Dārza tekstils

1 items total
Dekoratīvs dārza spilvens STAY 70 x 30 cm, pelēks, Blomus BM62012

Āra tekstils – jūsu komfortam un relaksācijai

Jūsu terase, balkons vai dārzs var būt daļa no jūsu mājām un lieliski paplašināt jūsu dzīves telpu, īpaši siltās vasaras dienās. Vienīgās lietas, kas nepieciešamas, lai to izdarītu, ir piemērotas āra mēbeles un āra tekstilizstrādājumi.

Kas ir āra tekstils?

Āra tekstils irspilveni un matrači, āra krēslu matrači, terases spilveni un spilvendrānas, kā arī āra paklāji, pilnika segas – būtībā visi tekstilizstrādājumi, ko izmantojat ārpus mājas, uz terases vai dārzā ar jūsu āra mēbelēm vai sauļošanās krēsliem.

Kā izvēlēties āra tekstilu?

Izvēloties āra tekstilizstrādājumus, noteikti pārbaudiet āra audumu īpašības, lai jūsu āra tekstilizstrādājumi kalpotu ilgāk par vienu sezonu.

  • Izturība pret laikapstākļu ietekmi, pelējumu un miltrasu – vienmēr pārbaudiet, vai audums ir izturīgs pret sliktiem laikapstākļiem, piemēram, lietu vai aukstumu.
  • Ūdensizturība - pārliecinieties, ka audums spēj aizturēt mitrumu.
  • Izturība pret balēšanu un UV starojumu – ja materiālam piemitīs šīs īpašības, salīdzinot ar "parastu" audumu, tas kalpos ilgāk un būs piemērotāks lietošanai ārpus telpām. Biežāk izmantotais saules izturības rādītājs ir “izbalēšanas stundas”. Izmatojot šo standartu, audumi tiek testēti laboratorijās ar speciālām UV gaismām.
  • Izturība pret traipiem – izvēlēties materiālus, kas ir izturīgi pret traipiem un ir mazgājami (ar veļasmašīnu vai rokām)
  • Gaisa caurlaidība - šie audumi žūst ātrāk un tāpēc smaržo un pēc sajūtām būs daudz patīkamāki nekā tie, kuriem ir augstāks absorbcijas līmenis

 

Kāds ir labākais materiāls lietošanai ārpus telpām?

Labākie āra audumi ir polipropilēns, poliesters un akrils. Polipropilēnam ir augstāka UV pretestība salīdzinājumā ar citām šķiedrām, un tā būs labākā izvēle āra spilveniem, jo tas ātri žūst. Viens no labākajiem āra audumiem ir poliesters& nbsp; tas ir universāls un izturīgs un ir piemērots āra apstākļiem, jo ir viegls un izturīgs pret stiepšanos, berzi, pelējumu, miltrasu un puvi. Poliuretāna lamināts& nbsp;ir pilnīgi ūdensdrošs, elpojošs un elastīgs audums.