Galda organizatori

30 items total
Anti-stresa dekors DECISION MAKER 5 cm, sudraba krāsa, Philippi PHP201006
Atslēgu piekariņš HOTEL 7,5 cm, sudraba krāsa, Philippi PHP273091
Atslēgu piekariņš LOOP 10 cm, melns, Philippi
26,90 €
PHP195115
Briļļu maks JEAN 18 cm, pelēkbrūns, Philippi PHP186011
Galda organizators THEO 37 cm, brūns, Philippi
89 €
PHP212001
Grāmatzīme ANGELO 14 cm, sudraba krāsa, Philippi
15,90 €
PHP193292
Grāmatzīme RACING MOUSE 12,5 cm, sudraba krāsa, Philippi PHP195123
Maciņš JEAN 18 cm, pelēkbrūns, āda Philippi PHP186012
Naudas saspraude HAP 5 cm, sudraba krāsa, Philippi
17,90 €
PHP245038
Naudas saspraude THREESOME 6 cm, sudraba krāsa, Philippi PHP193308
Naudas saspraude YAP 7,5 cm, sudraba krāsa, Philippi PHP195015
Pretstresa dekors MALO 10 cm, sudraba krāsa, Philippi PHP264001
Stresa mazinātājs MALO DELUX 7,5 cm, sudraba, Philippi PHP264004
Vizītkaršu turētājs CUSHION 10 cm, sudraba krāsa, Philippi PHP142003
Vizītkaršu turētājs DION 10 cm, pelēkbrūns, Philippi PHP273080
Vizītkaršu turētājs NIC 10 cm, melns, Philippi
28,90 €
PHP120032
Atslēgu piekariņš DERBY 10 cm, sudraba krāsa, Philippi PHP273097
Kredīkaršu turētājs JEAN 10 cm, pelēkbrūns, āda, Philippi PHP186010
Up
More products

Galda organizatori - labākais risinājums jūsu darba vietai

Kā sakārtot rakstāmgaldu?

Pārblīvēts rakstāmgalds var likt jums justies pārslogotam un samazināt jūsu produktivitāti. Tomēr visu nepieciešamo var viegli sakārtot un turēt pa rokai, izmantojot galda organizētājus vai pildspalvu turētājus. Rakstāmgalda organizatori ir dažādu formu, izmēru un veidu, un tos var izmantot, lai cita starpā turētu kopā kartes vai saspraustu dokumentus. Iedomājieties rakstāmgaldu, kur visam ir sava vieta, un jūs varat viegli piekļūt nepieciešamajiem rīkiem, kas iedvesmo jūs katru dienu paveikt savu labāko darbu.

Rakstāmgalda organizatori ir nepieciešami rīki, kas palīdz uzturēt jūsu darba vietu sakārtotu un sakoptu, un vietnē Kulina mēs piedāvājam rakstāmgalda organizētājus no labākajiem ražotājiem, piemēram Hübsch un Philippi.

Kādas ir galda organizatorsizmantošanas priekšrocības?

Rakstāmgalda organizatori piedāvā vairākas priekšrocības, lai uzturētu kārtīgu un efektīvu darba vietu. Šeit ir uzskaitītas dažas galvenās priekšrocības:

 • Lielāka produktivitāte: Labi sakārtots rakstāmgalds ļauj ātri atrast un piekļūt svarīgākajiem priekšmetiem, samazinot laiku, kas tiek pavadīts, meklējot lietas. Šī efektivitāte var uzlabot produktivitāti, jo varat vairāk koncentrēties uz uzdevumiem un mazāk pievērsties traucējošiem faktoriem.

 • Netīrumu samazināšana: Rakstāmgalda organizatori nodrošina īpaši paredzētas vietas dažādiem priekšmetiem, novēršot nekārtību, kas uzkrājas jūsu darba vietā. Šāda vizuāla sakārtošana var palīdzēt radīt sakārtotāku un mierinošāku vidi.

 • Labāka laika vadība: Kad visam ir sava vieta, jūs varat viegli noteikt prioritātes un pārvaldīt uzdevumus. Tas var palīdzēt efektīvāk sadalīt laiku un ievērot termiņus.

 • Uzlabota koncentrēšanās un koncentrēšanās: Sakārtots rakstāmgalds samazina vizuālo traucēkļu ietekmi, ļaujot jums labāk koncentrēties darbam. No jucekļa brīva vide var uzlabot prāta skaidrību un koncentrēšanos.

 • Samazināts stress: Nesakārtotība un neorganizētība var veicināt stresu un pārslodzes sajūtu. Rakstāmgalda organizatori palīdz radīt kārtības sajūtu, veicinot brīvāku un ērtāku darba atmosfēru.

 • Uzlabota ergonomika: Daži rakstāmgalda organizatori ir izstrādāti tā, lai optimizētu ergonomisku iekārtojumu, novietojot bieži lietotos priekšmetus viegli sasniedzamā attālumā. Tas var palīdzēt novērst sasprindzinājumu un diskomfortu, kas rodas, pastāvīgi sniedzoties vai meklējot priekšmetus.

 • Profesionālā izskats: Labi sakārtots rakstāmgalds kolēģiem, klientiem vai apmeklētājiem, kuri var redzēt jūsu darba vietu, rada profesionālāku un kompetentāku iespaidu.

 • Priekšmetu saglabāšana: Organizatori nodrošina īpašus nodalījumus dažādiem priekšmetiem, pasargājot tos no bojājumiem, kas var rasties, ja priekšmeti ir nejauši izkaisīti pa rakstāmgaldu.

 • Viegla piekļuve piederumiem: Rakstāmgalda organizatori nodrošina, ka svarīgākie piederumi, piemēram, pildspalvas, blociņi, papīra saspraudes un līmlapiņas, ir viegli pieejami, tādējādi samazinot darba plūsmas pārtraukumus.

 • Personalizēta un pielāgojama telpa: Rakstāmgalda organizatori ir pieejami dažādos stilos, izmēros un konfigurācijās, ļaujot jums pielāgot darba vietas organizāciju savām vēlmēm un vajadzībām.

 • Veicina minimālismu: Darba galda sakārtošana mudina izvērtēt, kuri priekšmeti ir patiešām nepieciešami. Tas var veicināt minimālisma pieeju jūsu darba vietai, koncentrējoties uz būtiskāko, nevis nevajadzīgu jucekli.

 • Radošuma veicināšana: Tīra un sakārtota darba vieta var pozitīvi ietekmēt jūsu domāšanu, potenciāli veicinot radošāku un iedvesmojošāku vidi.

 • Viegls Cleaning: Organizētas telpas ir vieglāk tīrīt un uzturēt. Jūs varat ātri noslaucīt virsmas un uzturēt darba vietu kārtībā bez lielas piepūles.

Galda organizatoru iekļaušana jūsu darba vietas iekārtojumā var veicināt efektīvāku, ērtāku un estētiski pievilcīgāku darba vidi. Tas ir neliels ieguldījums, kas var dot ievērojamu labumu produktivitātes un labsajūtas ziņā.

Kas man jāņem vērā, iegādājoties galda organizētājus?

 • Apsveriet izmēru: Pārliecinieties, vai izvēlētais galda organizators ir atbilstoša izmēra jūsu rakstāmgaldam vai vietai, kur vēlaties to izmantot, un vai tajā ir pietiekami daudz nodalījumu, lai tajā ietilpinātu visu nepieciešamo.
 • Materiāls: Rakstāmgalda organizatoru izgatavošanai tiek izmantoti dažādi materiāli, piemēram, metāls, plastmasa, nerūsējošais tērauds, koks utt. Izvēlieties materiālu, kas papildina jūsu biroja stilu vai telpu, kurā turat savu rakstāmgaldu.
 • Nodalījumi: Apdomājiet, kādus priekšmetus vēlaties sakārtot, un pēc tam izvēlieties galda organizators ar nodalījumiem tiem.

No Kulina varat iegādāties arī citus nepieciešamos biroja piederumus, piemēram, papīra saspraudes, vēstuļu atvērējus un zīmuļu asinātājus.