Kontaktgrili

11 items total

Kontaktgrils - ideāla gatavošanas ierīce dažādu ēdienu grilēšanai un sildīšanai

Kas ir kontaktgrili?

Kontaktgrili, pazīstami arī kā panini preses, ir virtuves ierīces, kas ir radītas ātrai un ērtai ēdienu grilēšanai. Tās sastāv no divām karstajām plātnēm, kas savienotas kopā, lai vienlaicīgi pagatavotu ēdienu no abām pusēm. Daudzus ēdienus, tostarp burgerus, mājputnu gaļu, dārzeņus un sviestmaizes, var pagatavot, izmantojot kontaktgrillu. Tos var izmantot gan iekštelpās, gan ārā, un tie ir pieejami dažādās versijās un izmēros.

Tās ir populāra ierīce mājas virtuvēs, kā arī komerciālās virtuvēs, piemēram, restorānos un kafejnīcās. Kompaktais izmērs un ērtā lietošana padara tos par ērtu rīku aizņemtiem pavāriem, kas vēlas pagatavot ātrus un garšīgus ēdienus.

Portālā Kulina mēs esam rūpīgi izvēlējušies plašu izturīgu kontaktgrillu klāstu no tādiem pazīstamiem ražotājiem kā Severin, Tefal, un WMF.

Kā tīrīt kontaktgrilu?

Kontaktgrillu var iztīrīt, notīrot visas liekās ēdiena daļiņas, nomazgājot to ar mitru drānu vai sūkli un izmantojot sodas pastu, lai noņemtu jebkādus sarežģītus traipus vai piedegumus.

Turklāt ir ļoti svarīgi izvairīties no abrazīviem tīrīšanas līdzekļiem. Ja grilam ir noņemamas plāksnes, tās jātīra atsevišķi trauku mazgājamā mašīnā vai siltā, ziepjūdens ūdenī.

Kāda ir atšķirība starp kontaktgrilu un sviestmaižu degustatoru?

Termins "kontaktgrils" attiecas uz gatavošanas ierīci ar divām karstajām plātnēm, kas ir savienotas ar eņģēm. Plāksnes var atvērt un aizvērt kā gliemežnīcas, un bieži vien tās ir rievotas, tādējādi uz ēdiena paliek grila nospiedumi. Kontaktgrila grila grilēšanas plātnes bieži vien ir lielākas nekā standarta sviestmaižu gatavošanas ierīču kvadrātveida slots, kas nodrošina plašākas gatavošanas iespējas.

A sviestmaižu tosterissavukārt ir neliela galda ierīce, kas paredzēta kvadrātveida (vai trīsstūra) sviestmaižu pagatavošanai, parasti ar grauzdētu maizi. To var atvērt un aizvērt kā grāmatu, pateicoties divām atvāžamām plāksnēm, kas parasti ir plakanas. Ar sviestmaižu tosterisvar pagatavot plašu sviestmaižu klāstu, piemēram, ar grilētu sieru, šķiņķi ar sieru un tunci.

Varat apskatīt arī mūsu kolekcijas ar citiem elektriskajiem griliem un citām nepieciešamajām virtuves ierīcēm, piemēram, virtuves kombainiem, tosteriem, elektriskajām plītīm un tējkannām.