Pankūku pannas

2 items total
Elektriskā pankūku panna CM 2199, Severin
83,99 € –29 %
59,60 €
SEVECM2199
Pankūku panna LONO 33 cm, WMF
106 €
WM0415120011

Crepe makeri - lieliska ierīce, lai pagatavotu gardas plānas krepes un pankūkas

Kas ir elektriskais krepu veidotājs?

Elektriskais krepu veidotājs ir virtuves rīks, kas paredzēts, lai ātri un bez piepūles pagatavotu plānas, apaļas un gardas krepes. To veido plakana, apaļa gatavošanas virsma, ko uzkarsē ar elektrisko sildelementu un kas bieži vien ir pārklāta ar nelīpošu materiālu.

Atsevišķiem modeļiem, kas pieejami Kulina, ir pieejami arī papildu piederumi, piemēram, krepu apvērsējs vai krepu izkliedētājs.

Vai jums ir nepieciešams krepu veidotājs?

Ja krepus gatavojat tikai laiku pa laikam, varat izmantot parasto pannu vai krepu pannu, bet, ja jūs vai jūsu ģimene ir krepu cienītāji un gatavojat tos visu laiku, laba izvēle būs krepu smērētājs.

Elektriskos krepu gatavotājus izvēlas gan iesācēji, gan pieredzējuši pavāri, jo tie ir vienkārši lietojami, efektīvi un garantē perfektu rezultātu. Mūsu elektriskie krepu pagatavotāji ir rūpīgi atlasīti no tādiem atzītiem ražotājiem kā WMF un Severin.

Kā lietot elektrisko krepu pagatavošanas ierīci?

Kā pagatavot crepes ar elektrisko crepe makeri? Tas ir vienkārši!

  • Sagatavojiet mīklu un uzkarsējiet mašīnu.
  • Nelielu mīklas daudzumu izlejiet uz gatavošanas virsmas vidusdaļas un vienmērīgi izlīdziniet mīklu ar krepu izkliedētāju.
  • Pēc tam cep 30 līdz 60 sekundes, apgāziet to, cepiet vēl 30 līdz 40 sekundes, izņemiet to ar lāpstiņu un atkārtojiet procedūru, līdz esat pagatavojis visas nepieciešamās krepes.

Strādājot ar ierīci, ir ļoti svarīgi ievērot ražotāja norādījumus un drošības pasākumus, kā arī valkāt cimdus vai citus karstumizturīgus cimdus.

Ko var pagatavot ar elektrisko krepu pagatavošanas ierīci?

Elektrisko krepu pagatavošanas ierīci var izmantot, lai pagatavotu dažādus ēdienus, kas nav krepi. Šie ir tikai daži no tiem:

Pankūkas: Lai pagatavotu gardas pankūkas, var izmantot elektrisko krepu mašīnu. Vienkārši uzlejiet pankūku mīklu uz karstas pannas un, kad parādās burbuļi, apvērsiet.

Tortiljas: Izgatavojiet savas tortiljas mājās, izmantojot elektrisko krepu veidotāju. Sajauc miltus, sāli, ūdeni un eļļu, lai pagatavotu mīklu. To plāni izrullē un cep uz krepu mašīnas, līdz tā ir tikai viegli apbrūnējusi.

Grilēta siera sviestmaizes: Lai pagatavotu gardu grilēta siera sviestmaizi, uz grila novietojiet maizi un sieru un cepiet, līdz siers ir izkusis un maize ir kraukšķīga.

Kesadillas: Elektriskais krepu veidotājs ir lieliski piemērots arī kraukšķīgu kesadilju pagatavošanai. Ielieciet vēlamo pildījumu tortiljā, salieciet to uz pusēm un cepiet to uz krepu mašīnas, līdz tā kļūst kraukšķīga un zeltaina.