Rosendahl

Rosendahl - elegance un vienmēr aktuālais dāņu dizains. Augstākās kvalitātes produkti, vienkāršas, skaidras līnijas, slaveni skandināvu dizaineri. Zīmola filozofija ir "padarīt katru dienu skaistu ar produktiem, kas veidoti, lai svinētu gan dzīves lielos īpašos brīžus, gan ikdienas maģiskos mirkļus". Izdarīsim to!
120 items total
Puķu pods RECYCLED 15 cm, tumši zaļš, Rosendahl
16,95 €
RSD20621
Dzirnaviņas RÅ 20 cm, brūnas, Rosendahl
56 €
RSD23100
Eglīšu mantiņa HARP ANGEL 7 cm, apsudrabota, Rosendahl RSD31571
Up
More products

Rosendahl - viena no Dānijas dizaina ikonām

Projektīvs un tālredzīgs Eriks Rosendahl, ko 1993. gadā dibināja Rosendahl, ir kļuvis par vienu no pazīstamākajiem Dānijas dizaina namiem. Rosendahluzņēmuma filozofija balstās uz pārliecību, ka kvalitatīvam dizainam jābūt pieejamam ikvienam. Šī vīzija ļāva koncentrēties uz tādu produktu izstrādi, kas uzlabo cilvēku ikdienas dzīvi.

Jau no paša sākuma Rosendahl pieeja ir bijusi komerciāla, radot lepnu dāņu dizaina tradīciju, kas pazīstama ar savu vienkāršību un funkcionalitāti. Šo dizainu mērķis ir padarīt skaistāku un vienkāršāku ikdienas rutīnas darbu, vienlaikus saglabājot pietiekamu izturību, lai tos varētu bieži lietot.

Rosendahluzņēmuma vērtības, stils un produktu klāsts

Zīmols novērtē ilgtspēju un atbildību un cenšas savos izstrādājumos izmantot aprites un pārstrādājamus materiālus. Rosendahl's dizainparaugi līdzsvaro estētiku un funkcionalitāti, un tie ir veidoti tā, lai izturētu ikdienas lietošanu. Zīmols uzskata, ka labam dizainam jābūt neatkarīgam no laika vai tendencēm un ka tam ir jābūt paliekošam gadu no gada. Rosendahl sadarbojas ar dažādiem dizaineriem, lai radītu augstas kvalitātes dizainu, kas ir saistošs lielākajai daļai cilvēku, un vienmēr paliek uzticīgs savām vērtībām un filozofijai.

Izsmalcinātās detaļas un praktiskās iezīmes, kas piemīt Rosendahl dizainparaugiem, ir padarījušas tos par populāru izvēli klientiem, kuri novērtē pārlaicīgu eleganci un kvalitāti. Gadu gaitā Rosendahl ir sadarbojies ar vadošajiem dizaineriem, lai radītu plašu produktu klāstu, tostarp virtuves piederumus, traukus, kā arī mājas un dārza aksesuārus. Mūsdienās Rosendahl ir pazīstams ar savu vienkāršo, funkcionālo dizainu, kas apvieno skaistumu un praktiskumu, padarot to par populāru izvēli starp patērētājiem visā pasaulē, kas domā par dizainu.

Rosendahl"ikonas un bestselleri

Portāla Rosendahl panākumu pamatā ir talantīgi un pieredzējuši dizaineri, kas ir iedzīvinājuši daudzus Rosendahl klasiskos darbus.

Erika Bāgera (Erik Bagger) Grand Cru stikla tra uku un galda piederumu kolekcija Rosendahl ir satriecošs dāņu dizaina paraugs savā izcilākajā kvalitātē. Kolekcijai raksturīgas tīras līnijas un minimālisma estētika, kas ir gan eleganta, gan funkcionāla. Sākotnējā kolekcija ietvēra dažādus stikla traukus, piemēram, glāzes, vīna glāzes, ūdens glāzes, bļodas, traukus, šķīvjus, ūdens un vīna karafes, kas izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem - augstas kvalitātes stikla un izturīga porcelāna, ko var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā un mikroviļņu krāsnī.

Grand Cru kolekciju izceļ tās daudzpusība un dizains ar raksturīgajām rieviņām. Tā vienkāršais, pārlaicīgais dizains padara to piemērotu gan ikdienišķiem, gan svinīgiem pasākumiem. Neatkarīgi no tā, vai rīkojat vakariņu ballīti vai baudāt vienkāršu maltīti mājās, Grand Cru kolekcija piedāvā gan skaistumu, gan funkcionalitāti. Nav brīnums, ka kolekcija ir saņēmusi vairākas dizaina balvas, tostarp prestižo Red Dot Design Award, un ir pārveidota, lai iederētos modernās mājās un interjeros.

Vēl viens vislabāk pārdotākais produkts ir Rosendahl apbalvotais termosa kanna, kas apliecina zīmola apņemšanos radīt gan funkcionālus, gan skaistus produktus. termosa kanna ir izstrādāta tā, lai uzglabātu dzērienus karstus vai aukstus stundām ilgi, tāpēc tā ir ideāli piemērota lietošanai mājās, birojā vai ceļā. Šo termosa kanna izceļ tā elegantais, minimālisma dizains un plašais stilīgo krāsu klāsts, kurās tas ir pieejams. Par inovatīvu dizainu un funkcionalitāti krūze ir saņēmusi vairākas dizaina balvas, tostarp Red Dot Design Award. Neatkarīgi no tā, vai dodat priekšroku klasiskam melnam vai baltam termosam, vai vēlaties papildināt savu virtuvi vai darba telpu ar krāsu, Rosendahl termosa kanna piedāvā gan stilu, gan veiktspēju vienā skaistā iepakojumā.