340 items total
Kokogļu grils CONE, Höfats
799 €
HO010101
Gāzes grils FIREGLOBE, Eva Solo
Outlet
817 € –20 %
653 €
ES571406
Grila vāks G2-VIDERO, Rösle
56,99 € –13 %
49,50 €
ROS25455
Grila vāks MINICHEF 420 G / 420 E, Outdoorchef
48 €
ODCH1822155
Grilas standziņas, nerūsējošs tērauds, WMF
29,30 €
WM1892956030
Lejkanna BLOOM 2 l, pelēka, nerūsējošs tērauds, Stelton SN3451
Lejkanna VALE 7 l, 48 cm, zila, dzelzs, Hübsch
129 €
HU990901
Malkas statīvs telpām GLOBE, Eva Solo
89,95 € –31 %
61,47 €
ES571115
Panna 23 cm, čuguns, Outdoorchef
39,50 €
ODCH1821171
Up
More products

Dārzs, terase, balkons - dosimies ārā!

Dārzs, balkons un terase ir daļa no mūsu mājām. Tie saplūst cits ar citu, un jūs tur pavadāt daudz laika (īpaši pavasarī un vasarā). Tieši tāpēc, ja runa ir par dzīves telpas sakārtošanu, un mājas apkārtnes sakārtošana ir tik svarīga. Kulina piedāvā daudz aksesuāru un dekoru, kas palīdzēs iekārtot āra teritoriju atbilstoši jūsu vajadzībām un pārējās mājas stilam.

Gaismas jūsu dārzam

Lai varētu pēc iespējas labāk izmantot savu ārā teritoriju (vai nu terasi, vai balkonu), telpas izgaismošanai noteikti būs nepieciešams āra apgaismojums. Izvēle ir atkarīga no jūsu dārza rakstura vai balkona lieluma - jūs varat iegādāties klasiskas lampiņas, solārās gaismas, dārza laternas vai lāpas. Neaizmirstiet arī par dažām svecēm, kas būs ideāls risinājums jūsu balkonam vai āra galdam.

Laika pavadīšana ārpus telpām

  1. Laiks grilēt!

Ēdiena gatavošana āra apstākļos ir aizraujoša, tāpēc Kulina jūs atradīsiet dažāda veida grilus, kā arī mūsdienīgus ugunskuru un āra katlus dažādām gatavošanas metodēm. Mūsu modernos ugunskura traukus ar dažādu piederumu palīdzību iespējams ļoti ātri pārvērst par griliem, kas ļaus jums baudīt atklātas uguns romantisko raksturu un vienlaikus pagatavot gardu maltīti, ko baudīt ar glāzi vīna vai alus.

Tāpat mēs piedāvājam plašu grilēšanas piederumu izlasi, kas arī iesācējiem ļaus sasniegt izcilus grilēšanas rezultātus. Ja nezināt, kuru grilu izvēlēties, izlasiet mūsu grilu iegādes ceļvedi! Uzaiciniet draugus, sagatavojiet grilēšanas sastāvdaļas, apsēdieties pie terases galda vai ap ugunskuru un pavadiet laiku kopā, gatavojot, sarunājoties un smejoties.

  1. Vēlaties pikniku?

Pikniks vienmēr ir laba ideja - vienalga, vai organizējat to dārzā vai parkā. Iegādājoties piknika un galda piederumus, jūs varēsiet lieliski sagatavoties savai piknika dienai un stilīgi atpūsties brīvā dabā. Plastmasas tasītes un šķīvji, piknika grozi, ūdens pudeles un pudeļu dzesētāji, pārnēsājamās aukstuma kastes un pusdienu kastes jūsu iecienītākajām veselīgajām uzkodām – mums ir viss, kas nepieciešams, lai jūsu diena ārpus mājām būtu izdevusies.

  1. Esat dabas vai dārza kopšanas mīļotājs??

Ja vēlaties dārzu vai balkonu, kur atpūsties, jums jārūpējas par augiem. Laika pavadīšana, kopjot dārzu un audzējot puķes, ir ideāla nodarbe tiem, kam ikdienā ir stress, tāpēc iegādājieties nepieciešamos dārza darbarīkus, puķu podus un lejkannas un parūpējieties, lai jūsu dārzs un terase katru pavasari un vasaru kļūst zaļas!

Kā izrotāt savu dārzu?

Kā jau minējām, dārzs, kā arī terase vai pat mazs balkons, ir neatņemama jūsu mājas sastāvdaļa. Ar moderniem un funkcionāliem dārza dekoriem jūs varēsiet savu dārzu iekārtot minimālistiskā, dabiskā vai skandināvu stilā. Kādi dārza rotājumi jums būs nepieciešami (tos atradīsiet Kulina):

- putnu barotavas (tās ir ne tikai glītas, bet arī dabai draudzīgas!)

- lietus mērinstrumenti vai ventilatori

- dārza lampas un saules gaismas

- puķu podi un lejkannas

- stilīgi ugunskura trauki

- dārza mēbeles un āra tekstilizstrādājumi (tie var radīt milzīgu atšķirību!)

Parūpējies par saviem augiem un putniem, iestādiet dažus garšaugus un baudiet savu dārzu tāpat kā savas mājas.