Pārtikas apstrādātāji

11 items total
Pārtikas mikseris 5KFP1319 3,1 l, melns, KitchenAid
329 € –10 %
293,10 €
KA5KFP1319EOB
Ēdienu smalcināšanas uzgalis, melns, Bamix
44 €
BX3001001
Pārtikas mikseris 5KFC0516, sarkans, KitchenAid
119 €
KA5KFC0516EER
Pārtikas mikseris 5KFP0719, matēti tumši pelēks, KitchenAid KA5KFP0719EDG
Pārtikas mikseris 5KFP1319 3,1 l, mandeļu krāsa, KitchenAid KA5KFP1319EAC
Pārtikas mikseris ARTISAN, karaliski sarkans, KitchenAid KA5KFP1644EER
Pārtikas mikseris ARTISAN, metāliski sarkans, KitchenAid KA5KFP1644ECA
Pārtikas mikseris KM 3896, zaļš, Severin
264,99 €
SEVE3472853
Pārtikas mikseris KM 3897, matēti melns, Severin
244,99 €
SEVE3483663
Virtuves kombains 5KFP0719ECU, sudraba krāsa, KitchenAid KA5KFP0719ECU

Virtuves kombaini - jūsu universālā virtuves ierīce

Pārtikas kombains ir viens no noderīgākajiem virtuves darbarīkiem. Ar šo virtuves ierīci var veikt daudzus ēdiena gatavošanas uzdevumus. Ar virtuves kombainu sastāvdaļas var sasmalcināt, sasmalcināt, sagriezt kubiņos un sagriezt šķēlēs. Mājas biezeņu gatavošana bērnam vai siera sagriešana šķēlēs salātiem ir tikai daži no kulinārijas uzdevumiem, kurus var atvieglot.

Sastāvdaļas tiek padotas diskiem tieši zem padeves caurules, kamēr tie griež un smalcina caur augšējo daļu. Pārtikas pārstrādātāji spēj apstrādāt lielus pārtikas produktus, tostarp veselus saldos kartupeļus, tomātus un gurķus, ar dažādiem padeves caurules platumiem un trauka tilpumiem, un pirms apstrādes ir nepieciešama minimāla sagatavošana. Tomēr, ja virtuves kombains ir aprīkots ar visām ērtībām, tas vēl nenozīmē, ka tas ir ideāli piemērots jūsu vajadzībām. Kad izvēlaties virtuves tehniku, padomājiet par to, kādus ēdienus un maltītes parasti gatavojat un kā šī ierīce jums palīdzēs to darīt.

Kāda ir atšķirība starp blenderiem un virtuves kombainiem?

Virtuves kombaini var rūpīgi sautrināt un emulģēt ēdienus, kā arī veikt plašāku darbu klāstu, tostarp sagriezt, sasmalcināt, sasmalcināt un sagriezt kubiņos, atšķirībā no blenderiem, kas bieži vien ir paredzēti tikai pārtikas produktu emulģēšanai šķidrā veidā (piemēram, kokteilī vai saldētā dzērienā).

Galvenā atšķirība ir tā, ka virtuves kombaini var veikt šīs daudzās funkcijas, pateicoties dažādiem palīgdiskiem un asmeņiem, savukārt blenderi ir aprīkoti tikai ar asmeņu komplektu blendera burkā.

Kulina ir arī pārtikas smalcinātāju, statīvu mikseru, rīvētāju un griezēju kolekcijas, taču visas to funkcijas varat veikt, izmantojot virtuves kombainu.

Kā izvēlēties, kuru virtuves kombainu iegādāties?

Ir daudz dažādu veidu virtuves kombainu, un tiem var būt dažādi izmēri, izskats un funkcijas. Ņemiet vērā katru recepti, ko plānojat pagatavot, kā arī turpmākos sagatavošanas darbus.

Izvēloties jums piemērotāko virtuves kombainu, ir jāņem vērā, kāda jauda un funkcijas jums ir nepieciešamas šīm receptēm, kā arī to, lai katru reizi tās vienkāršotu.

KitchenAid vietnē Kulina ir pieejami dažādu krāsu virtuves kombaini, kas palīdzēs apstrādāt produktus jebkurai gaumei. Atrodiet modeli, kas vislabāk atbilst jūsu radošajam procesam un atraisa jūsu radošumu.