Pusautomātiskie kafijas automāti

15 items total

Pusautomātiskie kafijas aparāti – kļūsiet par īstu barista

Kas ir pusautomātiskie kafijas aparāti?

Ir trīs veidu kafijas aparāti:automātiskie, pusautomātiskie un manuālie. Pusautomātiskajos kafijas aparātos tiek apvienoti automātiskie un manuālie procesi, proti, pirms portafiltra ievietošanas kafijas aparātā gatavotājam ir jāsamaļ pupiņas un jāieliek samaltā kafija . Pusautomātiskie aparāti ļauj pielāgot kafijas veidu un pagatavot to tieši tā, kā jums patīk.

Kā strādā pusautomātiskie kafijas aparāti?

Izmantojot pusautomātisko kafijas automātu, jums jāsamaļ kafijas pupiņas, jāieliek portafiltrā samaltā kafija un jāpievienot portafiltrs - atkarībā no mūsu pusautomātiskās espresso mašīnas modeļa - vai nu jāizvēlas iestatījumu izvēlētajam dzērienam (metienu skaits un lielums) vai manuāli jānoregulē gatavošanas laiku, nolaižot sviru.

Kāpēc būtu jāiegādājas pusautomātiskais kafijas aparāts?

Pusautomātiskie kafijas aparāti ir samērā “prasīgi” lietošanas laikā, bet tie sniedz lielu kontroli pār gatavošanas procesu, tāpēc ja esat īsts kafijas mīļotājs un vēlaties baudīt sava ekspresso garšas nianses, ir vērts ieguldīt šāda veida kafijas aparātā. Ir divi svarīgākie iemesli, kāpēc ir vērts iegādāties sviras kafijas aparātu:

  • Kafijas kvalitāte

Pusautomātiskie kafijas automāti, iespējams, ir labākais risinājums bagātīgas garšas kafijas pagatavošanai. Jūs varat pilnībā kontrolēt espreso garšu, spiedienu un intensitāti. Ar šādu aparātu jūs varat kļūt par mājas baristu un pasniegt barista stila kafiju mājās.

  • Kafijas pagatavošanas laiks

Viena no pusautomātiskā kafijas aparāta priekšrocībām ir tā, ka devas nav iepriekš ieprogrammētas. Tas nozīmē, ka pusautomātiskais kafijas pagatavotājs ļaus jums katru reizi noteikt vēlamo kafijas daudzumu.

Rezumējot, pusautomātiskais kafijas automāts & nbsp; apvieno tehnoloģijas un & nbsp; zināšanas par kafijas pagatavošanu, sniedzot jums brīvību un iespēju pielāgot katru kafijas tasi savām vēlmēm.

Kulina piedāvā plašu kvalitatīvu sviras kafijas automātu izvēli, ko nodrošina tādi pazīstami ražotāji kā La Pavoni, Smeg un KitchenAid. Ja jūsu ģimene no rītiem dzer daudz kafijas, jūs varat apskatīt arī mūsu pilienveida kafijas aparātu piedāvājumu.