Kusmi Tea

Kusmi Tea ir franču zīmols, kura uzdevums ir iepazīstināt pēc iespējas vairāk cilvēku ar labāko tēju. Tēja dara cilvēvkus laimīgus, liek tikties ar draugiem un pārdomāt savu dzīvi. Kusmi Tea ap karstas tējas tasi apvieno gan tējas amatierus, gan pazinējus. Pieejamas daudzas garšas un veidi.
95 items total
Detox tēja BB DETOX Kusmi Tea kanna 100g
KULINA WEEKEND
21 € –15 %
17,85 €
KUSMI21721A1070
Adventes kalendārs 2023, Kusmi Tea
KULINA WEEKEND
49,90 € –15 %
42,41 €
KUSMI21211A2500
Tējas filtri, 100 gab., Kusmi Tea
KULINA WEEKEND
6,60 € –15 %
5,61 €
KUSMIFILT1
Up
More products

Kusmi Tea: vēstures un garšas apvienojums

Tēja ir viens no populārākajiem dzērieniem pasaulē ar bagātu vēsturi un daudzveidīgu garšu klāstu. Viens no tējas pasaulē izcilākajiem zīmoliem ir Kusmi Tea, kas jau vairāk nekā 150 gadus tējas mīļotājiem piedāvā unikālus maisījumus un augstas kvalitātes produktus. Dibināts St. 1867. gadā Sanktpēterburgā, Krievijā, 1917. gadā, sākoties Krievijas revolūcijai, zīmols pārcēlās uz Parīzi, un šobrīd pieder Groupe Orientis.

Kusmi Tea dibināja Pāvels Mihailovičs Kousmičovs, jauns puisis, kurš sāka strādāt tējas veikalā St. Pēterburgā 14 gadu vecumā. Cītīgi strādājot un veltot savu darbu, viņš kļuva par tējas maisītāju un 1867. gadā atvēra savu tējas veikalu. Veikals ātri kļuva populārs, un Kousmičovs drīz sāka eksportēt savas tējas uz dažādām pasaules valstīm.

1917. gadā Krievijas revolūcija piespieda Kusmi Tea pārcelties uz Franciju, kur tā turpināja augt un attīstīties. Mūsdienās Kusmi Tea veikali ir vairāk nekā 50 valstīs, un tās tējas iecienījuši tējas cienītāji visā pasaulē.

Populārākie tējas maisījumi pēc Kusmi Tea

Kusmi Tea piedāvā plašu bioloģisko tēju maisījumu klāstu, un katram no tiem piemīt unikāla garša un aromāts. Daži no populārākajiem maisījumiem ir:

  • Anastasija: melno tēju maisījums ar bergamotes, citrona un apelsīnu ziedu notīm.

  • Prince Vladimir: pikants melno tēju maisījums ar citrusaugļu, vaniļas un garšvielu notīm.

  • Detox: Mates, zaļās tējas un citronzāles maisījums, kas paredzēts detoksikācijas un labsajūtas veicināšanai.

  • Kašmiras Tchai: Melnās tējas maisījums ar kardamonu, kanēli, ingveru un krustnagliņām.

  • Krievu rīts: Spēcīgs melnās tējas maisījums ar citrusaugļu un garšvielu notīm.

  • Saldā mīlestība: Melnās tējas, garšvielu un lakricas maisījums ar šokolādes un karameles piegaršu.

Kusmi Tea piedāvā ne tikai melno tēju, bet arī zaļo tēju, balto tēju maisījumus, augļu un zāļu uzlējumus. Zīmols piedāvā arī dažādas labsajūtas tējas, tostarp detoksikācijas un labsajūtas maisījumus, kas paredzēti relaksācijas un labas veselības veicināšanai. Detox tēja ir slavena slavenību vidū, piemēram, Kendala Dženere (Kendall Jenner) ir viena no tās fanēm, kura katru dienu dzer detoksikācijas tēju un saka: "Es parasti dienu iesāku ar glāzi [Kusmi] Detox tējas. Es izdzeru apmēram 12 tasītes dienā."

Papildus tējas maisījumiem Kusmi Tea piedāvā arī plašu tējas piederumu klāstu, tostarp tējas podus, krūzītes, infuzorus, izolētas pudeles un daudz ko citu. Katrus Ziemassvētkus šis zīmols piedāvā īpaša izdevuma kārbas, adventes kalendāru un dāvanu komplektus, kas ir brīnišķīgas dāvanas visiem tējas cienītājiem - mums tie ir pieejami arī Kulina, tāpēc pārliecinieties, ka Ziemassvētku sezonā jūs atgriezīsieties!

Kāpēc Kusmi Tea ir tik īpašs

Viena no lietām, kas atšķir Kusmi Tea no citiem tējas zīmoliem, ir tā apņemšanās nodrošināt kvalitāti un ilgtspējību. Zīmols izmanto tikai dabīgas garšas, organisku tēju un dabīgas sastāvdaļas, kā arī sadarbojas ar ilgtspējīgām tējas saimniecībām, lai nodrošinātu, ka tā produkti tiek ražoti videi draudzīgā veidā. Kusmi Tea ir izgatavoti ar lielu mīlestību un bez plastmasas, ar skaistām bundžām, kas lieliski izskatās gan virtuvē, gan kā dāvana.

Kusmi Tea ir izstrādājusi arī unikālu maisīšanas procesu, kas ļauj radīt sarežģītus un aromātiskus tējas maisījumus. Rūpīgi atlasot un sajaucot dažādas tējas un dabīgas sastāvdaļas, Kusmi Tea spēj radīt tējas ar unikālu un neaizmirstamu garšu.

Ar savu unikālo maisīšanas procesu un plašo tējas maisījumu un piederumu klāstu Kusmi Tea ir zīmols, ko tējas mīļotāji visā pasaulē ir iepazinuši un iemīļojuši. Neatkarīgi no tā, vai meklējat klasisku melno tēju vai unikālu labsajūtas maisījumu, mēs esam pārliecināti, ka Kulina atradīsiet kaut ko sev piemērotu.