Emile Henry

"Emile Henry" ir ikonisku, tradicionālu cepamo trauku ražotājs Francijā. Jūs noteikti iemīlēsiet šī zīmola skaistās krāsas un dizainus, kas lieliski papildinās jūsu retro stila virtuvi!
13 items total
Sāls trauks, sarkans, Emile Henry
Sticker
37,60 € –20 %
30,08 €
EH340201

"Emile Henry" — stāsts par leģendārajiem, francijā ražotajiem cepšanas un virtuves piederumiem

"Emile Henry" ir ģimenei piederošs "ražots Francijā" uzņēmums, kas dibināts 1850. gadā Marcignijā, mazā pilsētiņā Burgundijas provincē, Francijā. "Emile Henry" ar gandrīz 200 gadu vēsturi, zināšanām un aizraušanos ar ēdienu gatavošanu tagad ir visā pasaulē pazīstams visaugstākās kvalitātes keramikas trauku, gardēžu virtuves produktu un cepšanas trauku ražotājs, ko, iespējams, pamanījāt, skatoties kulinārijas pārraides, ritinot Instagram fotoattēlus, šķirstot interjera žurnālus un apbrīnojot slaveno pavāru virtuves visā pasaulē.

"Emile Henry" populārākie produkti ir picas akmeņi, klaipu cepšanai paredzētas pannas, cepeškrāšņu trauki, sautējamie katli, ar rokām gatavoti pīrāgu trauki un tagīnu trauki.

Pavāriem visā pasaulē ļoti patīk "Emile Henry" produkti. Kāpēc?

Slaveniem pavāriem (un arī mājas šefpavāriem!) ļoti patīk "Emile Henry" izstrādājumi, un tam ir daudz iemeslu. Produkti ir ērtas, praktiskas formas, kas ir pareizi paredzētas ēdiena gatavošanai un cepšanai. Tiem ir pareizie izmēri, ietilpība un dziļums. Tiem ir arī lieliskas krāsas un stilīgs retro izskats, kas katrai virtuvei piešķir īpašu izskatu un padara ēdiena gatavošanu daudz patīkamāku.

Burgundijas māls — kas ir tik īpašs "Emile Henry" cepšanas traukos?

"Emile Henry" cepšanas trauki un trauki ir izgatavoti no māla no Burgundijas, Francijā. Šis māls vienmērīgi un lēni izkliedē siltumu uz pašu gatavošanas trauka centru un kā rezultātā ēdiens tiek pagatavots vienmērīgi, izceļot garšas un aromātus. Kad ēdiens ir gatavs, izņemat to no krāsns vai no plīts un novietojat uz virtuves darba virsmas, pateicoties izcilajām Burgundijas māla siltuma saglabāšanas īpašībām, ēdiens ilgāk saglabājas karsts un garšīgs .

Zīmols izmanto savu patentēto augstas pretestības krāsns keramikas vismodernāko ražošanas procesu, pateicoties kuram "Emile Henry" produkti viegli neplīst un neplaisā. Jūs varat arī griezt tieši uz virsmas, to nesaskrāpējot un nesabojājot. Ražošanas procesā izmantotās glazūras laika gaitā nesasprēgās, nemainīs krāsu un neizbalēs. Visiem "Emile Henry" produktiem ir ierobežota mājsaimniecības 10 gadu garantija pret bojājumiem, kas radušies ražošanas defektu dēļ.

Vai "Emile Henry" produktus var pālikt no saldētavas uz krāsni?

Jā, visiem "Emile Henry" produktiem piemīt izcilas termiskā šoka īpašības, un tos varno saldētavas likt tieši karstā krāsnī.

Vai "Emile Henry" produkti ir piemēroti mikroviļņu krāsnī?

Jā, kastroļus var izmantot mikroviļņu krāsnī, lai uzsildītu lazanjas, pīrāgus un kastroļus.

Vai "Emile Henry" produkti ir piemēroti trauku mazgāšanai?

Jā, produktu tīrīšana ir ļoti vienkārša, visi "Emile Henry" produkti ir piemēroti trauku mazgājamām mašīnām, un piededzis vai cepts ēdiens nepielīp pie trauku virsmas.