Holmegaard

Holmegaard, kas dibināts 1825. gadā, ir skandināvu dizaina ikona un viens no zināmākajiem stikla produktu ražotājiem. Tas piedāvā stikla izstrādājumus jūsu mājām un galdam - skaistas vīna un cita veida glāzes, karafes, vāzes, laternas un daudz ko citu. Jūs noteikti iemīlēsiet Holmegaard stiklu!
61 items total
Baltvīna glāze REGINA 180 ml, Holmegaard
72,95 € –20 %
58 €
HMG4302702
Brendija glāze FONTAINE 670 ml, Holmegaard
34,95 € –19 %
28 €
HMG4300145
Dekantera statīvs PERFECTION, Holmegaard
27 €
HMG4802320
Up
More products

Holmegaard - glāzes un mazas rotaslietas stikla mīļotājiem

Holmegaarddānijas dizaina ikonu un labi zināmu gan mutē pūsta, gan mašīnpūsta stikla ražotāju 1825. gadā nodibināja grāfiene Henriette Danneskiold-Samsøe. Viņa īstenoja sava mūžībā aizgājušā vīra sapni par stikla izstrādājumu radīšanu un pārveidoja to par māksliniecisku un estētisku zīmolu, kas pat 200 gadus pēc tā dzimšanas joprojām ir aktuāls un ietekmīgs, runājot par mājas dekoru un funkcionālo dizainu.

Zīmola stāsts aizsākās ar pāris mazām stikla darbnīcām, kas gadu gaitā pārtapa par lielu, modernu uzņēmumu. Svarīgākie brīži zīmola vēsturē tika atzīmēti ar šādiem datumiem un dizainparaugiem:

  • 1906. gadā tika izstrādāta pirmā vīna glāžu sērija,
  • 1928. gadā Jacob E. Bang izveidoja slaveno JEB 65 vāze
  • 1942. gadā Pērs Lītkens sāka strādāt ar zīmolu un deva dzīvību vairāk nekā 3000 stikla izstrādājumu
  • 1969. gadā Fontaine briļļu sēriju izstrād āja Maikls Bangs
  • 1985. gadā Holmegaard pievienojās Royal Copenhagen
  • 2008. gadā Holmegaard pārņēma Rosendahl Design Group

Holmegaard - visaugstākās kvalitātes mutes un mašīnpūsts stikls

Viens no populārākajiem skandināvu zīmoliem Holmegaard piedāvā mašīnpūstu un mutē pūstu stiklu, kas ražots, izmantojot jaunākās un modernākās tehnoloģijas. Katrs mutes pūtā stikla gabals ir unikāls, un to ar rokām darinājis stikla pūtējs.

Savukārt mašīnpūšamajam stiklam tiek izmantota progresīva ražošanas metode, kas prasa īpaši izgatavotus instrumentus un augstu precizitāti, lai nodrošinātu tikpat augstu kvalitāti kā mutē pūsto stiklam.

Holmegaard ir populāra ar dažādu formu, izmēru un krāsudekoratīvajām vāzēm, dekoratīvas, bet praktiskas bļodas, skaistas laternas un plašs glāžu piedāvājums alkoholiskajiem un bezalkoholiskajiem dzērieniem.

Uzņēmuma misija un vīzija

Holmegaard kā zīmols paliek uzticīgs savam mantojumam. Tās misija ir radīt funkcionālus un dekoratīvus izstrādājumus ar kaislību pret amatniecību. Uzņēmums cenšas paplašināt iespējamās robežas, strādājot ar stiklu, un cenšas parādīt saviem klientiem, kā gaisma var atspoguļoties stiklā. Optisko efektu spēle ir svarīga katra Holmegaard kataloga dizaina sastāvdaļa.

Holmegaardmisija ir ne tikai ražot funkcionālu stiklu (piemēram, vīna glāzes), bet arī piedāvāt mūsdienīgiem lietotājiem stikla priekšmetus, ko viņi var izmantot kā nelielu greznību ikdienā vai izstādīt kā stikla mākslas darbus savās mājās.

Holmegaard"dizaineri un dizaina ikonas

Gadu gaitā daudzi dizaineri un mākslinieki ir palīdzējuši nodrošināt Holmegaard'attīstību un popularitāti. Līdz pat šai dienai daži no Dānijas labākajiem māksliniekiem palīdz veidot Holmegaardstikla izskatu.

Starp slavenākajiem dizaineriem, kas strādāja Holmegaard, bija Pērs Lütkens, Jakobs E. Bangs, Sesīlija Manca, Marija Berntsena, Pēters Svarers un Arne Jakobsens - viens no20. gads imta slavenākajiem skandināvu dizaineriem un funkcionālā dizaina pamatlicējs.

Divas no Holmegaard dizaina ikonām ir Pētera Svarera (Peter Svarrer) dizainētā Cocoon Vāze un Pēra Liktena (Per Lütken) dizainētā Provence bļoda.

Pīters Svarers (gaismas meistars ) strādā Holmegaard kopš 1997. gada un ir ne tikai radījis vāze Cocoon dizainu, kas 2023. gadā svinēs savu20. dzimšanas dienu, bet arī labi pazīstamo un funkcionālo Future un Cabernet kolekciju, kā arī Reflections sērijas tējkaroteņus.

Gadu gaitā Pēra Liktena (Per Lütken) trauks Provence ar maigajām formām, maigajām krāsām un sievišķīgo un maigo izskatu ir izpūsts daudzās dažādās krāsās un izmēros. Katra Provence bļoda ir unikāla, un tā tiek pūsta, neizmantojot veidni, tāpēc šīs sērijas bļodas var atšķirties pēc izmēra un formas.

Apskatiet, kas jums pieejams Kulina, un iemīliet Holmegaard stikla izstrādājumus, kas kļūs par elegantu jūsu galda un mājas rotājumu.