Sviestmaižu tosteri

2 items total
Sviestmaižu tosteris BREAKTIME SW614831, Tefal
70,50 €
TEFSW614831
Sviestmaižu tosteris LONO, WMF
94,99 € –6 %
89 €
WM0415150011

Sviestmaižu grauzdētāji - netraucēta sviestmaižu gatavošana

Kas ir sviestmaižu grauzdētāji un kam tie tiek izmantoti?

Sviestmaižu grauzdētāji, ko dažkārt dēvē arī par sviestmaižu gatavotājiem, ir virtuves iekārtas, kas īpaši paredzētas sviestmaižu grauzdēšanai, grilēšanai vai sildīšanai. Tās ir izgatavotas no divām atvāžamām plāksnēm ar nelīpošu virsmu, kas savienojas kopā, lai iespiestu sviestmaizi vietā un aizlīmētu malas, lai cepšanas laikā saturs neizplūstu ārā.

Tās ir iecienītas mājās un restorānos, jo ir praktiskas, ātras un viegli pagatavo gardas, siltas sviestmaizes.

Kāda ir atšķirība starp tosteri un sviestmaižu veidotāju?

Sviestmaižu cepēji un tosteri ir virtuves sīkrīki, ko izmanto maizes grauzdēšanai, tomēr tie būtiski atšķiras vairākos svarīgos aspektos.

Grauzdētājs ir mazs virtuves sīkrīks, ko izmanto atsevišķu maizes šķēļu grauzdēšanai. Parasti tajā ir 2 - 4 spraugas, kurās var ievietot maizes šķēles, pirms tās tiek apgrauzdētas ar uzkarsētām stiepļu spirālēm. Sagriešanas atveres parasti ir pietiekami lielas, lai tajās ietilptu biezas maizes šķēles vai pat maizītes. Dažu tosteru papildu funkcijas ir sildīšana un atkausēšana, kā arī automātiskā izslēgšanās un vairāki apceptā grauzdēšanas līmeņi.

Savukārt sviestmaižu veidotājs ir virtuves iekārta, kas paredzēta sviestmaižu uzsildīšanai un saspiešanai. Sviestmaižu cepšanas ierīces var izmantot grilēta siera sviestmaižu, panini un pat vafeļu vai franču grauzdiņu pagatavošanai.

Kādas ir mūsdienu sendviču grauzdētavu funkcijas?

Mūsdienu sviestmaižu grauzdētavām atkarībā no to tipa un ražotāja var būt dažādas funkcijas un īpašības. Dažas tipiskas mūsdienu sviestmaižu grauzdētavu iezīmes:

  • Grilēšana: Lielākajā daļā sviestmaižu grauzdētavu ir pieejama grilēšanas iespēja, kas ļauj grilēt sviestmaizes, panini un citus ēdienus.
  • Vafeļu šķīvji: Dažos sviestmaižu grauzdētājos ir maināmas plāksnes, kas ļauj gatavot vafeles vai grilēt dārzeņus. Apskatiet mūsu vafeļu pagatavošanas ierīces, kas ir īpaši paredzētas vafeļu pagatavošanai.
  • Regulējama temperatūra: Dažos sviestmaižu grauzdētājos ir arī regulējama temperatūras kontrole, kas ļauj pielāgot karstumu un pagatavot sviestmaizi vai citu ēdienu vēlamajā temperatūrā.
  • Neadhezīva virsma: Lielākā daļa sviestmaižu grauzdētāju ir aprīkoti ar nelīpošu virsmu, kas neļauj sviestmaizēm pielipināt pie šķīvjiem un atvieglo tīrīšanu.

Apkopojot var secināt, ka mūsdienu sviestmaižu grauzdētavām var būt dažādi izmantošanas veidi. Tīmekļa vietnē Kulina varat iegādāties tādu pazīstamu zīmolu sviestmaižu grauzdētavas kā WMF.