Pārtikas griezēji un smalcinātāji

5 items total

Pārtikas smalcinātāji un smalcinātāji - ātra un efektīva ierīce pārtikas sasmalcināšanai

Kas ir pārtikas smalcinātājs?

Pārtikas smalcinātājs ir virtuves ierīce, ko izmanto, lai ātri un efektīvi sasmalcinātu un sasmalcinātu pārtikas produktus. To parasti veido tvertne, kas aprīkota ar griešanas asmeņiem un vāku. Kad lietotājs ievieto sasmalcināmo ēdienu traukā un ieslēdz ierīci, ēdiens ātri tiek sagriezts mazākos gabaliņos.

Ar pārtikas smalcinātājiem var sasmalcināt dažādas sastāvdaļas, piemēram, augļus, dārzeņus, riekstus un garšaugus. Smalcinātāji ietaupa laiku un pūles virtuvē, un tie ir īpaši noderīgi, lai sagatavotu sastāvdaļas tādiem ēdieniem kā salāti vai sautējumi.

Mēs piedāvājam plašu pārtikas smalcinātāju un smalcinātāju izvēli vietnē Kulina, no tādiem pazīstamiem ražotājiem kā KitchenAid, Tefal, un WMF.

Kāda ir atšķirība starp pārtikas smalcinātāju un virtuves kombainu?

Pārtikas smalcinātāji un virtuves kombaini ir virtuves iekārtas, ko izmanto sastāvdaļu sasmalcināšanai, sagriešanai šķēlēs un malšanai. Tomēr abas ierīces būtiski atšķiras dažos svarīgos aspektos.

Virtuves kombains ir sarežģītāka ierīce nekā pārtikas smalcinātājs. Pārtikas smalcinātājus parasti izmanto ātriem un precīziem uzdevumiem, piemēram, riekstu, sīpolu vai ķiploku sagriešanai šķēlēs. Tāpat viņi palīdz pagatavot nelielu daudzumu salātu mērču, pesto un salsas.

Salīdzinot ar pārtikas smalcinātāju, virtuves kombains ir lielāka un jaudīgāka ierīce. Tajā ir motors, kas darbina vairākus uzgaļus un asmeņus, ļaujot jums veikt plašāku darbu klāstu. Ar virtuves kombainu var arī mīcīt mīklu un sasmalcināt, sagriezt šķēlēs, sasmalcināt, sablenderēt un sajaukt produktus.

Kādus dārzeņus vai pārtikas produktus var sasmalcināt ar elektrisko smalcinātāju?

Ar elektrisko smalcinātāju var ātri un viegli sasmalcināt dažādus dārzeņus. Daži no dārzeņiem, kurus var sasmalcināt, izmantojot elektrisko smalcinātāju, ir sīpoli, ķiploki, burkāni, selerijas, zaļie pipari, brokoļi, ziedkāposti, kāposti, cukini, kartupeļi, saldie kartupeļi, tomāti, sēnes, zaļās pupiņas, zirņi, kukurūza, spināti, kāposti, salāti, redīsi u. c.

Ir svarīgi paturēt prātā, ka, sasmalcinot dārzeņus ar elektrisko smalcinātāju, var būt nepieciešama lielāka piesardzība, jo tie var tikt sasmalcināti pārāk smalki vai pārvērsti biezenī.

Atcerieties, ka dārzeņi jāsasmalcina tuvu tam laikam, kad tos ēdīsiet, jo, tos sasmalcinot pārāk tālu iepriekš, var zaudēt daļu uzturvērtības. No otras puses, sagriežot dažus dārzeņu veidus, piemēram, seleriju, salātus un pastinaku, var palielināt polifenola saturu tajos.

Ja jums ir nepieciešami papildu rīki svaigu vai vārītu dārzeņu apstrādei, iepazīstieties ar mūsu virtuves rīvju un šķēlīšu, griešanas dēlīšu, preses un spieķu piedāvājumu.