Koziol

Koziol piedāvā jautrus projektus, oriģinālu krāsu paleti, praktisku dizainu un plašu produktu klāstu jūsu virtuvei, vannasistabai, dzīvojamai istabai un dārzam. Produkti ir izgatavoti no izturīgas un kvalitatīvas pārstrādājamas plastmasas. Jautros dizainus jūs noteikti iemīlēsiet no pirmā acu skatiena!
191 items total
Servēšanas bļoda HERZ Nr.3, 1,4 l, smilšu krāsa, Koziol KOZ7643700
Veļas bļoda BOTTICHELLI L 15 l, bēša Koziol
17,90 €
KOZ1444121
Veļas bļoda BOTTICHELLI XL 28 l, smilšu krāsa, Koziol KOZ1447121
Atkritumu tvertne ar kustīgu vāku DEL M 12 l, pelēka, Koziol KOZ1401120
Atkritumu tvertne ar kustīgu vāku DEL S 5 l, pelēka, Koziol KOZ1402120
Bērnu pārtikas kastīte CANDY L ZOO, dzeltena, Koziol KOZ1437702
Caurduris PALSBY L, 30 cm, koraļļu krāsa, Koziol KOZ7808704
Caurduris PALSBY L, 30 cm, lapu zaļš, Koziol
8,90 €
KOZ7808703
Up
More products

Koziol - vācijā ražots dizains ar tīru sirdsapziņu

Koziol ir pazīstams vācu zīmols, kas izstrādā un ražo inovatīvus un ilgtspējīgus produktus mājai un birojam. Šo zīmolu 1927. gadā dibināja Bernhards Koziol, amatnieks un uzņēmējs, kurš sākotnēji specializējās apavu ražošanas rīku un piederumu ražošanā.

Gadu gaitā Koziol attīstījās un paplašināja savu produktu klāstu, kļūstot par vadošo zīmolu Eiropas dizaina nozarē. Šodien uzņēmums ir pazīstams ar saviem funkcionālajiem, jautrajiem un stilīgajiem izstrādājumiem, kas izgatavoti no videi draudzīgiem materiāliem.

Koziolmisija ir radīt ne tikai estētiskus, bet arī ilgtspējīgus un videi draudzīgus produktus. Zīmols galvenokārt izmanto pārstrādājamus un bioloģiski noārdāmus materiālus, piemēram, termoplastiku un bambusu, tādējādi izvairoties no kaitīgu ķīmisko vielu un toksīnu izmantošanas.

Koziol ražošanas un produktu īpašības

Kopumā zīmolu Koziol un tā produktus var raksturot ar šādām iezīmēm:

  • ļoti plašs krāsu klāsts
  • moderns dizains
  • jautra, neformāla pieeja mājas dekoram
  • modernākās tehnoloģijas
  • projektēšana, izstrāde, modeļu izgatavošana, veidņu izgatavošana, nosūtīšana un tirdzniecība tiek veikta vienā vietā, līdz minimumam samazinot transporta vajadzības un maksimāli palielinot vides ilgtspējību
  • nav termoreaktīvo plastmasu, nav BPA, nav mīkstinātāju
  • visi uzņēmuma ražošanas atkritumi tiek pārstrādāti

Koziol zīmola produktu klāsts

Koziol piedāvājums ir ļoti plašs. No virtuves piederumiem un galds piederumiem līdz mājas un dārza rotājumiem un piknika piederumiem, mājas biroja piederumiem, lampām un mājoklim - Koziol produktu klāsts aptver plašu priekšmetu klāstu, un visiem tiem piemīt atšķirīgs un atpazīstams stils.

Daži no Koziol populārākajiem izstrādājumiem ir Babell uzkodu paliktnis- modulārs un stackable, daudzlīmeņu servēšanas plate vai kūku statīvs, Koziol Bottichelli dažādu formu, izmēru un krāsu izlietnes un organizatori, dažādu izmēru iepirkumu maisiņi Tasche vai salātu bļodaLeaf. Zīmols piedāvā arī mājas biroja un vannas istabas piederumu klāstu.

Viens no iemesliem, kāpēc Koziol produkti cilvēkiem šķiet pievilcīgi, ir to funkcionalitātes un estētikas apvienojums. Zīmola produkti ir ne tikai noderīgi, bet arī vizuāli pievilcīgi, piešķirot stilu un personību jebkurai telpai. Turklāt zīmola apņemšanās ievērot ilgtspēju un draudzīgumu videi ir saistoša klientiem, kuri augstu vērtē ētisku un atbildīgu patēriņu.