Rakletes grili

2 items total
Rakletes grils RG 2370, 600 W, Severin
36,20 €
SEVERG2370

Raclette grili - ideāli piemēroti visiem gadījumiem

Kas ir raclette grili?

Raclette grili ir pārnēsājami galda grili, ko izmanto siera kausēšanai un dažādu ēdienu pagatavošanai. Raclette ir tradicionāls šveiciešu ēdiens, kurā siers tiek izkausēts uz karsta akmens vai metāla plāksnes un pēc tam nokasīts uz kartupeļiem, dārzeņiem un gaļas.

Varat arī aplūkot mūsu grilu un ugunskuru kolekciju, lai jautri pavadītu laiku dārzā, vai arī pārlūkot mūsu iepirkšanās ceļvedi, kas pilns ar padomiem un produktiem, kas padarīs uzturēšanos ārā kopā ar draugiem un ģimeni vēl aizraujošāku.

Kādus ēdienus vislabāk pagatavot ar raclette grillu?

Raclette grili ir daudzpusīgi, un tos var izmantot daudzu garšīgu ēdienu pagatavošanai, tostarp:

  • Raclette siers: Raclette siers ir pusciets siers ar riekstu, nedaudz saldenu garšu, kas viegli kūst. To var ēst vienu vai kopā ar citām sastāvdaļām.
  • Dārzeņi: Raclette grili ir ideāli piemēroti dārzeņu, piemēram, paprikas, cukini, sēņu un sīpolu, grilēšanai. Grila karstums palīdz dārzeņiem karamelizēties, piešķirot tiem saldu, dūmakainu garšu.
  • Gaļa: Raclette grilu var izmantot arī vistas, liellopu un jēra gaļas pagatavošanai. Plāni sagriezta gaļa ātri cepas, un to var papildināt ar kausētu sieru un dārzeņiem.
  • Jūras veltes: Rakletes grili ir arī lieliski piemēroti jūras velšu, piemēram, garneļu, ķemmīšgliemežu un laša, pagatavošanai.
  • Kartupeļi: Kartupeļi ir bieži sastopams raclette virtuves elements. Tos var vārīt vai cept, pēc tam pārklāt ar kausētu sieru un papildu sastāvdaļām, piemēram, bekonu, sīpoliem un zaļumiem.
  • Maize: Uz rakletes grilsvar cept maizi - vai nu vienu, vai ar sieru un citiem piedevām. Grilēšanai ideāli der kraukšķīga maize, piemēram, bagete vai skābpiena maize.

Vai raclette grilus var izmantot ballītēs?

Jā, raclette grili ir lielisks papildinājums ballītēm un pasākumiem. Tie ir ideāli piemēroti izklaidēm, jo ļauj apmeklētājiem kopā gatavot un ieturēt maltīti, tādējādi radot dzīvu un saistošu vidi.

Mūsu raclette grilus ražo tādi pazīstami zīmoli kā Severin un tie ir pieejami dažādās krāsās, lai jūs varētu izvēlēties savai ballītei piemērotu. Tos ir arī vienkārši uzstādīt un izmantot, tāpēc tie ir ideāli piemēroti gan neformālām tikšanās reizēm, gan svinīgākām vakariņām.

Raclette ballītes ir īpaši populāras ziemas mēnešos, kad ir vēss laiks. Tie ir arī ideāli piemēroti improvizētu pasākumu rīkošanai, jo tiem nav nepieciešams daudz sagatavošanās un tos var ātri uzklāt.