LotusGrill

Lotusgrill piedāvā jaunu grilēšanas pieredzi - bezdūmu, veselīgu un ekoloģisku. Inovatīvie pārnēsājamie kokogļu grili būs ideāli piemēroti terasei, balkonam vai atpūtai pie ezera!
10 items total
Galda grils, violets, LotusGrill
209 €
LTGLI34
Grila otiņa, oranža, LotusGrill
10,80 €
LTPOR22
Grila otiņa, sarkana, LotusGrill
10,80 €
LT44896
Grila otiņa, violeta, LotusGrill
11 €
LTPLI22
Grila otiņa, zila, LotusGrill
10 €
LTPTB22
Grila standziņas, sarkanas, LotusGrill
18,80 €
LTGZRO33
Grila tīrīšanas līdzeklis 750 ml, LotusGrill LTLR750
Grilas standziņas, violetas, LotusGrill
18,80 €
LTGZLI33
Grilas standziņas, zilas, LotusGrill
16 €
LTGZTB33
Steiku un picas akmens XL LotusGrill grilam, LotusGrill LTPZSET380

LotusGrill - BBQ jautrība dažu minūšu laikā

LotusGrill ir Vācijā bāzēts zīmols, kas ir ieguvis reputāciju, ražojot inovatīvus un augstas kvalitātes grila grilus. Šo zīmolu 2010. gadā dibināja Ralfs Kronmüller, kura mērķis bija radīt praktisku un viegli lietojamu grilu. Kopš tā laika zīmols ir ievērojami attīstījies, un šodien tas ir atzīts par vienu no vadošajiem grilu zīmoliem pasaulē.

LotusGrillmisija ir nodrošināt klientus ar augstas kvalitātes, praktiskiem un viegli lietojamiem galda griliem, kas nodrošina izcilu veiktspēju. Zīmola produktu ideja ir radīt grilus, kurus var izmantot jebkur, jebkurā laikā un ikviens. To mērķis ir padarīt grilēšanu pieejamu un patīkamu ikvienam - gan mājas pagalmā, gan uz balkona, gan kempingā.

Šis zīmols pārvērš grilēšanu par vienkāršu prieku un ļauj ikvienam izbaudīt gaļu, zivis vai dārzeņus ar kokogļu grilam raksturīgo garšu, netērējot tam pārāk daudz laika un gandrīz pilnībā bez dūmiem.

LotusGrill piedāvājums un tehnoloģija

LotusGrill piedāvā plašu grilu klāstu - no maziem, pārnēsājamiem modeļiem līdz lielākiem, izturīgākiem griliem, kas piemēroti ģimenes svinībām un ballītēm. Visi tie ir tīri, vienkārši un droši, pieejami dažādos izmēros un krāsās. Tās ir izstrādātas ar unikālu gaisa cirkulācijas sistēmu, kas nodrošina vienmērīgu karstuma sadalījumu, ļaujot ātrāk un efektīvāk pagatavot ēdienu. Grilos izmantota patentēta ventilatora sistēma, kas nodrošina ātru aizdegšanos un vieglu temperatūras kontroli. Lai padarītu grilēšanu vēl patīkamāku un ērtāku, šis zīmols piedāvā arī virkni piederumu, piemēram, grilu pārvalkus un somas, kas nodrošina vēl lielāku prieku un ērtības.

LotusGrillinovatīvais dizains gadu gaitā ir izpelnījies vairākus apbalvojumus. 2012. gadā LotusGrill ieguva prestižo Red Dot dizaina balvu, kas tiek piešķirta par izcilu produktu dizainu. Šis zīmols ir saņēmis arī citus apbalvojumus un atzinības, piemēram, German Design Award un Design Plus Award.

Kāpēc cilvēki mīl BBQ ar LotusGrill?

Ir vairāki iemesli, kāpēc cilvēki mīl LotusGrill. Pirmkārt, šī zīmola grili ir pazīstami ar savu izcilo veiktspēju, gandrīz bez dūmiem, kas vienmēr nodrošina perfekti pagatavotu ēdienu. Grilli ir arī viegli lietojami, jo tiem ir vienkārša aizdedzes sistēma un temperatūras regulēšana, ko var apgūt pat iesācēji. Šī zīmola grili ir arī ļoti viegli pārnēsājami, tāpēc tie ir ideāli piemēroti kempingiem, piknikiem un citām brīvdabas aktivitātēm. Visbeidzot, LotusGrill inovatīvais dizains un uzmanību piesaistošās krāsas padara tos par populāru izvēli tiem, kas novērtē gan stilu, gan funkcionalitāti.

Nobeigumā jāsecina, ka LotusGrill ir zīmols, kas ar savu inovatīvo dizainu un izcilo veiktspēju ir radījis revolūciju grila grilu tirgū. Zīmola misija, ideja un vīzija ir bijusi tā panākumu dzinējspēks, un tā grilu un piederumu klāsts joprojām ir populārs patērētāju vidū visā pasaulē. Zīmola daudzie apbalvojumi par dizainu liecina par tā apņemšanos sasniegt izcilību, un tā reputācija kvalitātes un veiktspējas ziņā padara to par zīmolu, ko iecienījuši daudzi.