7 items total

Bērnu tekstils – ērtāka bērnu zonai

Vēlaties, lai jūsu bērns justos īpašs? Gribat padarīt viņa istabu īpaši omulīgu un ērtu? Izmantojiet bērnu tekstilizstrādājumus un pārvērtiet bērna istabu par vietu, kur justies droši, silti un patīkami!

Kāda veida tekstilu var izmanto bērnu istabā?

Bērni mīl apskāvienus, viņiem vajag fizisku pieskārienu, un viņi alkst no tuvumu un skūpstus. Viņiem nepieciešams mierinājums un droša vieta, kur viņi var atpūsties, ja viņi jūtas nobijušies vai nervozi. Bērnu tekstils, piemēram, spilveni vai segas, kā arī mīkstās rotaļlietas, palīdz iekārtot šādu drošu, mājīgu, bērniem draudzīgu interjeru, tāpēc bērnu tekstila nekad nebūs par daudz. Lai panāktu drošības un komforta sajūtu, varat izvēlēties šāda veida bērnu tekstilizstrādājumus:

  • dekoratīvus spilvenus (they can also be used on the floor to sit on)
  • segas un gultas pārklājus
  • paklājus un grīdsegas (jauks paklājs ir katra bērna istabas centrālais elements - tas ne tikai aizsargā mazās kājiņas no aukstām grīdām, bet arī nodrošina mājīgu vietu sēdēšanai, atpūtai vai lasīšanai un ir viens no galvenajiem telpas dekoriem)
  • sienas paklāji (tā būs lieliska dekorācija bērnu istabai, kas piešķir papildu dimensiju un rada siltuma sajūtu)

Kādas krāsas tekstilpreces izvēlēties bērna istabai?

Ja iekārtojat bērna zonu, izmantojiet maigas, mierīgas krāsas — krāsas, kas bērnu nomierina, nevis lieki stimulē. Iesakām izvēlēties pasteļkrāsas – pasteļu rozā, zilu, zaļu, gaiši pelēku un visāda veida zemes un dabiskas nokrāsas. Ja vēlaties baltas sienas, izvēlieties siltu nokrāsu - silti baltu toni, nevis vēso sniega balto toni.