju dozators 200 ml, balts, Brabantia
34,10 €
BRAB108181
Šķidro ziepju dozators 200 ml, matēti melns, Brabantia BRAB128448
Šķidro ziepju dozators 250 ml, balts, Brabantia BRAB280269
Šķidro ziepju dozators 250 ml, Brabantia
23 €
BRAB280245
Šķidro ziepju dozators BIRILLO 200 ml, balts, Alessi ALPL14W
Šķidro ziepju dozators BIRILLO 300 ml, balts, Alessi ALPL05W
Šķidro ziepju dozators FLOW 250 ml, pelēks, Koziol
14,80 €
KOZ1406120
Up
More products

Ziepju dozatori - padariet savu vannas istabu ērtāku

Kas ir ziepju dozatori?

Ziepju dozators ir ierīce, kas paredzēta regulētai šķidro ziepju izdalīšanai. Atkarībā no dozatora veida un lietotāja vēlmēm ziepju dozatori var saturēt šķidras ziepes, putu ziepes vai ziepju pulveri. Tās var būt automātiskas vai manuālas.

Tos bieži izmanto sabiedriskajās tualetēs, medicīnas iestādēs, ēdināšanas iestādēs un citās vietās, kur labas roku higiēnas ievērošana ir būtiska, lai ierobežotu mikrobu un slimību izplatīšanos.

Kulina ir izvēlējies ziepju dozatorus ar lielisku dizainu un augstu kvalitāti no labi pazīstamiem ražotājiem, tostarp Brabantia, Blomus, un Eva Solo. Tie ir pieejami dažādos materiālos un krāsās, tāpēc esam pārliecināti, ka varēsiet izvēlēties ziepju dozatoru, kas saderēs ar jūsu vannas istabas stilu. Tomēr, ja dodat priekšroku tradicionālo ziepju lietošanai, iepazīstieties ar mūsu ziepju trauku piedāvājumu.

Kādas ir ziepju dozatoru priekšrocības?

Ziepju dozatoru izmantošanai ir daudz priekšrocību:

  • Higiēna: Ziepju dozatori, izsniedzot regulētu ziepju daudzumu, veicina pareizu roku higiēnu, samazinot savstarpējas inficēšanās un mikrobu un baktēriju pārnešanas iespējamību.
  • Ērtības: Ziepju dozatori: to lietošana prasa maz pūļu un ir vienkārši lietojami, turklāt tie nav jātīra tik bieži kā standarta ziepju trauki
  • Rentabilitāte: Salīdzinot ar parastajiem ziepju gabaliņiem, ziepju dozatori ir pieejamāks risinājums. Tie palīdz samazināt izmantoto ziepju daudzumu un novērš izšķērdēšanu, jo tie dozē regulētu daudzumu, tādējādi samazinot nepieciešamību papildināt ziepju krājumus.
  • Ieguvumi videi: Tā kā daudzus ziepju dozatorus var atkārtoti uzpildīt un izmantot, rodas mazāk plastmasas atkritumu no ziepju pudelēm, kas tiek izmantotas tikai vienu reizi. Tāpēc ziepju dozatori tagad ir videi draudzīgāka izvēle.
  • Estētika: Tie visi var uzlabot apkārtējās vides vizuālo pievilcību. Tie arī samazina jucekli un atkritumus, kas saistīti ar parastajām ziepēm, kuras pēc atkārtotas lietošanas var kļūt gļotainas un nepatīkamas.

Tā kā ziepju dozatori ir daļa no mūsdienīgām vannasistabas piederumu kolekcijām, tos var papildināt ar citiem atbilstošiem vannasistabas piederumiem, lai vietai piešķirtu vienotāku izskatu.

Vai izvēlēties ziepju dozatoru vai ziepju trauku?

Izvēloties ziepju dozatoru vai ziepju trauku, jāņem vērā vairāki aspekti, tostarp tīrība, praktiskums, cena un estētika. Ziepju trauciņi ir lētāka alternatīva, taču tie ir biežāk jātīra un jāmaina, un tiem var būt negatīva ietekme uz telpas kopējo estētiku. Tomēr daži cilvēki dod priekšroku roku mazgāšanai ar ziepēm, tāpēc izvēle ir atkarīga no jūsu vēlmēm.

Lai gan tie var būt dārgāki, ziepju dozatori bieži vien ir sanitāri, praktiskāki un vizuāli patīkamāki nekā ziepju trauki.