Lejkannas

19 items total
Lejkanna FLORA 1 l, tumši zaļa, stikls, Hübsch
44,49 €
HU661509
Lejkanna FLORA 1 l, zaļa, stikls, Hübsch
44,49 €
HU661508

Laistīšanas kannas - obligāts piederums ikvienam augu mīļotājam

Laistīšanas kannas ir dārzkopības rīki, ko izmanto augu, ziedu un citu augu mitrināšanai. Tām parasti ir rezervuārs ūdens uzglabāšanai, sprausla ūdens plūsmas regulēšanai un rokturis ērtākai pārnēsāšanai un izliešanai.

Kulina, mēs piedāvājam dizaina lejkannas no tādiem pazīstamiem ražotājiem kā Blomus, Eva Solo vai Hübsch. Tie ir pieejami dažādos izmēros un stilos, un tie var būt izgatavoti no dažādiem materiāliem, tostarp metāla, tērauda, plastmasas un stikla.

Kādi laistīšanas kannu veidi ir pieejami vietnē Kulina?

Mūsu laistīšanas kannas ir pieejamas dažādos izmēros un stilos, lai atbilstu dažādām dārzkopības prasībām. Mūsu lejkanna šķirnes ir šādas:

  • Tradicionālā lejkanna: Šim modelim ir tikai trauks, rokturis un sprausla.
  • Lejkanna garu uzgali: Šī modeļa garākais izsmidzinātājs ļauj vieglāk aplaistīt stādus, piekaramos puķu podus un augus, kas ir grūti sasniedzami.
  • Lejkanna šauru izsmidzinātāju: Šīs lejkannašaurā sprausla ļauj vieglāk kontrolēt ūdens plūsmu.
  • Dekoratīvās lejkannas: Tās ir laistāmās kannas, kas paredzētas kā pievilcīgas un dekoratīvas, bieži vien ar oriģinālām formām, kas padara tās piemērotas iekštelpu vai āra dekorēšanai un izskatās stilīgi un pievilcīgi.

Kādas ir lejkannaizmantošanas priekšrocības?

lejkannaizmantošanai ir dažādas priekšrocības, piemēram:

  • Kontrolēta laistīšana: Laistot augus, jums ir iespēja kontrolēt ūdens daudzumu, kas tiek izlietots uz augiem. Tas ir svarīgi maigiem stādiem un augiem ar seklām saknēm. Ūdens plūsmu var mainīt pēc vajadzības, un jūs varat kontrolēt, cik daudz ūdens izliet.
  • Pieejamība: lejkanna ir viegls instruments, ko var izmantot vietās, kur nav pieejamas ūdens šļūtenes vai smidzinātāju sistēmas. lejkanna ir viegla un viegli pārvietojama pa dārzu, māju vai dzīvokli no vienas vietas uz citu.
  • Daudzpusība: lejkanna ir daudzfunkcionāls instruments, ko var izmantot dažādiem uzdevumiem, tostarp augu laistīšanai, terases mēbeļu tīrīšanai un pat kā dārza akcentu.

Varat apskatīt arī citus mūsu dārza piederumus, tostarp dizaina puķu podus un puķu statīvus. Turklāt varat iepazīties ar mūsu iepirkšanās ceļvedi par dārzu un dzīvošanu ārā.