39 items total
Galda nazis BELA, Zwilling
KULINA WEEKEND
28,49 € –27 %
20,70 €
ZW7143804
Galda nazis DINNER, Zwilling
KULINA WEEKEND
15 € –15 %
12,75 €
ZW7041805
Galda nazis, zelta krāsa, Bitz
KULINA WEEKEND
10 € –15 %
8,50 €
BITZ130100
Ievārījuma vai medus karote WINGS, WMF
KULINA WEEKEND
12 € –15 %
10,20 €
WM1297776040
Japāņu karote 15 cm, balta, MIJ
KULINA WEEKEND
9 € –15 %
7,65 €
MIJC7962
Karote BLACK SPECKLE 12 cm, MIJ
KULINA WEEKEND
4,39 € –22 %
3,40 €
MIJC2850
Karote DINNER, Zwilling
KULINA WEEKEND
13 € –15 %
Karote DINNER, Zwilling
Pieejams (2 pcs)
11,05 €
ZW7041801
Up
More products

Vienreizlietojamie galda piederumi - uzlabojiet savu ēdienreizes pieredzi

Jūs esat tikai divi? Jums nav nepieciešams iegādāties visu galda piederumu komplektu vai kaut kas no komplekta trūkst? Apskatiet mūsu kolekciju, kurā galda piederumi tiek pārdoti atsevišķi, un iegādājieties tieši tik daudz dakšu, karotīšu vai nažu, cik jums nepieciešams.

Vietnē Kulina jūs atradīsiet plašu izvēli:

 • ēdamkarotes - tostarp japāņu karotes, melnas karotes un krāšņas zelta zupas karotes
 • galda dakšas - tostarp melnās un zelta dakšas
 • galda naži - tostarp naži ar zobainiem asmeņiem, melnie un zelta naži
 • tējkarotes - arī espresso un kafijas karotītes

Cik daudz galda piederumu nepieciešams vienai mājsaimniecībai?

Vienai mājsaimniecībai nepieciešamo galda piederumu daudzums var atšķirties atkarībā no vairākiem faktoriem, tostarp ģimenes locekļu skaita, viesu uzņemšanas biežuma, personiskajām vēlmēm un gatavošanas paradumiem. Tomēr vispārīgas vadlīnijas galda piederumu komplekts vienā mājsaimniecībā varētu būt šādas:

 • Vakariņu naži: Aptuveni 4-6 vakariņu naži ikdienas lietošanai.

 • Vakariņu dakšas: Aptuveni 4-6 vakariņu dakšiņas ikdienas lietošanai.

 • Vakariņu karotes: Aptuveni 4-6 pusdienu karotes ikdienas lietošanai.

 • Salātu/desserta dakšiņas: 4-6 salātu vai deserta dakšiņas vieglākiem ēdieniem un desertiem.

 • Tējkarotes: Aptuveni 4-6 tējkarotes kafijas, tējas vai desertu maisīšanai.

 • Steiku naži: Ja bieži ēdat steiku vai citu gaļu, kuru nepieciešams sagriezt, 4-6 steiku nažu komplekts vai steiku galda piederumu komplekts varētu būt noderīgs.

 • Speciālie piederumi: Atkarībā no jūsu ēdiena gatavošanas paradumiem, jums varētu būt nepieciešami arī daži īpaši piederumi, piemēram, servēšanas karote, servēšanas dakša, zupas kausiņš un sviesta nazis.

 • Papildu papildaprīkojums: Ja bieži uzņemat viesus, apsveriet iespēju iegādāties dažus papildu katra veida galda piederumu gabalus, lai varētu uzņemt lielākus viesus.

Atcerieties, ka šie skaitļi ir tikai sākumpunkts, un tos var pielāgot, ņemot vērā jūsu konkrētās vajadzības. Vienmēr ir labi apsvērt, kādi ir jūsu mājsaimniecības ēšanas paradumi un cik bieži esat gatavs mazgāt traukus vai darbināt trauku mazgājamo mašīnu. Nedaudz lielāks galda piederumu komplekts var nodrošināt elastību un ērtības, jo īpaši aizņemtības laikā.

Tāpat paturiet prātā, ka ieguldījums kvalitatīvos galda piederumos var veicināt to ilgmūžību un kopējo ēdināšanas pieredzi. Augstas kvalitātes materiāli un meistarība var ietekmēt galda piederumu izturību laika gaitā.

Kā kopt galda piederumus?

Lai nodrošinātu galda piederumu ilgmūžību, funkcionalitāti un izskatu, ir svarīgi tos kopt un uzturēt. Lai uzturētu galda piederumus labā formā, ir svarīgi ievērot dažus vienkāršus paņēmienus. Vispirms uzreiz pēc lietošanas ar rokām nomazgājiet galda piederumus ar maigām trauku ziepēm un siltu ūdeni, pēc tam tos rūpīgi nosusiniet, lai novērstu ūdens traipus un iespējamo koroziju. Nelietojiet abrazīvus tīrīšanas spilventiņus vai asas ķīmiskās vielas, kas var sabojāt virsmu. Regulāri pulējiet galda piederumus ar mīkstu, neabrazīvu drānu, lai saglabātu to spīdumu. Glabājiet tos piemērotā galda piederumu organizators vai nažu bloks , lai novērstu skrāpējumus, un periodiski izmantojiet asmeņus, lai tie paliktu asi, izmantojot nažu asināšanas stienis vai galoda . Nerūsējošā tērauda galda piederumiem izvairieties no ilgstošas saskares ar skābiem pārtikas produktiem, jo tas var izraisīt krāsas maiņu. Pievēršot galda piederumiem pienācīgu rūpību un uzmanību, jūs nodrošināsiet, ka tie būs ne tikai funkcionāli, bet arī stilīgi un uzticami jūsu ēdienkartē daudzus turpmākos gadus.