Par mums

O nás

Par mums

Mēs jums palīdzēsim radīt
jūsu mājas stāstu

Kas ir Kulina?

Mēs esam entuziastu grupa, kuri ir iekārtojuši (un daži no mums joprojām ir iekārto) savas mājas, kuri ir iemācījušies labi gatavot un iegādāties kvalitatīvus produktus un sastāvdaļas, un kuri labprāt pavada laiku kopā ar ģimenēm un draugiem. Katra māja stāsta par tās iemītniekiem. Un visi mēs Kulinā savus stāstus radām paši.

Vai ir viegli atrast skaistus un kvalitatīvus mājas produktus?

Tikai tad, ja esat dizaina Šerloks Holmss. Bet, ja jums ilgtspēja, aktualitāte un kvalitāte nav tikai tukši vārdi, jūs drīz uzzināsiet, ka esat īstajā vietā.

Mēs negribam apgrūtināt sevi ar nevajadzīgām lietām, tāpēc rūpīgi izvēlamies produktus, kas mums un mūsu klientiem kalpos daudzus gadus, un uz kuriem būs prieks skatīties.

Un, tā kā mēs esam atraduši to, ko meklējām, mēs ticam, ka varam palīdzēt arī jums. Radiet savu māju stāstu kopā ar mums. Mēs piedāvājam ikoniskāko zīmolu produktus jau vairāk nekā 10 gadus.

Image

Jak píšeme příběh Kuliny?

2007
Otevření školy vaření

Pavāru skolas atvēršana

Chefparade komanda: ko ēdam to, ko gatavojam! Mēs atvērām pavāru skolu - gan ēdiena gatavošanas entuziastiem, gan uzņēmumiem. Jo mēs no savas pieredzes zinām, ka katls karsta Chili con carne satuvina cilvēkus labāk par standarta komandas veidošanas uzdevumiem. Arī tad, ja jūs viens otru apmētājat ar olām.

2009
Založení značky Kulina

Kulina zīmola izveidošana

SKopš 2009. gada vairāk, nekā 10 gadus Kulina zīmols ir attīstījis neatkarīgi no pavāru skolas biznesa. Tas vienmēr bijis patiesi unikāls interneta veikals Čehijā, kas koncentrējas uz augstas kvalitātes virtuves un ēdamistabas piederumiem.

2019
Otevření školy vaření

Kas par "laulību"

Daži saka, ka tas bija veselais saprāts, bet mēs zinājām, ka tā ir mīlestība. Kulina un Chefparade, divi entuziasti laba ēdiena, vīnu, mājas preču un dzīves mīļotāji tagad mīt zem viena jumta (burtiskā nozīmē -mūsu veikals un kulinārijas skola dala telpas Holešovice tirgū, Prāgā).

Mēs nopirkām Kulina zīmolu 2019. gadā pēc tam, kad tam radās nopietnas finansiālas grūtības. Mēs sākām no nulles - tikai ar oriģinālo logo. Ar jaunu komandu pēc grūta pirmā gada mums izdevās izglābt uzņēmumu, kas šodien bauda arvien pieaugošo dizaina mīļotāju interesi.

2020
Na statku a v zahraničí

Chefparade ferma

Viss bija slēgts, bet mēs turpinājām strādāt! Mēs atjaunojam ēdienu gatavošanas skolu un Showroom Holešovicē un atvērām Chefparade fermu Sukoradijā. Tā ir romantiska vieta netālu no Prāgas, kur jūs varat izcept maizi āra krāsnī vai pagatavot citus ēdienus. Tāpat te iespējams organizēt āra lauku kāzas.

Jums nav iespējas ceļot? Kulina aug un ceļo pa visu Eiropu. Mēs vairs neesam tikai Čehijā, bet arī Slovākijā, Ungārijā, Polijā, Rumānijā un Bulgārijā. Un mēs papildināt Eiropas karti ar jaunām sarkanām spraudītēm...

2022
Otevření školy vaření

Citāda virtuve

Mēs esam eksperti kvalitatīvu virtuves produktu izvēlē. Mūsu skolas pavāri pārbauda produktus ar savām profesionālajām acīm un zināšanām. Un, tā kā mājas nebeidzas virtuvē, mēs nolēmām paplašināt produktu klāstu - dodoties tālāk par virtuves un ēdamistabas iedomāto robežu.

Nemitīgos meklējumos pēc labākajām idejām mājīgai dzīvesvietai mēs visi mēdzam sērfot internetā, meklējot interesantus dizainus. Mūsu zīmolu vadītāji vienmēr pārbauda, vai zīmols atbilst mūsu stingrajiem kritērijiem attiecībā uz kvalitāti un ilgtspējību. Kulina nepārdod populārus zīmolus, mēs pārdodam kvalitatīvus produktus. Mēs neesam interjera dizaineri, kas veido mājas žurnālu lappusēm, mēs radām mājas reālai dzīvei un reāliem cilvēkiem.

Mēs rūpējamies par saviem interneta veikaliem, pavāru skolu un interesantiem zīmoliem, kas uzticējuši mums izplatīšanas tiesības. Piemēram, mūsu iemīļotākais zīmols Made in Japan – tradicionālās kapāņu keramikas ražotājs. Un mēs visi kopā izvēlamies piemērotākos produktus jūsu mājām. Vai jums nepatiktu tāds darbs?

Kulina ir citāda. NOPIETNI. Vai mēs neesam sevi pārāk saslavējuši?
Pārliecinieties pats un izlasiet rakstu KĀPĒC IZVĒLĒTIES KULINA.
Kāpēc izvēlēties Kulina