Lékué

Lekue piedāvā inovatīvus silikona cepšanas piederumus un ēdiena gatavošanas piederumus, kas palīdzēs ātri, viegli un tīri pagatavot veselīgas maltītes un gardus desertus. Sakiet NĒ rutīnai un garlaicīgai gatavošanai. Sakiet JĀ Lekue un radiet brīnumus savā virtuvē!
77 items total
Up
More products

Lekue - no mīlestības uz cepšanu

Lekue ir zīmols, kas gatavošanas entuziastiem palīdz jau vairāk nekā 30 gadus. Šis zīmols, kas dibināts 80. gadu sākumā Barselonā, Spānijā, ir bijis inovatīvu un funkcionālu virtuves produktu līderis, kas palīdzējuši cilvēkiem gatavot efektīvāk un veselīgāk.

Uzņēmuma dibinātāji Josep Maria Castells un Miquel Llusà iecerēja radīt zīmolu, kas radītu revolūciju cilvēku gatavošanas un cepšanas procesā. Viņi vēlējās radīt ne tikai funkcionālus, bet arī estētiskus, ērti lietojamus un videi draudzīgus produktus. Paturot prātā šo vīziju, viņi sāka izstrādāt virtuves produktu klāstu uz silikona bāzes.

Lekue produktu katalogs

Lekue produktu klāstā ir dažādi virtuves piederumi, tostarp cepšanas veidnes, tvaicētāji, pārtikas uzglabāšanas trauki un trauki. Visi šie izstrādājumi ir izgatavoti no augstas kvalitātes silikona, kas ir pazīstams ar savu izturību, elastību un nepielipšanas īpašībām. Zīmola apņemšanās ievērot ilgtspēju un ekoloģiskumu izpaužas arī produktos izmantotajos materiālos, jo silikons ir videi nekaitīgs un pārstrādājams materiāls.

Vispopulārākais zīmola produkts, iespējams, ir tā silikona cepšanas veidnes, kas pieejamas dažādās formās un izmēros. Šīs veidnes ir izgatavotas no 100 % platīna silikona, kas ir augstākās kvalitātes silikons, ko var droši izmantot gan cepeškrāsnī, gan trauku mazgājamā mašīnā. Veidnes ir veidotas tā, lai nepieliptu, tādējādi ļaujot viegli izņemt cepumus, bez nepieciešamības tos apsmērēt ar taukiem vai miltiem.

Lekue tvaicētāji ir vēl viens populārs produkts. Šie tvaicētāji ir paredzēti lietošanai mikroviļņu krāsnī, ļaujot ātri un viegli pagatavot dārzeņus, zivis un citus ēdienus tvaicējot. Tvaicētāji ir izgatavoti no silikona, un tiem ir vāciņš, kas gatavošanas laikā palīdz saglabāt ēdienu mitru un mīkstu.

Lekue piedāvā ne tikai virtuves produktus uz silikona bāzes, bet arī piederumu un piederumu līniju. Tie ietver visu, sākot ar maisīšanas bļodām un lāpstiņām un beidzot ar virtuves taimeriem un virtuves svariem. Visi šie izstrādājumi ir izstrādāti tā, lai tie būtu funkcionāli, izturīgi un viegli lietojami.

Kas ir tik wow! par Lekue zīmolu?

Lekue produkti ir izgatavoti no 100% platīna silīcija - silikona veida, kurā kā katalizators izmantots tikai platīns (dārgmetāls), kas uzlabo tā kvalitāti un ir ideāls materiāls veidņu un citu produktu ražošanai, kas nonāk saskarē ar pārtiku.

Viens no Lekue produktu unikālajiem aspektiem ir to gudrais un efektīvais dizains. Šis zīmols gadu gaitā ir ieguvis vairākas dizaina balvas, tostarp Red Dot Design Award, Good Design Award un Design Plus Award. Zīmola produkti ir pazīstami ar savām tīrām līnijām, vienkāršu, bet funkcionālu dizainu un spilgtām un drosmīgām krāsām. Lekue izstrādājumu dizains ir atzinīgi novērtēts par to, ka tas padara gatavošanu un cepšanu patīkamāku un mazāk stresa, jo izstrādājumi ir intuitīvi lietojami un viegli tīrāmi.

Tātad Lekue ir zīmols, kas ir ieguvis slavu virtuves piederumu nozarē ar saviem inovatīvajiem, funkcionālajiem un videi draudzīgajiem produktiem. Zīmola apņemšanās ievērot dizainu un ilgtspēju izpaužas tā virtuves izstrādājumu klāstā uz silikona bāzes, kas gadu gaitā ir ieguvuši vairākas dizaina balvas. Neatkarīgi no tā, vai esat pieredzējis pavārs vai tikko sācis darboties virtuvē, Lekue produkti noteikti padarīs gatavošanu un cepšanu patīkamāku un mazāk stresainu.