spilveni

21 items total
Dekoratīvs spilvens POPPY 60 x 60 cm, dzeltens, Hübsch HU21208
Dekoratīvs spilvens HYBRID ARGIA 50 x 35 cm, Seletti SLT09100
Dekoratīvs spilvens HYBRID OTTAVIA 50 x 35 cm, Seletti SLT09101
Dekoratīvs spilvens HYBRID PIRRA 50 x 35 cm, Seletti SLT09102

Spilveni - pievienojiet krāsu un komfortu ar mūsu stilīgajiem spilveniem

Spilveni ir svarīgs interjera dizaina elements, kas ietilpst dekoratīvo tekstilizstrādājumu kategorijā. Tie var uzlabot jebkuras telpas estētiku un komfortu, piešķirot interjeram siltumu un mājīgumu.

Mūsu spilveni Kulina ir pieejami dažādos izmēros, formās un dizainos, tostarp svītrās, ziedu vai ģeometriskos rakstos, lai atbilstu jebkurai estētikai neatkarīgi no tā, vai vēlaties atsvaidzināt savu viesistabu, guļamistabu vai āra terasi. Tie ir rūpīgi atlasīti no labākajiem ražotājiem, piemēram Hübsch, vai Seletti.

Kādas ir spilvenu izmantošanas priekšrocības mājoklī?

Spilvenu izmantošanai ir daudz priekšrocību komforta un veselības ziņā:

 • Komforts: Spilveni padara ērtāku jebkuru sēdvietu vai guļamo virsmu. Spilveni var palīdzēt mazināt ķermeņa sasprindzinājumu un mazināt sāpes ilgstošas sēdēšanas vai gulēšanas laikā, nodrošinot mīkstuma un atbalsta slāni.
 • Stājas atbalsts: Daži spilveni ir veidoti tā, lai sniegtu lielāku atbalstu gurniem, mugurai vai citām ķermeņa daļām. Sēdekļu spilveni, piemēram, var palīdzēt uzlabot stāju, izlīdzinot mugurkaulu un mazinot spiedienu uz astes kaulu.
 • Pielāgošana: Spilveni ir pieejami no dažādiem materiāliem, izmēriem un formām, tāpēc ir viegli izveidot sēdvietu vai guļvietas iekārtojumu atbilstoši savām vēlmēm.
 • Estētiskā vērtība: Spilveni var piešķirt jebkurai telpai krāsu, faktūru vai rakstu, tādējādi palielinot jūsu dizaina kopējo estētisko vērtību.
 • Daudzpusība: Spilvenus var novietot jebkurā vietā - no dzīvojamās istabas līdz āra terasei - un tos ir viegli pārvietot vai pārkārtot atbilstoši jūsu vajadzībām.

Kā izvietot spilvenus interjerā?

Spilvenu veidošana ir efektīvs veids, kā interjeram piešķirt krāsu, faktūru un rakstu. Lūk, daži padomi, kā veidot spilvenus savā telpā:

 • Izvēlieties pareizo izmēru: Spilvenu izmēram jābūt atkarīgam no jūsu mēbeļu izmēra. Piemēram, lielāki spilveni ir piemēroti dīvānam, bet mazāki - krēsliem vai gultām.

 • Kombinējiet un saskaņojiet: Dažādu izmēru, formu, krāsu un rakstu spilvenu sajaukšana un saskaņošana var piešķirt jūsu telpai dziļumu un interesi. Tomēr, lai izvairītos no haotiska izskata, ievērojiet vienotu krāsu shēmu vai tēmu.

 • Apsveriet tekstūru: Dažādu faktūru, piemēram, samta, lina un kažokādas, sajaukšana var radīt interesantāku un taustes ziņā patīkamāku telpu. Tikai jāuzmanās, lai nepārspīlētu, jo pārāk daudz faktūru var pārslogot telpu.

 • Spēlējiet ar rakstiem: Izmantojiet spilvenus ar rakstiem, piemēram, svītrām, ģeometriskām figūrām vai ziediem, lai piešķirtu telpai vizuālu interesi. Ja vēlaties iegūt drosmīgu izskatu, sajauciet un saskaņojiet dažādus rakstus vai arī izvēlieties vienu vai divus rakstus, lai veidotu vienotāku stilu.

 • Izmantojiet nepāra skaitļus: Lietojot nepāra skaitļus, piemēram, trīs vai piecus, spilvenu izkārtojumā var radīt vizuāli patīkamāku izskatu.

 • Mainiet izkārtojumu: Eksperimentējiet ar dažādiem spilvenu izkārtojumiem. Piemēram, varat izmēģināt piramīdas vai režģa izkārtojumu, lai radītu atšķirīgu izskatu.

Atcerieties, ka spilvenu stila izvēle ir atkarīga no personiskajām vēlmēm, tāpēc izklaidējieties un spēlējieties ar dažādām kombinācijām, līdz atradīsiet to, kas vislabāk atbilst jūsu telpai.

Spilveni ir vienkāršs, bet efektīvs elements, kas var pilnībā mainīt jūsu mājokli. Tāpēc dodieties uz priekšu un izpētiet, lai atrastu ideālos spilvenus savai mājai, pārlūkojot mūsu dažādās formas, krāsas un materiālus. Jūs varat izpētīt arī citus dekoratīvos tekstilizstrādājumus, piemēram, segas vai galda tekstilizstrādājumus.