Dāvanas viņai

Dāvana sievietei

"Es negribu kaut ko tādu, kas man vajadzīgs. Es gribu kaut ko tādu, ko vēlos - kaut ko jauku."

Slavenā aina no filmas Love Actually precīzi izsaka ideālo dāvanu sievietei. Taču mēs pārliecināsim jūs, ka sieviete var vēlēties arī to, kas viņai vajadzīgs. Nopietni.

 

Pamierini viņas sajūtas

Pamodusies ar tikko pagatavotas kafijas smaržu. Vērojot, kā viņas iecienītākās tējas ziedlapiņas atplaukst. Baudot skatu uz ierīci, kas ik dienu rotā viņas sapņu virtuvi. Jā, pat kafijas automāts vai tējkanna var būt dārgakmens.

 

WMF ELECTRIC KETTLES

WMF Lumero elektriskā tējkanna uzvāra ūdeni, pagatavo šķīstošu tēju, uzsilda bērnu pārtiku vai izkausē šokolādi karstas šokolādes vai fondī tasītei.

BUGATTI ELEKTRISKĀS KETLES

Luksusa sinonīms. Prieks skatīties un maksimāla veiktspēja, kas burbuļo zem motora pārsega.

DRĪP KAFEJAS PĀRSTĀDĪTĀJS

Kāfijas smarža modinātāja vietā, lai nodrošinātu perfektu dienas sākumu un 1950. gadu stilu, kas vienkārši neiziet no modes

.

KAFEJAS Glāzes

Balto, kapučīno un latte vislabāk baudīt no stikla. Galu galā, mēs taču dzeram arī ar acīm.

Dāvana mammai

Vai esi saskāries ar šo virālo attēlu sociālajos tīklos?
"Skolotāja lūdza bērniem uzzīmēt mammas mīļāko hobiju"
Mammai, kurai patīk dzert vīnu, diezgan paveicās. Noteikti vairāk nekā mammai, kurai patīk tīrīt ;-) Māmiņu dzīve var būt izaicinoša, tāpēc mēs domājam, ka viņām nepieciešamas papildu rūpes.

Vīna glāzes

Lielā dāvana. Īpaši kopā ar mīļu ieteikumu, ka esi gatavs palīdzēt, lai šovakar kopā varētu baudīt šo vīnu.

MANIKĪRA

Viņa pat neatceras, ka viņai būtu bijis manikīrs. Tāpēc viņa ir pelnījusi kvalitatīvu pašaprūpes komplektu. Varbūt ar glāzi vīna...

SELF WATERING PLANT POT

Kam ir laiks katru dienu laistīt baziliku? Augi, tāpat kā bērni, ir jāaudzina, lai tie būtu patstāvīgi

.

KITCHENAID ROBOT

Vienīgais un neatkārtojamais. Katra gardēža sapnis. Kad vēl viņa to ir pelnījusi, ja ne tagad?

?

 

Ja jūs vienkārši nezināt

Labākās dāvanas ir tās, kuras var patērēt. Tad vienkārši izvēlieties labu zīmolu, un apmierinātība ir garantēta.

 

MELNU & MELNU SPĒKAS

Izcilākās garšvielas no visas pasaules. Rūpīgi atlasīti bioloģiski un godīgas tirdzniecības kvalitātes produkti.

DELIGHTFUL TEAS

Sniedz jums baudu baudīt patiesi augstas kvalitātes tēju. Degustatoru komplekti ir ideāla dāvana, lai atklātu jaunas garšas un atrastu savu iecienītāko.

LUKSUĀRA SVĒĶAS

Lai viņa pārvērš savu mājokli par oāzi ar lieliskām dabīgām smaržām. Tās deg ilgi un liek justies atpūtinātam un optimistiski noskaņotam nākamajai dienai.

Dāvanas sievai

Ar ko jūs iepriecināsiet savu mīļāko radinieci? Mēs esam sagatavojuši Jums oriģinālu dāvanu izlasi.

 

57 items total
Aromatizēta svece RAIN 227 g, Clean
Outlet
51 € –25 %
38,25 €
CLN80088118000
Atmiņas spēle MOVIE, 50 gabaliņi, Printworks
26 €
PRPW00447
Atslēgu piekariņš ar mazu foto rāmi MEDAILLON 5 cm, Philippi PHP193113
Atslēgu piekariņš LOVELIGHT 10 cm, ar LED gaismu, Philippi PHP173106
Atslēgu piekariņš PIP, Alessi
25 €
ALFGO02
Domino, Printworks
16 € –18 %
Domino, Printworks
Pieejams (4 pcs)
13 €
PRPW00509
Fotoalbums LIFE IN PICTURES, oranža, Printworks
40 € –23 %
30,50 €
PRPW00152
Fotoalbums MEMORIES, Printworks
25 € –28 %
18 €
PRPW00527
Galda spogulis 28,3 cm, ar paplāti, balts, Brabantia BRAB280726
Up
More products

Labākās dāvanas viņai

Kāda veida dāvana man viņai būtu jāsaņem?

Atrast ideālu dāvanu svarīgām sievietēm mūsu dzīvē var būt aizraujošs, bet arī grūts uzdevums. Pareiza dāvana var paust mūsu pateicību, mīlestību un sapratni neatkarīgi no tā, vai tā ir dzimšanas dienas, gadadienas vai vienkārši nejaušs mīlestības apliecinājums.

Vietnē Kulina atradīsiet kaut ko ikvienam notikumam un gadalaikam, tāpēc, ja jums ir grūtības atrast ideālu dāvanu dzimšanas dienas svinībām savai dzīvesbiedrei, vienkārši atcerieties, ka vislabāk der noderīgas un jēgpilnas dāvanas. Tāpēc, uzsākot patīkamo dāvanas izvēles ceļojumu, ļaujiet savai sirdij virzīties uz dāvanām, kas ir nozīmīgas un sniedz praktisku palīdzību.

Brīnišķīgās dāmas jūsu dzīvē, neatkarīgi no tā, vai viņas ir jūsu māte, māsa, draudzene, sieva vai tuva draudzene, ir pelnījušas dāvanu, kas apliecina, cik dārgas jums viņas ir.

Neskatoties uz to, ka katra sieviete ir atšķirīga, ir dažas vispārpieņemtas dāvanas, ko daudzas jūsu dzīvesbiedres novērtētu, jo tās ir modernas, praktiskas vai nozīmīgas, piemēram, tējas vai kafijas piederumi, vāzes, spēles, ūdens pudeles, rotaslietu organizatori u. c.

Ir sarežģīti noskaidrot, ko viņa vēlas, meklējot dāvanu viņai. Lai to paveiktu, jums jābūt detektīvam. Sāciet klausīties, ko viņa vēlas pateikt. Par kādām tēmām viņa parasti diskutē? Tad var atrast ideālu dāvanu, kas atbilst viņas hobijiem un būs gan nostalģiska, gan noderīga viņas dzīvē.

Kā izvēlēties perfektu dāvanu? Kādi aspekti jāņem vērā, iegādājoties dāvanu?

Izvēloties ideālu dāvanu, ir rūpīgi jāizvērtē saņēmēja intereses, vēlmes un gadījums. Šeit ir galvenie aspekti, kas jāņem vērā, pērkot dāvanu:

 • Saņēmēja intereses: Pielāgojiet dāvanu saņēmēja hobijiem, kaislībām un aktivitātēm. Dāvana, kas saistīta ar kādu viņu mīļu lietu, liecina, ka esat pielicis pūles, lai izvēlētos kaut ko nozīmīgu.

 • Par godu: Vai tā ir dzimšanas diena, jubileja, svētki vai kāds īpašs notikums. Šis gadījums var palīdzēt jums atrast piemērotas dāvanu iespējas.

 • Attiecības: Jūsu attiecības ar saņēmēju ir svarīgas. Dāvana tuvam draugam var atšķirties no dāvanas kolēģim vai ģimenes loceklim.

 • Vecums: saņēmēja vecums var ietekmēt piemērotas dāvanas veidu. Dāvanas bērniem, pusaudžiem un pieaugušajiem var ievērojami atšķirties.

 • Personalizēts pieskāriens: Personalizētas dāvanas ar saņēmēja vārdu, iniciāļiem vai īpašu datumu var piešķirt unikālu un sentimentālu pieskārienu.

 • Praktiskums: Pārdomājiet, vai dāvana būs noderīga saņēmēja ikdienas dzīvē. Praktiskas dāvanas, kas atbilst viņu vajadzībām, var būt pārdomātas un novērtētas.

 • Kvalitāte: Izvēlieties kvalitatīvu dāvanu, kas atspoguļo jūsu rūpes un uzmanību. Labi izgatavoti priekšmeti parasti kalpo ilgāk un atstāj pozitīvu iespaidu.

 • Pārsteiguma faktors: Ja iespējams, pievienojiet dāvanai pārsteiguma vai jaunuma elementu. Kaut kas negaidīts var padarīt dāvanu vēl neaizmirstamāku.

 • Sentimentālā vērtība: Dāvana, kurai ir sentimentāla vērtība, piemēram, mīļas atmiņas vai iekšējs joks, var radīt dziļu emocionālu saikni.

 • Kultūras jutīgums: Lai nodrošinātu, ka jūsu dāvana ir atbilstoša un cieņpilna, ņemiet vērā saņēmēja kultūras izcelsmi un uzskatus.

 • Ētiski apsvērumi: Ja saņēmējam ir stingra ētiska pārliecība, izvēlieties dāvanu, kas atbilst viņa vērtībām, piemēram, ilgtspējīgus produktus vai produktus bez cietsirdības.

 • Budžets: Nosakiet sev pieņemamu budžetu un izvēlieties dāvanu, kas iekļaujas šajā diapazonā. Pārdomātība ir svarīgāka par cenu.

 • Izvairieties no stereotipiem: Izvēloties dāvanu, izvairieties izmantot klišejas vai stereotipus. Padomājiet par indivīdu, nevis paļaujieties uz vispārinājumiem.

 • Dāvanu kartes: Ja neesat pārliecināts par saņēmēja vēlmēm, dāvanu karte uz viņa iecienītāko veikalu vai restorānu ļauj viņam izvēlēties, ko viņš vēlas.

 • Prezentācija: Apsveriet, kā dāvana tiks pasniegta. Pārdomāts iesaiņojums vai iepakojums var uzlabot kopējo pieredzi.

Atcerieties, ka labākās dāvanas liecina, ka esat veltījis laiku, lai izprastu un ņemtu vērā saņēmēja personību un vēlmes. Galu galā dāvanu padara patiesi nozīmīgu tās doma un pūles, kas ir tās pamatā.

Kādas ir idejas jūsu sievai vai draudzenei?

Ja vēlaties uzdāvināt savai sievai, draudzenei vai māsai, mūsu piedāvājumā ir plaša fantastisku izstrādājumu kolekcija. Jūs varat iegādāties dažādas aromātiskās sveces, kas piepildīs jebkuru telpu ar vilinošu aromātu, stilīgas figūriņas, vīna glāzes vai gardas, augstas kvalitātes tējas.

Neatkarīgi no gadījuma, veltot laiku pārdomātas un jēgpilnas dāvanas izvēlei, jūs neapšaubāmi iepriecināsiet ievērojamas sievietes savā dzīvē.