Brabantia

"Brabantia" ir pasaulslavens zīmols, kas maģiski spēj pārvērst parastus ikdienas priekšmetus interjera priekšmetos. Maizes kaste, atkritumu tvertne, veļas grozs - tās var būt jūsu mājas zvaigznes!
380 items total
Atkritumu tvertne ar pedāli NEWICON 20 l, bēša, Brabantia BRAB149948
Atkritumu tvertne ar pedāli NEWICON 20 l, brūna, Brabantia BRAB208584
Digitālie svari, tumši pelēki, Brabantia
38 € –15 %
32 €
BRAB280122
Galda atkritumu tvertne 2,3 l, matēts tērauds, Brabantia BRAB297960
Maizes kaste ROLL TOP 32 cm, balta, Brabantia
56 € –8 %
51,40 €
BRAB306044
Atkritumu tvertne ar pedāli BO 11 + 23 l, matēti melna, Brabantia BRAB121227
Atkritumu tvertne ar pedāli BO 11 + 23 l, platīns, Brabantia BRAB121203
Atkritumu tvertne ar pedāli BO 2 x 30 l, melna, Brabantia BRAB211508
Atkritumu tvertne ar pedāli BO 3 x 11 l, melna, Brabantia BRAB121104
Atkritumu tvertne ar pedāli BO 3 x 11 l, platīns, Brabantia BRAB121067
Atkritumu tvertne ar pedāli BO 36 l, balta, Brabantia BRAB121388
Atkritumu tvertne ar pedāli BO 36 l, matēti melna, Brabantia BRAB121463
Up
More products

"Brabantia" - mājas darbi var uzlabot garastāvokli!

"Brabantia" ir pasaulē vadošais mājsaimniecības preču piegādātājs mājas organizēšanai, uzglabāšanai, tīrīšanai, veļas mazgāšanai un ēdiena pagatavošanai. Kāds ir šī ģimenes uzņēmuma stāsts un kādas ir "Brabantia" idejas?

"Brabantia" zīmola vēsture

"Brabantia" — Nīderlandes ģimenes uzņēmums — 1919. gadā Nīderlandē, Brabantes provincē, to dibināja pašreizējās ceturtās īpašnieku paaudzes vecvectēvs Van Elderens (Van Elderen), kurš radīja savas pirmās piena kannas un krūzes. Pirmās atkritumu kastes ar pedāļiem tika ražotas 1952. gadā, un pirmais ikoniskais dizains ar nosaukumu Patrice ar brūniem un ciklamenu ziediem ir pieejams 1969. gadā. Tagad "Brabantia" var atrast veikalos visā pasaulē ar birojiem un ražotnēm no Austrijas līdz Amerikas Savienotajām Valstīm (ASV) un no Ķīnas uz Somiju. To var atrast arī miljoniem māju, restorānu, veikalu un biroju visā pasaulē.

"Brabantia"- padarīsim mājsaimniecības darbus par prieku

"Brabantia" dizaina ideja ir padarīt mājsaimniecības darbus vieglākus, ātrākus un patīkamākus.

Kā saka "Brabantia" izpilddirektors Tijns (Tijn): "Mēs zinām, ka daudziem cilvēkiem nepatīk darīt mājas darbus, bet mēs pavadām līdz sešiem gadiem no savas dzīves, tos darot. Un laiks ir pārāk dārgs, lai to izšķiestu. Kāpēc nebagātināt savu ikdienu, iemācīties tos mīlēt? Izbaudiet mazās lietas, ļaujiet tām uzlabot jūsu garastāvokli. (...) Mēs uzņēmumā "Brabantia" esam gatavi palīdzēt ar skaisti izstrādātām produktu koncepcijām patīkamai dzīvošanai un sniegšanai. Koncepcijas ir ar solījumu, ka ir radītas ilgtspējīgi un atstāj labāku pasauli nākamajām paaudzēm. Un lai jūs varētu baudīt."

"Brabantia" mīl ilgtspējību

Runājot par idejām, ko uzņēmums "Brabantia" ievēro, nav iespējams nerunāt par ilgtspējību. "Brabantia" mīl mūsu planētu, un tas ir apņēmies līdz 2035. gadam pāriet uz cirkulāru dizainu! Patiesībā viņi sāka pārstrādāt, pirms šis vārds pat tika izgudrots, pārvēršot kondensētā piena pakas jaunās krūzēs 1940.-tajos gados. Taču produktu pārstrādājamība ir tikai viena no "Brabantia" saistībām pret Zemi. Tā produkti ir izturīgi, un tiem ir vairāk nekā viena funkcija, to atkritumu tvertnes ir paredzētas atkritumu šķirošanai, žāvēšanas statīvi un rotējoši žāvētāji dabiskai žāvēšanai, burkas, kas novērš pārtikas izšķērdēšanu un pat viedi gludināmo dēļu pārvalki efektīvākai gludināšanai. Kā redzams, vides draudzīgums ir viena no "Brabantia" lielākajām misijām, un tā ir katra produkta dizaina pamatā.

Sadarbība ar māksliniekiem un dizaina balvas

Lai saviem klientiem nodrošinātu patīkamu mājas uzkopšanas pieredzi, "Brabantia" sadarbojas ar dažādiem dizaineriem un māksliniekiem. 2015. gadā "Brabantia" sadarbojās ar Orlu Kieliju (Orla Kiely), starptautiski slaveno Londonā dzīvojošo dizaineri, kura mīl rakstu, krāsu un faktūru un kuru "The Guardian" raksturoja kā "apdruku karalieni". Viņas retro iedvesmotās apdrukas lieliski atbilst Brabantia stilam un pārvērš atkritumu tvertnes stilīgos mājas dekoros.

Vairāk nekā 100 gadu savas vēstures laikā Brabantia ir ieguvusi daudzas prestižas dizaina balvas, piemēram, Dutch Design Award (DDA) vai iF Design Award (par SmartLift rotējošo žāvētāju). 2019. gadā "Brabantia" ir ieguva prestižo GIO balvu un īpašo balvu par oriģinalitāti ar Bo Touch Bin par atkritumu tvertnes pārvēršanu elegantā interjera priekšmetā.

Produkti un to kvalitāte

"Brabantia" piedāvā labas kvalitātes produktus modernām telpām. Tā populārākie produkti ir:

Visi "Brabantia" produkti ir izstrādāti, ražoti un pārbaudīti, pamatojoties uz augstas kvalitātes standartiem, un "Brabantia" saviem klientiem sniedz no 2 līdz 10 gadu garantiju (atkarībā no produkta).