Paklāji un celiņi

2 items total
Grīdsega KAWA 80 x 200 cm, violeta/zila, Hübsch
146 €
HU701410
Paklājs POPPY 120 x 180 cm, violets/balts, Hübsch HU700904

Paklāji un grīdas celiņi – grīdas tekstils jūsu mājām

Grīdas tekstils – visu veidu paklāji, grīdas celiņi un citi grīdas segumi – padarīs jūsu māju košāku, siltāku, maigāku un ērtāku. Lai gan, salīdzinot ar cietajām grīdām (koka, akmens vai porcelāna keramikas), mīksto grīdas segumu tīrīšana prasa vairāk laika, tie padarīs jūsu māju ērtāku un var mainīt visu interjera izskatu.

Kāda ir atšķirība starp paklājiem un grīdas celiņiem?

Paklājus parasti izmanto kā pilnu grīdas segumu vai arī tie aizņem samērā lielu grīdas platību. Grīdas celiņu platums ir mazāks, tie ir garāki un parasti tiek izmantoti šaurām un noslogotām telpām – gaiteņos, koridoros, virtuvē vai uz kāpnēm.

Kuri ir populārākie paklāju stili un materiāli?

Paklāji tiek izgatavoti no grieztām un/vai cilpiņu plūksnām. Populārākais paklāju veids ir vītās plūksnas, carpet kurā pavediens ir cieši savīts un tad izveidota cilpiņa. Populārākie paklāju materiāli irvilna un neilons. Tā ir izturīgākā šķiedra, kas vienlaikus ir noturīga arī pret traipiem. Šī materiāla paklāji ir īpaši piemēroti mājām ar mājdzīvniekiem un bērniem, kā arī tiem cilvēkiem, kam patīk ballītes. Vilnas un neilona paklāji ir vieglāk tīrāmi, izturīgāki, mazāk balējoši un tiem ir plašāka krāsu un stilu izvēle. Poliamīda (neilona) šķiedra nav viegli saplacināma, proti, pēc saspiešanas tā atgriežas sākotnējā formā, kas nozīmē, ka paklājs ilgāk izskatīsies glīts.

Modernie paklāji un grīdas celiņi ir pieejami plašā stilīgu krāsu un rakstu klāstā, tāpēc jūs varēsiet atrast piemērotu paklāju tieši sava interjera stilam un krāsām. Paklāji visbiežāk tiek izmantoti un lieliski izskatās dīvāna priekšā, priekštelpā, guļamistabā un bērnu istabā. Kulina jūs atradīsiet arī stilīgus durvju paklājus, kas palīdzēs ilgāku laiku uzturēt jūsu paklājus un grīdas celiņu tīrus.