Maizes kastes

35 items total
Maizes kaste 39 x 21 cm, WMF
KULINA WEEKEND
119,99 € –21 %
93,60 €
WM0634416030
Maizes kaste GNAM 30 cm, melna, Alessi
68 €
ALASG22B
Up
More products

Maizes tvertnes - stilīgs veids, kā panākt, lai maize ilgāk saglabātos svaiga

Maizes kastes aiztur maizes mitrumu kastē, taču nodrošina pietiekamu gaisa plūsmu, lai maize nepūst. Ja vēl neesat ieguldījis līdzekļus labā maizes tvertnē, tagad ir īstais laiks to darīt.

Lielākajai daļai no mums maize ir neatņemama ikdienas uztura un dzīves sastāvdaļa. Neatkarīgi no tā, vai tā ir mīksta brioša maizīte vai jūsu iecienītākā maize ar parmezānu un garšaugiem, nav dienas, kad mēs nevarētu izbaudīt šo veltes kārumu.

Mūsdienu virtuvēs un mājās ir grūti saglabāt maizes mīkstumu, mitrumu, kraukšķīgumu un svaigumu. Tomēr vairs ne. Ja mājās ir augstas kvalitātes maizes šķīvji, jums nekad netrūks gardas maizes, lai remdētu apetīti.

Maizes tvertnes ir labs ieguldījums jūsu virtuvē, jo tās palīdz saglabāt maizes un maizes izstrādājumu sākotnējās īpašības, kas jums visvairāk garšo. Galu galā, kurš ēdienreizēs neizbaudītu mīksto kraukšķīgo maizes šķēlīšu kraukšķīgās garozas garšu?

Vai virtuvē ir vērts turēt maizes kastes?

Viens no efektīvākajiem veidiem, kā saglabāt maizi svaigu un garšīgu, kraukšķīgu un mitru, ir ievietot to maizes tvertnē. Kulina klāstā ir plašs maizes ceptuvju klāsts. Tās parasti ir cieši noslēgtas, lai ilgi saglabātu maizītes, maizītes un citu konditorejas izstrādājumu svaigumu.

Cik ilgi maizes tvertnēs maizes klaipi ir izturīgi?

Uzglabājot kvalitatīvu maizes klaipu maizes traukā, varat rēķināties, ka tas saglabāsies svaigs vismaz trīs dienas. Tas nozīmē, ka maizes tvertnes ir ne tikai ļoti praktiskas, bet arī ļauj ietaupīt naudu, jo rodas mazāk atkritumu. Un, kad runa ir par maizes pasniegšanu galdā, mēs piedāvājam arī praktiskus un izturīgus griešanas dēlīšus un stilīgus maizes grozus, kas maltītes laikā būs pievilcīgs papildinājums jūsu ēdamistabas galdam. Praktisks un pievilcīgs ir arī lieliska ziņa par jūsu virtuves izskatu un stilu. Kas varētu būt labāks?

Vai visi maizes veidi maizes tvertnē saglabājas svaigi?

Jā, maizes tvertnē var uzglabāt svaigu jebkura veida maizi. Sausā un bieži vien tumšā iekšpusē tiek saglabāts pareizais mitruma un gaisa cirkulācijas līdzsvars, lai maizīte būtu mitra un mīksta iekšpusē un kraukšķīga un kraukšķīga no ārpuses.

Kādi ir labākie maizes tvertņu zīmoli?

Brabantia un WMF piedāvā plašu maizes tvertņu klāstu ar dažādiem pievilcīgiem dizainparaugiem. Izvēle ir atkarīga no jūsu personīgās stila izjūtas un gaumes! Vēlam veiksmi izvēloties.