COLE & MASON

Cole & Mason ir tradicionāls kvalitatīvu elektrisko un manuālo sāls un piparu dzirnaviņu, piestu un garšaugu un garšvielu trauku ražotājs. Jūsu virtuves garšu speciālists!
13 items total
Garšvielu trauki ar statīvu, 8 gab., Cole & Mason
72,99 €
CMH121807
Garšvielu dzirnaviņu statīvs, akrils, Cole & Mason CMH306119
Garšvielu trauki ar statīvu, 20 gab., Cole & Mason CMH121809
Piesta 14 cm, granīts, Cole & Mason
44,49 €
CMH100279
Piparu dzirnaviņas KESWICK 18 cm, Cole & Mason
49,49 €
CMH12301G
Sāls dzirnaviņas 14 cm, Cole & Mason
24,49 €
CMH50502P
Sāls un piparu dzirnaviņas 2in1, 21 cm, Cole & Mason CMH946820
Piparu dzirnaviņas 14 cm, Cole & Mason
22,49 €
CMH50501P

Cole & Mason - labākai gaumei jūsu virtuvē

Cole & Mason ir pazīstams zīmols kulinārijas instrumentu un piederumu pasaulē. Uzņēmums ir dibināts Anglijā 1919. gadā, un tam ir bagāta vēsture, ražojot augstas kvalitātes un inovatīvus produktus, kas izturējuši laika pārbaudi.

Zīmola dibinātājiem Ričardam Raitam (Richard Wright) un Nilam Meisonam (Neil Mason) bija vīzija radīt augstākās kvalitātes sāls un piparu dzirnaviņas, ko varētu izmantot gan mājas, gan profesionālās virtuvēs. To izstrādājumi ātri ieguva reputāciju, pateicoties to precizitātei un izturībai, un drīz vien uzņēmums sāka paplašināt savu produktu klāstu, iekļaujot citus virtuves piederumus un sīkrīkus.

Mūsdienās uzņēmums Cole & Mason ir pazīstams ar plašu virtuves rīku un piederumu klāstu, tostarp sāls un piparu dzirnaviņas, garšaugu un garšvielu statīvus, eļļas un etiķa lejkannas un daudz ko citu. Zīmola produkti ir pieejami vairāk nekā 60 valstīs visā pasaulē, un tos izmanto gan profesionāli pavāri, gan mājražotāji.

Kas ir tik īpašs Cole&Mason?

Viens no iemesliem, kāpēc Cole & Mason ir tik īpaša, ir tās apņemšanās nodrošināt kvalitāti un inovācijas. Zīmola izstrādājumu ražošanā tiek izmantoti tikai labākie materiāli, tostarp augstas kvalitātes nerūsējošais tērauds, dabīgais koks un kristāldzidrais akrils. Katrs izstrādājums ir izstrādāts, domājot par lietotāju, īpašu uzmanību pievēršot ergonomikai un lietošanas ērtumam.

Vēl viena Cole & Mason atšķirība ir tās apņemšanās ievērot ilgtspēju. Zīmols ir apņēmies samazināt ietekmi uz vidi un, kad vien iespējams, izmanto videi draudzīgus materiālus un ražošanas metodes. Piemēram, zīmola koka izstrādājumi tiek iegūti no ilgtspējīgi apsaimniekotiem mežiem, un tā iepakojums ir izgatavots no pārstrādātiem materiāliem.

Cole & Mason - produkti, kurus cilvēki mīl

Cole & Mason slavenākie produkti neapšaubāmi ir sāls un piparu dzirnaviņas. Šīs dzirnaviņas ir pazīstamas ar precīziem malšanas mehānismiem, kas nodrošina, ka sāls un pipari katru reizi tiek samalti līdz ideālai konsistencei. Dzirnaviņas ir pieejamas dažādos stilos un apdares veidos, sākot no akrila un klasiskiem koka modeļiem līdz elegantiem un moderniem nerūsējošā tērauda modeļiem. Malšanas dzirnaviņas no zīmola Derwent augstākās klases dzirnaviņu klāsta nodrošina pilnīgu kontroli ar 6 iepriekš iestatītiem malšanas līmeņiem piparu malšanai un 3 iepriekš iestatītiem malšanas līmeņiem sāls malšanai, lai nodrošinātu precīzu maluma regulēšanu no smalka līdz rupjam.

Papildus sāls un piparu dzirnaviņām Cole & Mason ir slavena arī ar inovatīviem garšaugu un garšvielu plauktiem. Šiem plauktiem ir unikāls dizains, kas ļauj lietotājiem viegli uzglabāt garšaugus un garšvielas un piekļūt tiem, vienlaikus saglabājot to svaigumu un aromātu. Tos var atrast arī vietnē Kulina.

Cole & Mason gadsimta laikā ir nopelnījis savu reputāciju ar kvalitāti un inovācijām. Tā apņemšanās ievērot ilgtspējību, uzmanība detaļām un rūpes par lietotāju apmierinātību nav nekāds brīnums, ka šis zīmols ir kļuvis par ierastu virtuves preču zīmi visā pasaulē.