Putotāju un mikseru piederumi

10 items total
Elektriskā rīve SLICESY, gaiši pelēka, Bamix
117 € –7 %
107,90 €
BX1500001
Malšanas uzgalis rokas blenderim 100 ml, Bamix
34,50 €
BX3001011
Pulvera disks Bamix rokas blenderim, Bamix
16,70 €
BX3001021
Putošanas uzgalis Bamix rokas blenderis, Bamix
13 €
BX3000002
Putošanas uzgalis, Bamix
Putošanas uzgalis, Bamix
Pieejams (5 pcs)
13 €
BX3000003
Statīvs rokas blenderim DELUXE, melns, Bamix
25,50 €
BX3004001
Statīvs rokas blenderim DELUXE, balts, Bamix
16,70 €
BX3004002

Miksera piederumi - jūsu miksera daudzpusības palielināšana

Kas ir maisītāju piederumi?

Miksera piederumi ir rezerves daļas vai piederumi, ko var pievienot mikserim, lai palielinātu tā daudzpusību un funkcionalitāti. Mums ir vairākas ierīces Kulina's mikseru. blenderu un smalcinātāju kategorijā, kurā ietilpst rokas mikseri, tarkšķeres, kokteiļmašīnas, rokas blenderi, statīvi blenderi, smalcinātāji un gaļas maļamās mašīnas.

Jūs varat pārveidot savu mikseri atbilstoši savām unikālajām prasībām un gaumei, izmantojot miksera piederumus, un mūsu vietnē mēs piedāvājam dažādus piederumus no tādiem slaveniem ražotājiem kā Bamix KitchenAid.

Kādi ir galvenie miksera piederumi vietnē Kulina?

Miksera lietderību un pielāgošanas iespējas var uzlabot, izmantojot dažādus miksera piederumus.

  • Maināmie maisīšanas trauki: Lielākajai daļai mikseru ir maisīšanas trauks, kas tiek izmantots satura sajaukšanai. Bļodas izmērs ir atkarīgs no miksera lieluma un maisāmo sastāvdaļu daudzuma. Vietnē Kulina jūs atradīsiet mikseru un blenderu rezerves maisīšanas traukus, ko ražojuši tādi augstākās klases virtuves tehnikas ražotāji kā KitchanAid.
  • Piestiprinājumu statīvi: Daži zīmoli piedāvā statīvus miksera piederumiem, ko var novietot uz darba virsmas vai piestiprināt pie sienas. Tie palīdz droši un organizēti uzglabāt pielikumus.
  • Slīpēšanas stiprinājums: Ar rokas blenderim paredzēto smalcināšanas uzgalīti var sasmalcināt cieto sieru, sausu maizi, visu veidu riekstus, graudaugus un sēklas.
  • Personīgās krūzes/konteineri: Papildu smūtijs krūze vai konteiners palīdzēs jums uzglabāt un transportēt smūtijus, zupas u. c., ko gatavojat ar savu stand- vai rokas blenderi

Šie ir tikai daži no svarīgākajiem maisītāju piederumiem, ko mēs piedāvājam. Pārbaudiet tos tagad!

Kā kopt miksera piederumus?

Miksera piederumu pareiza uzglabāšana, pilnīga žāvēšana un regulāra tīrīšana ir viss, kas no jums tiek prasīts, lai tos koptu. Pēc katras lietošanas reizes nomazgājiet piederumus siltā, ziepjūdens ūdenī un pēc tam rūpīgi nosusiniet, lai novērstu mitruma uzkrāšanos.

Nelietojiet abrazīvus tīrīšanas līdzekļus, kas var bojāt virsmu, un uzglabājiet tos sausā vidē. Ir ļoti svarīgi regulāri pārbaudīt, vai nav nolietojies, un pēc iespējas ātrāk nomainīt bojātos priekšmetus.

Šīs vienkāršās darbības palīdzēs saglabāt miksera piederumus labā darba kārtībā daudzus gadus.