Dušas grīdas mazgātāji

22 items total
Dušas gumijas birste LAVEA, Blomus
KULINA WEEKEND
40,75 €
BM68846
Dušas gumijas birste Modo, melna, Blomus
KULINA WEEKEND
40,75 €
BM68845
Dušas gumijas birste RENEW, maigi bēša, Brabantia
25,49 €
BRAB223303
Dušas gumijas birste VIPO, balta, Blomus
KULINA WEEKEND
38,71 €
BM66313
Dušas gumijas birste VIPO, krēmkrāsas, Blomus
KULINA WEEKEND
38,71 €
BM69201
Dušas gumijas birste VIPO, melna, Blomus
KULINA WEEKEND
38,71 €
BM66314
Dušas gumijas birste, balta, Brabantia
25,49 €
BRAB280184
Dušas gumijas birste, melna, Eva Solo
31 € –19 %
24,90 €
ES537765
Dušas gumijas birste, tumši pelēka, Brabantia
25,49 €
BRAB280160
Grīdas gumijas birste LAVEA, Blomus
KULINA WEEKEND
121,38 €
BM68990
Dušas gumijas birste VIPO, pelēkbrūna, Blomus
KULINA WEEKEND
38,71 €
BM69200
Dušas tīrītājs VIPO Blomus, pelēks
KULINA WEEKEND
38,71 €
BM68982
Grīdas tīrītājs MODO, melns, Blomus
KULINA WEEKEND
101,95 €
BM69258

Dušas slotiņas - atslēga uz mirdzoši tīru dušu

Kādam nolūkam tiek izmantotas skrāpjiņas?

Skrāpji ir gludi, lokani asmeņi, parasti izgatavoti no gumijas, kas piestiprināti pie rokturiem un tiek izmantoti, lai vilktu ūdeni pa līdzenu virsmu, visbiežāk netīrā ūdens novadīšanai pēc logu vai stikla dušas sienas tīrīšanas.

Tādu pazīstamu ražotāju kā Blomus, Brabantia un citu Eva Solo tīmekļa vietnē Kulina ir pieejami dažādu izmēru, formu, materiālu un izmēru tūtas. Piemēram, logu tīrīšanai izmantotās slotiņas bieži vien ir izgatavotas no gumijas vai plastmasas, un tām ir garš, lokans asmens, bet špakteļlāpstiņas, ko izmanto javas tīrīšanai, parasti ir izgatavotas no silikona, un tām ir īss, ciets asmens.

Kam vēl var izmantot dušas gumijas birste ?

Stiklu un logu tīrīšanai ātri un efektīvi izmantojams līdzeklis ir skrāpji. Tie palīdz atbrīvoties no liekā ūdens pēc tīrīšanas, tādējādi iegūstot stiklu bez svītrām un plankumiem, kas mirdz kā jauns. Tomēr skrāpji ir kas vairāk nekā vienkārši efektīvi logu tīrīšanas līdzekļi. Ar tiem ir arī vieglāk līdz spīdumam pulēt visas mitrās virsmas jūsu mājoklī, tostarp grīdas flīzes, spoguļus un dušas kabīnes. Stikli ir ne tikai efektīvs tīrīšanas aprīkojums, bet tos ir arī ļoti jautri lietot.

Ja jūs mēģināt iegādāties mājas skrāpi, kāpēc gan jūs to nedarītu? Tad esat īstajā vietā. Vietnē Kulina var iegādāties plašu tīrīšanas līdzekļu klāstu, kas ir ideāli piemēroti logiem, vannas istabām, virtuvēm un daudz kam citam.

Kā lietot skrāpi?

Skrāpji ir ērti lietojami un padara mitru virsmu tīrīšanu pavisam vienkāršu. Pēc virsmas mazgāšanas ar ziepjūdeni vai tīrīšanas reaģentu stingri piespiediet izspiedējlāpstiņu pie virsmas augšdaļas, kamēr tā vēl ir mitra. Velciet izspiedējslotiņu uz leju ar gariem, vienmērīgiem, nepārtrauktiem soļiem, lai savāktu un likvidētu visu šķidrumu uz virsmas. Kad esat nonācis līdz virsmas apakšai, pārvelciet šķidrumu uz apakšā novietoto tvertni, lai to noturētu. Pārliecinieties, ka logs ir bez svītrām un bez traipiem, un, ja tas tā ir, atkārtojiet procesu 3 līdz 5 reizes.

Dažas slotiņas ir unikālas un gumijas asmeņu vietā izmanto citus materiālus, piemēram, slotiņas ar mikrošķiedras spilventiņiem.

Lai iegādātos citus vannas istabā nepieciešamos piederumus, varat aplūkot mūsu kosmētikas piederumu, dvieļu pakaramo, ziepju trauku u. c. kolekciju.