Elektriskie putotāji

16 items total
Rokas mikseris 5KHM9212EAC, mandeļu krāsa, KitchenAid
Sticker
KA5KHM9212EAC
Rokas mikseris 5KHM9212ECU, sudraba krāsa, KitchenAid
Sticker
KA5KHM9212ECU
Rokas mikseris 5KHM9212EPT, pistāciju krāsa, KitchenAid
Sticker
KA5KHM9212EPT
Rokas mikseris 5KHMB732, bezvadu, melni matēts, KitchenAid
Sticker
KA5KHMB732EBM
Rokas mikseris 5KHMB732EAC, mandeļu krāsa, KitchenAid
Sticker
KA5KHMB732EAC
Rokas mikseris AKU HM 3843, bezvadu, sudraba krāsa, Severin SEVEHM3843
Rokas mikseris HMF01BLEU, melns, Smeg
159 €
SMEHMF01BLEU
Rokas mikseris HMF01CREU, krēmkrāsas, Smeg
159 €
SMEHMF01CREU
Rokas mikseris HMF01PGEU pasteļzaļš, Smeg
159 €
SMEHMF01PGEU
Rokas mikseris HMF01PKEU, pasteļrozā, Smeg
159 €
SMEHMF01PKEU
Rokas mikseris HMF01RDEU, sarkans, Smeg
159 €
SMEHMF01RDEU
Rokas mikseris HMF01WHEU, balts, Smeg
159 €
SMEHMF01WHEU
Rokas mikseris PREP'MIX HT461138, balts, Tefal
Sticker
56,90 €
TEFHT461138
Rokas mikseris, karaliski sarkans, KitchenAid
Sticker
169 €
KA5KHM9212EER

Rokas mikseris - palīgs jūsu virtuvē

Kas ir rokas mikseris?

Rokas mikseris ir pārnēsājama elektriskā ierīce ar diviem noņemamiem metāla sitamajiem mehānismiem un regulējamu ātrumu. Turklāt dažām versijām ir papildu piederumi, piemēram, putukrāsnis. Ar šo ierīci var sajaukt, sajaukt, sablenderēt, sakult un sakult dažādus pārtikas produktus.

Atšķirībā no rokas blenderiem, ar rokas mikseriem mīklas vai mīklas mīklā efektīvi iestrādā gaisu, lai radītu pūkainas pankūkas un putukrējumu, ko pasniegt virsū. Protams, tie ir daudz ātrāki nekā tradicionālā manuālā metode ar virtuves bļodu un maisīšanas karoti vai lāpstiņu.

Kas jāņem vērā, izvēloties rokas mikseri?

Bāze

Pamatne ir rokas miksera puse, kuru noliekat uz galda, kad to nelietojat. Ja pamatne ir pārāk maza vai nestabila, rokas mikseris pastāvīgi apgāzīsies, tāpēc pārliecinieties, ka rokas mikseris pareizi atrodas uz virtuves galda.

Ātrums

Labākajiem rokas mikseriem ir plašs mainīgo apgriezienu diapazons, lai nodrošinātu labāku kontroli, apvienojot sastāvdaļas. Meklējiet arī turbo pogu. Šī funkcija nosūta īsu strāvas sprādzienu bļodā, lai noslaucītu atlikumus un pārliecinātos, ka viss ir labi sajaukts.

Svars

Lietojot rokas mikseri, jums visu laiku būs jātur rokās un jākontrolē tā darbība, tāpēc padomājiet, cik lielu svaru jūsu roka var ērti pacelt. Ja rokas mikseris ir pārāk smags, ar to būs grūti strādāt.

Pielikumi

Rokas mikseri parasti ir aprīkoti ar diviem putotājiem, bet daži modeļi papildus ir aprīkoti ar mīklas mīcīšanas āķiem un stiepļu putukrāsni, kas paredzēta krējuma, bezē un olu saputošanai un aerācijai, kā arī vieglu mērču un sviesta maisīšanai pannās. Pirms mazgāšanas vienmēr pārbaudiet, vai uzlikas var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā.

Kā kopt manu rokas mikseri?

Vienkārši ar mitru sūkli vai dvieli notīriet miksera ārpusi, viegli nomazgājot pielipušos gružus. Neļaujiet sūklim kļūt pārāk mitram; ja ūdens iekļūs dzinējā, rokas maisītājs var sabojāties. Nekad neiegremdējiet mikseri ūdenī, jo tas var neatgriezeniski sabojāt motoru.

Mūsu mērķis vietnē Kulina ir nodrošināt saviem klientiem plašu augstākās kvalitātes virtuves tehnikas klāstu, tāpēc mēs piedāvājam plašu augstākās klases rokas maisītāju klāstu no tādiem atzītiem ražotājiem kā ETA, WMF, un KitchenAid.