Nerūsējošā tērauda tējkanna

54 items total
Elektriskā tējkanna KLF03SSEU 1,7 l, hroms, Smeg
199 €
SMEKLF03SSEU
Up
More products

Nerūsējošā tērauda tējkannas - ūdens uzvārīšana ar mūsdienīguma pieskaņu

Kāpēc izmantot elektriskās nerūsējošā tērauda tējkannas?

Nerūsējošā tērauda elektriskās tējkannas ir ļoti laba izvēle jebkurai virtuvei. Šīs tējkannas ir stingras un izturīgas pret rūsu, iespiedumiem, koroziju, skrāpējumiem un krāsas maiņu. Nerūsējošā tērauda tējkannu ir arī viegli tīrīt, un tās skaistais dizains piesaista uzmanību. Tā parasti ir arī vieglāka nekā standarta tējkannas ar plīts virsmu.

Vai nerūsējošā tērauda tējkannas ir veselībai drošas?

Nerūsējošais tērauds un borsilikāta stikls ir divi visdrošākie materiāli tējkannām. Nerūsējošais tērauds nepakļauj lietotāju (-i) bīstamu ķīmisko vielu iedarbībai, ir karstumizturīgs un ugunsizturīgs, un neuzsūc nekādas garšas vai smakas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka nerūsējošais tērauds ir nedaudz smagāks par alumīniju, taču t alumīnija tējkanna uzvāra ūdeni īsākā laikā, jo alumīnijs vada siltumu ātrāk nekā tērauds.

Kulina mēs piedāvājam virkni tējkannu (tostarp caurspīdīgas stikla tējkannas, un plastmasas tējkannas, kā arī tradicionālās plīts tējkannas un tējkannas, ko dažkārt var arī uzlikt uz plīts, lai saglabātu tējas temperatūru ilgāk. Ja esat tējas cienītājs (-a) un vēlaties pagatavot ideāli tasi tējas, izlasiet mūsu iepirkšanās ceļvedi tējas pagatavošanai šeit. Jūs atradīsiet arī dažādu veidu tējkannas, tostarp modernas nerūsējošā tērauda tējkannas.

Kuri tējkannu zīmoli ir visuzticamākie?

Kulina mēs piedāvājam visuzticamākos mazās sadzīves tehnikas ražotājus, tostarp tādus augstākās kvalitātes zīmolus kā “KitchenAid”, “Smeg”, “WMF”, “ETA” vai “Stelton”. Ja vēlaties iegādāties retro stila nerūsējošā tējkannu, izvēlieties kādu no “KitchenAid” vai “Smeg”. Ja vēlaties modernu dizainu, pārbaudiet “WMF un “ETA” un, ja meklējat minimālistisku tējkannu skandināvu stilā, skatiet ikoniskās “Stelton” nerūsējošā tērauda tējkannas.

Jūs, iespējams, priecāsieties uzzināt, ka “KitchenAid” un “Smeg” piedāvā elektriskās temperatūras kontroles tējkannas. Pateicoties jaunākajai tehnoloģijai, jūs varēsiet pagatavot tēju pareizajā temperatūrā, ietaupīt enerģiju vai uzsildīt ūdeni zīdainim paredzētam pienam dažu sekunžu laikā.

Kādas darbības man jāveic, lai uzturētu nerūsējošā tērauda tējkannas stāvokli?

Lietošanas laikā:

  • ievērojiet rokasgrāmatā sniegtos norādījumus par maksimālo uzpildes līmeni;
  • vienmēr izlejiet ūdeni, kas paliek pāri pēc vārīšanas;
  • regulāri, vismaz reizi mēnesī, noņemiet kaļķakmens nogulsnes. Dariet to vēl biežāk, ja ūdens jūsu dzīvesvietā ir ciets.