Aukstumkastes

25 items total
Aukstumkaste KX25, 25 l, smilšu krāsa, Petromax
Sticker
228 €
PET790380
Aukstumkaste KX50, 50 l, smilšu krāsa, Petromax
Sticker
330 €
PET790397
Aukstumkaste POP 12 l, vecrozā, Polarbox
KULINA WEEKEND
32 € –15 %
27,20 €
PLBXPLB12NVPOP
Aukstumkaste POP 12 l, zila, Polarbox
KULINA WEEKEND
32 € –15 %
27,20 €
PLBXPLB12CRPOP
Grozs aukstumkastei KX50, Petromax
Sticker
22 €
PET790281
Aukstumkaste CLASSIC 12 l, violeta, Polarbox
KULINA WEEKEND
32 € –15 %
27,20 €
PLBXPLB12MCLASS
Aukstumkaste POP 12 l, dzeltena, Polarbox
KULINA WEEKEND
32 € –15 %
27,20 €
PLBXPLB12AVPOP
Aukstumkaste POP 12 l, violeta, Polarbox
KULINA WEEKEND
32 € –15 %
27,20 €
PLBXPLB12MAPOP
Up
More products

Ceļojumu dzesētāji - lielisks sabiedrotais jūsu brīvdienās

Ceļojumu dzesētāji - jūsu karsto vasaras dienu labākie draugi

Ceļojuma dzesētājs uzturēs ideālu ēdiena un dzērienu temperatūru ceļojuma laikā. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties ekonomiski izdevīgu modeli, kas ļaus saglabāt pusdienas vēsas, vai pietiekami lielu dzesētāju, ar kuru sākt ballīti, mēs piedāvāsim jums piemērotu produktu.

Kāpēc iegādāties ceļojuma dzesētāju?

Galvenā priekšrocība, iegādājoties ceļojuma dzesētāju, ir tā, ka tas var saglabāt jūsu pārtiku aukstu un tādējādi drošu patēriņam, kamēr esat ceļā, taču ir arī daudz citu brīnišķīgu iemeslu, kāpēc vērts padomāt par šāda dzesētāja iegādi:

  • Jums nebūs jāuztraucas par daudzu maisiņu ar pārtiku un dzērieniem nēsāšanu - visu nepieciešamo varēsiet iepakot vienā izturīgā traukā.
  • Ledus kubiņus varat pagatavot paši, izmantojot ledus veidnes, un ņemt tos līdzi, lai vairs nekad nevajadzētu tos pirkt.
  • Liels ceļojuma dzesētājs ļaus jums ietaupīt naudu un ēst veselīgāk, jo varēsiet paņemt līdzi daudz mājās gatavotu ēdienu neatkarīgi no tā, vai dodaties uz pludmali vai pie ezera. Tas ir ļoti noderīgi, ja jums vai jūsu bērniem ir kādi diētas ierobežojumi vai pārtikas alerģijas, vai ja jūs uzraugāt kalorijas.
  • Ceļojuma dzesētājs nozīmē, ka neviens no jūsu ēdieniem (salāti, sviestmaizes utt.) netiks sabojāts, kad nokļūsiet galamērķī
  • Ceļojuma dzesētāju var izmantot arī medikamentu uzglabāšanai vēsumā, nodrošinot, ka ceļā netiks sabojāts insulīns vai citi temperatūrā jutīgi medikamenti.

Kā izvēlēties labāko ceļojuma dzesētāju?

  • Jauda

Dzērienu bundžu vai pudeļu skaits un papildu ledus daudzums, kas nepieciešams to atdzesēšanai, bieži tiek izmantots, lai aprakstītu dzesētāja ietilpību. Ja vien jūsu automašīnā nav maz vietas, iekšējais tilpums daudzējādā ziņā ir daudz nozīmīgāks nekā ārējie izmēri.

  • Materiāli un izturība

No plastmasas izgatavoti ceļojuma dzesētāji pasargā iekšpusē esošo pārtiku no saspiešanas, ir viegli, izturīgi pret plīsumiem, ūdensnecaurlaidīgi, viegli mazgājami un noteces droši.

Kulina piedāvā plašu izmēru, krāsu un ietilpības izvēli, lai tie atbilstu jūsu vajadzībām nākamajām brīvdienām, kā arī tādu zīmolu ceļojumu dzesētājus, kā, piemēram Polarbox un Petromax.

Stilīgajiem Polarbox ceļojumu dzesētājiem ir ne tikai ļoti pievilcīgs retro dizains, kas pieejams dažādās pasteļkrāsāsās, bet tie var arī peldēt uz ūdens, kas var būt lieliski, ja brīvdienas pavadāt pie baseina. Iedomājieties sauli, baseinu un jūs, guļot uz baseina matrača... Tu izstiepsi roku un paņemsi aukstu arbūzu un dzērienus no stilīgā ceļojuma dzesētāja. Jā, tas noteikti ir tā vērts!

Varat arī apskatīt mūsu pusdienu kastīšu, ūdens pudeļu un ledus kubiņu veidņu klāstu, lai āra atpūta būtu vēl vēsāka.