Elektriskie putotāji

6 items total
Rokas blenderis KULT X, WMF
74,99 € –11 %
66 €
WM416560011
Rokas mikseris HMF01BLEU, melns, Smeg
179 € –19 %
144 €
SMEHMF01BLEU
Rokas mikseris HMF01PGEU pasteļzaļš, Smeg
179 € –14 %
152,30 €
SMEHMF01PGEU
Rokas mikseris HMF01WHEU, balts, Smeg
179 € –22 %
139,20 €
SMEHMF01WHEU

Rokas mikseris - palīgs jūsu virtuvē

Kas ir rokas mikseris?

Rokas mikseris ir pārnēsājama elektriskā ierīce ar diviem noņemamiem metāla sitamajiem mehānismiem un regulējamu ātrumu. Turklāt dažām versijām ir papildu piederumi, piemēram, putukrāsnis. Ar šo ierīci var sajaukt, sajaukt, sablenderēt, sakult un sakult dažādus pārtikas produktus.

Atšķirībā no rokas blenderiem, ar rokas mikseriem mīklas vai mīklas mīklā efektīvi iestrādā gaisu, lai radītu pūkainas pankūkas un putukrējumu, ko pasniegt virsū. Protams, tie ir daudz ātrāki nekā tradicionālā manuālā metode ar virtuves bļodu un maisīšanas karoti vai lāpstiņu.

Kas jāņem vērā, izvēloties rokas mikseri?

Bāze

Pamatne ir rokas miksera puse, kuru noliekat uz galda, kad to nelietojat. Ja pamatne ir pārāk maza vai nestabila, rokas mikseris pastāvīgi apgāzīsies, tāpēc pārliecinieties, ka rokas mikseris pareizi atrodas uz virtuves galda.

Ātrums

Labākajiem rokas mikseriem ir plašs mainīgo apgriezienu diapazons, lai nodrošinātu labāku kontroli, apvienojot sastāvdaļas. Meklējiet arī turbo pogu. Šī funkcija nosūta īsu strāvas sprādzienu bļodā, lai noslaucītu atlikumus un pārliecinātos, ka viss ir labi sajaukts.

Svars

Lietojot rokas mikseri, jums visu laiku būs jātur rokās un jākontrolē tā darbība, tāpēc padomājiet, cik lielu svaru jūsu roka var ērti pacelt. Ja rokas mikseris ir pārāk smags, ar to būs grūti strādāt.

Pielikumi

Rokas mikseri parasti ir aprīkoti ar diviem putotājiem, bet daži modeļi papildus ir aprīkoti ar mīklas mīcīšanas āķiem un stiepļu putukrāsni, kas paredzēta krējuma, bezē un olu saputošanai un aerācijai, kā arī vieglu mērču un sviesta maisīšanai pannās. Pirms mazgāšanas vienmēr pārbaudiet, vai uzlikas var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā.

Kā kopt manu rokas mikseri?

Vienkārši ar mitru sūkli vai dvieli notīriet miksera ārpusi, viegli nomazgājot pielipušos gružus. Neļaujiet sūklim kļūt pārāk mitram; ja ūdens iekļūs dzinējā, rokas maisītājs var sabojāties. Nekad neiegremdējiet mikseri ūdenī, jo tas var neatgriezeniski sabojāt motoru.

Mūsu mērķis vietnē Kulina ir nodrošināt saviem klientiem plašu augstākās kvalitātes virtuves tehnikas klāstu, tāpēc mēs piedāvājam plašu augstākās klases rokas maisītāju klāstu no tādiem atzītiem ražotājiem kā ETA, WMF, un KitchenAid.