bērnu galda piederumi

24 items total
Bērnu galda piederumu komplekts, 4 daļas, WMF
21,99 € –9 %
20 €
WM1291556040
Bērnu galda piederumu komplekts ZOO, 4 daļas, WMF
21,90 €
WM1280056040
Bērnu galda piederumu komplekts LION KING DISNEY, 4 daļas, WMF WM1286046040
Bērnu galda piederumu komplekts MAYA THE BEE, 4 daļas, WMF WM1294406040
Bērnu galda piederumu komplekts SLOTH, 4 daļas, WMF
19,90 €
WM1286066040
Bērnu galda piederumu komplekts WINNIE THE POOH DISNEY, 4 daļas, WMF WM1283506040
Bērnu galda piederumu komplekts CARS 2 DISNEY, 4 daļas, WMF WM1286016040
Bērnu galda piederumu komplekts DISNEY PRINCESS, 4 daļas, WMF WM1282406040
Bērnu galda piederumu komplekts GIRO, 3 daļas, Alessi ALUNS06S3

Bērnu galda piederumi - ideāli galda piederumi mazajiem bērniem

Kas ir bērnu galda piederumi?

Bērnu galda piederumi ir īpašs ēšanas piederumu veids, kas paredzēts tieši mazajiem. Bērnu naži, dakšiņas un karotes ir kompaktāka izmēra, drošāki un ar bērniem draudzīgu dizainu.

Bērnu galda piederumi bieži vien tiek piedāvāti komplektos, kuros ir mazas dakšiņas, karotīte, tējkarote un nazis. Bērni var viegli satvert un lietot piederumus, jo to izmērs, dizains un krāsas parasti ir jautras un patīkamas.

Drošība ir viena no galvenajām bērnu galda piederumu īpašībām. Bērnu galda piederumu izgatavošanā tiek izmantoti bērniem un pārtikai droši materiāli, un, lai izvairītos no iegriezumiem vai ievainojumiem, tiem bieži vien ir noapaļotas malas, īsi zobi un mazi trauciņi.

Labākie bērnu galda piederumu modeļi ir pieejami vietnē Kulina no tādiem pazīstamiem ražotājiem kā WMF un ZWILLING.

Kāpēc bērniem ir svarīgi galda piederumi?

Galda piederumi bērniem ir svarīgi vairāku iemeslu dēļ, no kuriem daži ir norādīti turpmāk:

  • Uzlabot pašapkalpošanās spējas - galda piederumu lietošana ļauj bērniem praktizēt pašapkalpošanos, kas ir būtisks attīstības posms. Galda piederumu lietošana palīdz bērniem attīstīt sīko motoriku un roku-acu koordināciju.
  • Patstāvības palielināšana - mācot bērniem rīkoties ar galda piederumiem, viņi var justies patstāvīgi un pilnvērtīgi. Viņi var paši kontrolēt savu ēšanu un barošanu, kas var uzlabot viņu pašapziņu un pašpārliecinātību.
  • Sociālo prasmju attīstīšana - galda piederumu lietošana ir sociālā prasme, kas bērniem būs nepieciešama visu mūžu. Mazuļi, kuri ir iemācīti lietot galda piederumus, var justies brīvāk un pārliecinātāk, ēdot kopā ar citiem.

Šie ir tikai daži iemesli, kāpēc bērniem ir nepieciešami galda piederumi. Lai vakariņu laikā gūtu visaptverošu pieredzi, varat arī pārlūkot mūsu bērnu pusdienu piederumu klāstu.

Kādā vecumā bērniem vajadzētu sākt lietot galda piederumus?

Bērns var sākt lietot galda piederumus 12 līdz 15 mēnešu vecumā. Šajā vecumā viņi parasti spēj sēdēt vertikāli un ar rokām satvert nelielus priekšmetus. Tomēr viņiem var būt nepieciešama palīdzība, jo viņiem trūkst veiklības, lai pareizi rīkotos ar piederumiem.

Vecāki var iepazīstināt bērnus ar galda piederumiem, vakariņu laikā iedodot viņiem mazu, bērna izmēra karoti un dakšiņu. Ieteicams izvēlēties bērna vecumam un attīstības līmenim atbilstošus traukus ar noapaļotām malām, bez maziem gabaliņiem, kurus var norīt.

Parasti vecums, kad bērns sāk lietot galda piederumus, atšķiras atkarībā no viņa attīstības. Par to, ka bērns ir gatavs lietot galda piederumus, liecina interese par pašapkalpošanos vai spēja turēt rokās sīkus priekšmetus.