Trauku mazgāšanai

71 items total
Up
More products

Trauku mazgāšana - produkti un piederumi, kas šo mājas darbu var pārvērst par prieku

Kāpēc traukus vajadzētu mazgāt uzreiz?

Tūlītēja trauku mazgāšana palīdz veicināt labu higiēnu un ģimenes veselību. Lai gan doma atstāt netīros traukus izlietnē uz nakti ir ļoti vilinoša, tas var izraisīt nepatīkamu smaku un bīstamu baktēriju savairošanos. Turklāt, atstājot netīrus traukus, var tikt bojāts katlu un pannu pārklājums, un, ja esat ieguldījis naudu, jūs taču vēlaties, lai šie produkti kalpotu gadiem ilgi, vai ne? Turklāt pārtikas atliekas var piesaistīt peles, tarakānus un citus kaitēkļus, no kuriem atbrīvoties ir vēl grūtāk nekā no naudas, tāpēc... tagad mazgāsim!

Vietnē Kulina atradīsiet plašu mazgāšanas līdzekļu un piederumu piedāvājumu, kas paātrinās mazgāšanas procesu un sakārtos izlietnes telpu.

Vai trauku mazgāšanas rīki ir izšķērdība?

Protams, ka nē! Pretēji izplatītajam uzskatam, trauku mazgāšanas rīki nav izšķērdība, bet gan absolūta nepieciešamība. Bez efektīviem trauku mazgāšanas rīkiem ir grūti rūpīgi notīrīt ēdiena atliekas, kas pieķērušās pie šķīvjiem, galda piederumiem un traukiem, tāpēc tas aizņem vairāk laika, un jūs taču nevēlaties pavadīt savu dzīvi pie izlietnes, vai ne?

Kāds ir ātrākais veids, kā nomazgāt traukus?

Visātrākais veids, kā nomazgāt traukus, ir ievietot tos trauku mazgājamajā mašīnā. Bet ne visi no tiem ir piemēroti trauku mazgājamajai mašīnai, iespējams, jūs arī nevēlaties to izmantot vai vienkārši jums tā nav. Ar pareizajiem instrumentiem trauku mazgāšana un žāvēšana pēc maltītes pašu rokām neaizņem pārāk daudz laika. Viss, kas jums jādara, ir jānoskrāpē liekais ēdiens, jāņem trauku birste, sūklis vai drāna un jānotīra trauki ar mazgāšanas līdzekli zem tekoša remdena ūdens. Pēc tam noskalojiet traukus, novietojiet tos uz trauku statīva, lai nosusinātos, vai noslaukiet tos līdz sausumam ar tējas dvieli.

Kulina piedāvā mūsdienīgus augstas kvalitātes žāvēšanas paliktņus un mazgāšanas piederumus, piemēram, ziepju dozatorus, trauku birstes, karafe birstes, izlietnes organizētājus u. c., lai jūsu virtuve būtu kārtīga, tīra un higiēniska. Mēs piedāvājam dažu šobrīd tirgū pieejamo pazīstamāko zīmolu produktus, piemēram Joseph Joseph, Brabantia unEva Solo.

Lai gan daudziem no mums nepatīk mazgāt traukus, tā ir mūsu ikdienas sastāvdaļa. Tad kāpēc gan nepadarīt savu uzdevumu vieglāku, izmantojot dažus ērtus trauku mazgāšanas rīkus no Kulina? Ar šiem ļoti funkcionālajiem un noderīgajiem trauku mazgāšanas piederumiem viss būs paveikts vienā mirklī un jūs varēsiet atpūsties pēc maltītes uz dīvāna, dzerot savu iecienītāko tēju.