Polarbox

Polarbox ir stilīga un ērta vintāžas stila pārnēsājamā aukstama kaste. Salieciet tajā dzērienus un sviestmaizes un pavadiet dienu pludmalē vai pie ezera. Ar aukstiem dzērieniem un svaigām uzkodām laiks kopā ar mīļotajiem būs vēl labāks!

Polarbox - retro dzesētāji jautrības cienītājiem

Polarbox, zīmolu, ko 2015. gadā dibināja grupa brīvdabas entuziastu, kuri meklēja ne tikai funkcionālu, bet arī stilīgu dzesētāju, ir kļuvis par retro ceļojumu dzesētāju sinonīmu. Uzņēmuma dibinātāji vēlējās radīt produktu, kas būtu ideāli piemērots brīvdabas piedzīvojumiem, ceļojumiem un pludmales dienām. Viņi uzskatīja, ka tirgū trūkst izturīga un pievilcīga ceļojumu dzesētāja, tāpēc viņi sāka to radīt.

Polarbox dzesētājiem ir raksturīgs retro stils un iekšpuse, kas pārklāta ar putupolistirolu - materiālu, kam raksturīgs liels vieglums un lielisks siltuma izolators.

Zīmola devīze ir "Stay cool, stay retro", kas lieliski raksturo tā pieeju saviem produktiem. Uzņēmums uzskata, ka dzesētājam jābūt ne tikai funkcionālam priekšmetam, bet arī aksesuāram, kas atspoguļo lietotāja personību un stilu. Tāpēc to dzesētāji ir ideāli piemēroti piedzīvojumu meklētājiem, kuriem patīk doties izbraucienos dabā ar stilu.

Polarbox ceļojumu ledusskapju stili un izmēri

Polarbox dzesētāji ir skaisti un viegli, un tie ir pieejami divos izmēros (12 un 20 l ietilpība, kas atbilst 15 un 30 kannām) un divos stilos - Classic un Pop. Classic modelis ir aprīkots ar ādas rokturi dabīgā krāsā, bet Pop modelim jūs varat izvēlēties roktura krāsu. Ādas siksnu var regulēt trīs pozīcijās, lai nodrošinātu daudzpusīgu nēsāšanu, komfortu un drošību.

Polarbox dzesētāju stils un dizains

Viena no Polarbox izstrādājumu izcilākajām īpašībām ir to stils un dizains. Dzesētavas ir veidotas, iedvesmojoties no pagājušā gadsimta 50. un 60. gadu klasiskajām dzesētavām, un ir pieejamas dažādās retro krāsās, tostarp tirkīza, dzeltenā un rozā krāsā. Zīmols ir sadarbojies arī ar māksliniekiem, lai radītu ierobežotas tirāžas dizainus, kas ir unikāli un piesaistoši.

Visbeidzot, jauniešiem un piedzīvojumu meklētājiem patīk Polarbox produkti, jo tie atspoguļo viņu personību un dzīvesveidu. Zīmola retro iedvesmotie dizaini ir ideāli piemēroti tiem, kam patīk vintage stils, savukārt paši izstrādājumi ir veidoti tā, lai izturētu āra piedzīvojumu grūtības. Polarbox dzesētāji ir arī lielisks sarunu sākšanas līdzeklis, tāpēc tie ir ideāls aksesuārs saviesīgiem pasākumiem un tikšanās reizēm.

Ja meklējat aksesuārus, kas jūs varētu pavadīt brīvdienās, piknikos un pludmales dienās, Polarbox ir lieliska izvēle.