45 items total
Aukstumkaste KX25, 25 l, smilšu krāsa, Petromax
Sticker
228 €
PET790380
Aukstumkaste KX50, 50 l, smilšu krāsa, Petromax
Sticker
330 €
PET790397
Aukstumkaste POP 12 l, vecrozā, Polarbox
KULINA WEEKEND
32 € –15 %
27,20 €
PLBXPLB12NVPOP
Aukstumkaste POP 12 l, zila, Polarbox
KULINA WEEKEND
32 € –15 %
27,20 €
PLBXPLB12CRPOP
Grozs aukstumkastei KX50, Petromax
Sticker
22 €
PET790281
Up
More products

Laiks piknikam!

Pikniks vienmēr ir jautrs! Neatkarīgi, vai organizējat to savā dārzā, vietējā parkā, mežā, pie ezera vai pludmalē, jūs noteikti lieliski pavadīsiet laiku kopā ar draugiem vai ģimeni, jo būšana pie dabas ar labu ēdienu un dažas jaukas uzkodas vienmēr ir laba doma. Un jūs varat ietaupīt arī naudu! Bet lai jūsu pikniks būtu stilīgs un ērts, jums vajadzēs dažādus piknika piederumus.

Kas nepieciešams lieliskam piknikam?

Kulina mēs piedāvājam visu, kas jums būs nepieciešams, ja vēlēsieties nobaudīt savu sviestmaizi zālājā. Vispirms pārdomājiet visas lietas, kas jums varētu būt vajadzīgas, piemēram, piknika sega, piknika grozs, sauļošanās krēms, kukaiņu atbaidītājs, salvetes, plastmasas glāzes un šķīvji. Un neaizmirstiet par miskates maisiem, lai pēc jums nepaliktu atkritumi.

Pēc tam padomājiet par ēdieniem un dzērieniem, kurus vēlaties baudīt savā piknikā. Sagatavojiet dažas pārtikas kastes vailaunaga kastes un neaizmirstiet par ūdens pudelēm un termokrūzes. Ja vēlaties, lai ēdiens un dzērieni būtu pareizā temperatūrā, pārliecinieties, ka jums ir moderns ceļošanas dzērienu dzesētājs un dzesētājs jūsu vīna pudelēm! Un pēdējais, bet ne mazāk svarīgai - neaizmirstiet savu smaidu!