Kā izmantot Kulina dāvanu karti?

Esat saņēmis dāvanu karti? Tad jūs esat īstajā vietā.
Kulina ir interneta veikals, kurā var iegādāties kvalitatīvus virtuves un citus mājas produktus.
Un mēs piedāvājam arī kvalitatīvu klientu atbalstu.

Tāpēc mūsu dāvanu karšu izmantošanas noteikumi atšķiras no citiem un piedāvā jums daudz vairāk iespēju. Nopietni.

Dāvanu kartes noteikumi

Calendar

Dāvanu kartei ir neierobežots termiņš.
NOPIETNI

Percent

Dāvanu karti var izmantot arī produktiem ar atlaidi.
NOPIETNI

Tag

To var kombinēt arī ar citiem atlaižu vai dāvanu kuponiem.
NOPIETNI

Coin

Atlikušo (vai pilno) dāvanu kartes vērtību var apmainīt pret naudu.
NOPIETNI

Kā izmantot dāvanu karti:

  1. Pasūtījuma veikšanas pirmajā solī groza laukā "Norādiet atlaižu kodu" (lauks būs redzams, kad atzīmēsiet lauciņu "MAN IR ATLAIŽU KODS/ DĀVANU KARTE") ievadiet dāvanu kartes kodu, kas redzams tās priekšpusē.
  2. Dāvanu karti var kombinēt ar citiem atlaižu kodiem. Ja jums ir atlaižu kods, norādiet to laukā "Norādiet atlaižu kodu" pirmajā solī. Lai izmantotu tikai dāvanu karti, ievadiet šo informāciju kopā ar kodu papildu piezīmju laukā trešajā solī (pēc kontaktinformācijas norādīšanas). Izvēlieties apmaksas metodi "bankas pārskaitījums". Noformējiet pasūtījumu un gaidiet. Mūsu klientu atbalsta komanda sazināsies ar jums tuvākajā laikā.
  3. Ja lauks "Norādiet atlaižu kodu" grozā nav redzams (tā var gadīties atlaižu laikā), norādiet dāvanu kartes kodu papildu piezīmju laukā trešajā solī. Izvēlieties apmaksas metodi "bankas pārskaitījums". Noformējiet pasūtījumu un gaidiet. Mūsu klientu atbalsta komanda sazināsies ar jums tuvākajā laikā.
  4. Ja vēlaties izmantot tikai daļu no dāvanu kartes, veiciet pasūtījumu un ievadiet dāvanu kartes kodu, ievērojot augstāk minēto. Izvēlieties apmaksas metodi "bankas pārskaitījums". Ievadiet šo informācij un dāvanu kartes kodu un bankas konta informāciju papildu piezīmju laukā. Noformējiet pasūtījumu un gaidiet. Ja nepieciešams, ar jums sazināsies mūsu klientu atbalsta komanda, kas priecāsies jums palīdzēt.
  5. Visiem ar dāvanu karti iegādātajiem pirkumiem mēs nodrošinām bezmaksas piegādi. Ja jums ir jāmaksā par piegādi (tā var būt, ja apvienojat dāvanu karti ar citu atlaižu kodu un ievadiet kodu papildu piezīmju laukā), ar jums sazināsies mūsu klientu atbalsta komanda un atmaksās naudu par piegādi.
  6. Ja Kulina neatradāt neko, kas jums patīk, un vēlaties saņemt pilnu dāvanu kartes atmaksu, lūdzu, sazinieties ar mums. Mēs darīsim visu, lai jums palīdzētu, un ceram, ka nākamreiz atradīsiet sev ko skaistu.
  7. Jebkuru jautājumu gadījumā lūdzu, sazinieties ar mums. Mēs priecāsimies jums palīdzēt. Nopietni! :-)

Dāvanu karšu veidi

Dāvanu kartes 50, 100 un 200 eiro vērtībā var iegādāties te - https://www.kulina.lv/davanu-kartes/.

Dāvanu kartes var pasūtīt elektroniskā formātā vai fiziskā formātā Kulina aploksnē.

Voucher 50
Voucher 100
Voucher 200
Meklējat kādam unikālu dāvanu? Uzdāviniet viņam vai viņai
Kulina dāvanu karti. Gaidīsim jūs KULINA kvalitatīvu mājas preču pasaulē!